Lenovo A660 - obecná diskuzeSluchátka s mikrofonem

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Rulfino
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: pát 09. srp 2013 17:15:55
Typ mobilu / ROM: Lenovo A660
Rom: Android 4 ICS (S025)

Sluchátka s mikrofonem

Příspěvek od Rulfino »

Zdar,
chci se zeptat. Jaká sluchátka s mic. kdo používáte s tímto telefonem?
Originál sluchátka mi padají z uší, tak jsem si chtěl pořídit nová lepší, ale stále mám problém, že žádná co jsem zatím vyzkoušel pořádně nefugují ( viz asi problem zapojení konektoru).
Díky
omart
Nové Androidě
Příspěvky: 47
Registrován: sob 11. led 2014 21:25:49
Typ mobilu / ROM: Elephone p6000 PRO 3GB
Tablet: MK809IV TV Stick

Re: Sluchátka s mikrofonem

Příspěvek od omart »

Ahoj,

používám sluchátka od starého SE txt pro a fungují bez problému.
Co se týče zapojení konektoru, asi bych se tedy koukal po nějakých, u kterých píší kompatibilitu s telefony SE.

Zkoušel jsem si pořídit sluchátka od Trustu a taky nefungovaly. Ale napsal jsem jim na webu informaci, že mi nefungují a vyžádali si adresu a poslali mi kablík, který by to mě řešit (ale sluchátka jsem mezitím vrátil do obchodu, takže jsem to nemohl ověřit).

Nějaká ale brzy zkusím a potom můžu poreferovat...

OMArt
MMMMM
Stálý androiďák
Příspěvky: 92
Registrován: pon 13. kvě 2013 12:29:43
Typ mobilu / ROM: HTC

Re: Sluchátka s mikrofonem

Příspěvek od MMMMM »

Já jsem zkusil sluchátka od HTC a v nich bouchá. teď mám ale tento problém.

Když připojím sluchátka k telefonu, zvuk jde mírně do sluchátek a z telefonu jde zvuk normálně, jako bych sluchátka neměl připojené. Když ale ty sluchátka dám do jiného telefonu (HTC), tak telefon je tichý a ze sluchátek jde jen takový chrchlavý zvuk a v pozadí je slyšet hlas.
Když sluchátka z telefonu HTC dám do A660, tak telefon je tichý ale ve sluchátkách jde slyšet zvuk ale v pozadí tam jaksi bouchá a nedá se to poslouchat.

Vím, že i před touto vadou se sluchátka jen tak nedali z těchto dvou telefonu prohodit, protože tam v pozadí jaksi bouchalo a nebo vůbec nešel slyšet hlas.
dezogaj
Nové Androidě
Příspěvky: 40
Registrován: pát 04. říj 2013 20:30:14
Typ mobilu / ROM: MOTO X Style

Re: Sluchátka s mikrofonem

Příspěvek od dezogaj »

Existují dva standardy toho konektoru, viz např. zde http://www.aliexpress.com/store/product ... 01237.html

Tak jestli nemůže být problém v tom :)
Gladiator
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: pát 20. zář 2013 12:58:13
Typ mobilu / ROM: A660

Re: Sluchátka s mikrofonem

Příspěvek od Gladiator »

Ony jdou k A660 připojit sluchátka s mikrofonem ? V zásilce byly jen obyč sluchátka a podle všeho má A660 pouze 3-kolíkový jack, ne 4-kolíkový, který je určen pro sluch+mic, jako má např. Lenovo P780. Zkoušel jsem u sebe na A660 orig sluchátka z P780 a jak píšete, zmršený zvuk. Pochybuju, že by lenovo v rámci pár měsíců menilo standarty pro sluchátkový(+mic) výstup, mikrofon tam prosttě zapojen podle mne není
MMMMM
Stálý androiďák
Příspěvky: 92
Registrován: pon 13. kvě 2013 12:29:43
Typ mobilu / ROM: HTC

Re: Sluchátka s mikrofonem

Příspěvek od MMMMM »

Já sháním na A660 nějaká funkční sluchátka, které by nebouchali. Můžete mi doporučit, které jsou osvědčené a fungují? Nepotřebuji mikrofon, jen poslech. díky
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Sluchátka s mikrofonem

Příspěvek od LivArt »

Definuj "nebouchaly" ;-)
MMMMM
Stálý androiďák
Příspěvky: 92
Registrován: pon 13. kvě 2013 12:29:43
Typ mobilu / ROM: HTC

Re: Sluchátka s mikrofonem

Příspěvek od MMMMM »

Už to tady někdo psal, bouchá tam, prostě nedají se poslouchat
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Sluchátka s mikrofonem

Příspěvek od LivArt »

Jakože moc basují? Nemáš v nastavení profilů zapnutý to Beats audio (BesAudioEnhancer)?

Sluchátka s relativně rovným přednesem jsou třeba A-jays 3 nebo i QuadBeats od LG nejsou úplně moc dunivý.
Uživatelský avatar
Slam
Nové Androidě
Příspěvky: 25
Registrován: pon 27. led 2014 14:44:08
Typ mobilu / ROM: Lenovo A660
Mobil 2 / ROM: Nokia N8-00
Rom: Fresh S025 v2.2

Re: Sluchátka s mikrofonem

Příspěvek od Slam »

Obávám se, že to nemusí být jen problém sluchátek. :!:
Když jsem nahrával poprvé ROMku Lenovo Fresh S025, nevyčistil jsem předtím uživatelská data a pak to blblo (zvuk šel do sluchátek i reproduktoru a byly v něm ruchy). Když jsem nahrával poslední verzí té ROMky, už jsem (snad) udělal vše, jak se patří, a zvuk je bez problémů - samozřejmě s těmi samými sluchátky jako předtím a na stejném telefonu se stejnými aplikacemi. :palec:

Jinak já si oblíbil sluchátka Sony MDR-ED12LP. Ze všech "špuntů", co jsem měl v uších, mají nejpříjemnější zvuk (se zvýrazněnými basy) a v uších neobtěžují (nezarážejí se totiž do uší, jako ostatní špunty). Používám je jak na své Nokii N8, tak na A660.

Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Lenovo A660 - obecná diskuze“