Lenovo P780 - ROM/ROOT/FWLenovo P780 - nejde zapnout

Moderátoři: rebas, Moderátoři čínských mobilů, rebas, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Baky88
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: úte 20. říj 2015 10:02:44
Typ mobilu / ROM: iPhone 6S
Mobil 2 / ROM: Samsung A300F

Lenovo P780 - nejde zapnout

Příspěvek od Baky88 »

Zdravím všechny.

Dostala se mi do ruky taková podivnost, můj zákazník chytl nějaký virus do svého Lenova P780 kde se mu stále otevíral prohlížeč atd. Je celkem zručný, nicméně se mu podařilo následující věc:

Přes Flashtool nahrál do telefonu nějakou ROMku, která má momentálně za příčinu to, že telefon nejde zapnout, pouze po připojení k PC svítí červená dioda.

Má to nějaké řešení nebo odpálil desku? Už jsem jednou takový problém řešil na nějakém Aceru a za boha se s tim nic nedařilo.

Při jakémkoli pokusu nahrát přes SPFT Jinou ROM mi to píše chybu vždy 4032 DRAM FAIL

Díky za každou radu co s tím.

Bohužel více info o telefonu nemám snad jen co je na baterii :

CMIIT ID:2013CP5888
WCDMA

02-5707-131911
Lenovo P780
TCT0N18N8TTCXC2

a úplně vespod je jen číslo 140711
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Lenovo P780 - nejde zapnout

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Testnout jiný preloader nebo zaslat k nám. Na P780 máme servisní tools přímo od Lenova.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
Baky88
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: úte 20. říj 2015 10:02:44
Typ mobilu / ROM: iPhone 6S
Mobil 2 / ROM: Samsung A300F

Re: Lenovo P780 - nejde zapnout

Příspěvek od Baky88 »

Tomáš Kubec píše:Testnout jiný preloader nebo zaslat k nám. Na P780 máme servisní tools přímo od Lenova.
co by to stálo? Nebo mát o smysl posílat na záruku?
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Lenovo P780 - nejde zapnout

Příspěvek od Tomáš Kubec »

500 Kč. Tohle na záruku nikdo neuzná, jelikož po připojení na servisní soft to bude hned jasné.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
Odpovědět

Zpět na „Lenovo P780 - ROM/ROOT/FW“