THL W100 - obecná diskuzeProcenta baterie

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
elik
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 26. pro 2013 19:22:42
Typ mobilu / ROM: honor 6a
Tablet: samsung tab 4

Procenta baterie

Příspěvek od elik »

Ahoj, mám problém s výdrží baterie. Při nabíjení ukazuje procenta 88 % a po půl hodině nabíjení to skočí na 69 %. Když vytahnu nabíječku, tak mi baterka začíná rychle klesat třřeba až na 49 % tam chvíli drží. A když z telefonu vyndám baterii, chvíli počkám a ukáže se mi 100% a to drží nabité déle. Takhle musím telefo nabíjet každý den. Koupil jsem novu baterii a je to stejné. Číslo sestavení: thl.w100.A2.121115.JB.V16.QHD.EN.COM.8p32_mt6582_W4h5
Telefon jsem koupil takle na aukru. Rom je taky původní nic jsem neměnil. Je rootnutej, ale tak už jsem ho koupil. Zkoušel jsem i různé nabíječky pořád stejné.
Jinak je všechno bez problémů telefon šlape výborně.
Lukas1000
Androiďák!
Příspěvky: 560
Registrován: úte 24. srp 2010 12:36:47

Re: Procenta baterie

Příspěvek od Lukas1000 »

co rict .... AUKRO, tam se vsichni zbavuji smejdu anebo jsou tam rovnou podvonici ... o procentech baterky se tady psalo hodne, sice u W100S. A nikdo to co si pamatuju snad nevyresil. Popis problemu zacina tady - http://androidforum.cz/thl-w100s-t49062-60.html#p709283 ... a cist dal.
LG G2, bílá, 32GB, stock všechno (zatím)
elik
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 26. pro 2013 19:22:42
Typ mobilu / ROM: honor 6a
Tablet: samsung tab 4

Re: Procenta baterie

Příspěvek od elik »

Ted zkoušim aplikaci Battery Doctor a vypadá, že to funguje.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Procenta baterie

Příspěvek od ludekbrno »

Battery doctor nefunguje, stejně jako jakákoliv jiná podobná aplikace. Aplikace v androidu vůbec nemají možnost ovlivňovat nabíjecí obvody a jediné co můžou dělat, je vypínat wifi, data, BT, snižovat jas displeje a podobné běžné věci, kterémůže uživatel udělat sám. Takové aplikace jsou jen pastí na nezkušené uživatele a snadný zdroj příjmů. Navíc ten battery doctor taky sám žere baterku, takže rozhodně výdrž neprodlouží ;-)

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
elik
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 26. pro 2013 19:22:42
Typ mobilu / ROM: honor 6a
Tablet: samsung tab 4

Re: Procenta baterie

Příspěvek od elik »

Chtělo to root oprávnění a vypnulo to nějaké běžící aplikace které jsem povolil a ještě další věci... Funguje zobrazení procent baterie o to mi šlo hlavně. Procenta baterie ubývají postupně.
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Procenta baterie

Příspěvek od unavix »

Vrátit prodejci.
Bůh odpouští, JÁ NE!
Flashhik
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 23. črc 2014 18:18:05
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy s5300

Re: Procenta baterie

Příspěvek od Flashhik »

A zkoušel jsi v CWM wipe battery? Nech mobil nabýt cca 3 hodiny a pak v pokročilých možnostech v cwm zkus wipe battery ;)
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Procenta baterie

Příspěvek od unavix »

A co má dělat dál? Musíš mu říct celý postup, ne jen část.
Bůh odpouští, JÁ NE!
elik
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 26. pro 2013 19:22:42
Typ mobilu / ROM: honor 6a
Tablet: samsung tab 4

Re: Procenta baterie

Příspěvek od elik »

To jsem nezkoušel nemám CWM ani jsem nekoukal jestli tam náhodou neni. Ted funguje dobře vydržel 2-3 dny v provozu běžného používání a procenta ukazuje dobře. Už předtím jsem zkoušel vypnout a odinstalovat všechny možný aplikace a nic nepomáhalo ani tovární nastavení. Nevim co battery doctor změnil ale fuguje tak to neřešim :)
Odpovědět

Zpět na „THL W100 - obecná diskuze“