Lenovo A660 - ROM/FW/ROOTproximity senzor - kalibrace

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
braynshe
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 19. zář 2013 18:38:46
Typ mobilu / ROM: Lenovo A660 Ascend G6 P8 Lite Honor 8

proximity senzor - kalibrace

Příspěvek od braynshe »

Zdravim panove. Potreboval bych prekalibrovat proximity senzor, ktery po vymene digitizeru prestal spravne fungovat. Je prilis citlivy a reaguje i na samotny digitizer... To zpusobuje vypinani displaye behem hovoru, coz je neprijemne. Lze to sice obejit jeho deaktivaci, ale to mi uplne nevyhovuje. Nefunguje mi zadny kalibracni soft co jsem nasel na GP nebo XDA. Pouzivam Rom fresh 1.2.6.
Vlaďka 10
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 06. pro 2014 15:18:15
Typ mobilu / ROM: Zopo

Re: proximity senzor - kalibrace

Příspěvek od Vlaďka 10 »

Sice nejsem pán, ale našla jsem toto téma, když jsem hledala pomoc, kdy jsem měla naprosto stejný problém s telefonem Zopo. Po výměně digitizeru zčernal displej při volání a nešlo nic dělat, než čekat na ukončení hovoru protistranou. Problém jsem vyřešila a spočíval v tom, že při výměně digitizeru mi u proximity sensoru vypadla gumička nebo těsnění ... jak to nazvat. Po vrácení této gumičky na své místo telefon funguje jako předtím.
Uživatelský avatar
josr
Androiďák!
Příspěvky: 655
Registrován: pát 17. zář 2010 16:46:13
Typ mobilu / ROM: Lenovo A850 - VibeIU 1415 V2
Tablet: PMP 5880D - 4.1.1. AOSP by Cherbet97

Re: proximity senzor - kalibrace

Příspěvek od josr »

Mel jsem stejny problem. Po vymene nebyl digitizer na uplne stejnem miste, vzdalenost mezi digitizerem a proximity senzorem byla o neco vetsi. Proximity senzor vypinal obrazovku, na chvili pomohlo pritlaceni digitizeru v miste proximity senzoru. Nakonec jsem posunul proximity senzor bliz k digitizeru.
Odpovědět

Zpět na „Lenovo A660 - ROM/FW/ROOT“