Samsung Galaxy Note 10.1 - příslušenstvíPrázdná SD karta

Moderátoři: verny94, verny94

Odpovědět
Simitom
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 20. led 2013 11:10:55
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire
Tablet: SG Note 10.1 N8010

Prázdná SD karta

Příspěvek od Simitom »

Mám dotaz, zda-li se už také někomu nestalo, že by mu Note 10.1 nahlásil, že SD karta je prázdná a nešly následně naformátovat. Stalo se mi to už podruhé, první karta šla na reklamaci(Myslel jsem si, že jsem trefil vadný kousek, problém se objevil chvíli po odpojení od PC s Win XP). Obě dvě karty byly ADATA 32GB Class 10 (http://www.alfacomp.cz/php/product.php? ... 1MM09V1OEN) naformátované na exFAT. Obě dvě cca 1-2 měsíce fungovaly bez problému a pak se začaly hlásit jako prázdné. Po připojení k PC ukazuje, že jde o soub. systém RAW. Karta nejde naformátovat na FAT32 ani na exFAT. První kartu jsem zkoušel formátovat přes Win 7, Acronis, Ubuntu 12.10, Ubuntu Live, strávil jsem nad tím dva dny .. potom šla na reklamaci, kterou mi uznali. Ale jelikož se to stalo už po druhé a tentokrát se to stalo asi 10 minut po odpojení z nabíjení(k PC nebyla připojena déle jak týden) , tak už bych to na vadnou SD kartu neviděl, tak kdyby měl někdo nějaké řešení či podobný problém, tak ať napíše. Díky

PS: po pár hodinovém googlení a hledání podobného problému na zahraničních fórech jsem narazil na mnoho uživatelů s potýkajících se s stejným nebo podobným problémem u SIII (http://androidforums.com/samsung-galaxy ... cards.html)
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Prázdná SD karta

Příspěvek od ludekbrno »

Zjevně ten konkrétní typ karty není kompatibilní. Reklamace to neřeší, ta karta není vadná, jen si nerozumí s typem telefonu. Tak zkus jinou značku.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note 10.1 - příslušenství“