THL W100 - obecná diskuzeProblém s přehráváním hudby přes kabel (jack 3,5) => PAUZA

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Malcy
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: sob 25. led 2014 16:45:00
Typ mobilu / ROM: THL W100s
Rom: A2

Problém s přehráváním hudby přes kabel (jack 3,5) => PAUZA

Příspěvek od Malcy »

Mám problém s přehráváním přes jack 3,5 - Když mobil připojím např. do autorádia nebo k některým reproduktorům, tak mi to pausne hudbu. Stává se to ovšem pouze, když chci zvýšit volume. Pokud nechám hlasitost na mobilu na cca 20% tak vše hraje bez problému. Jakmile ji chci ale zvýšit, okamžitě se hudba pausne. Když ji spustím znovu při stejným volume, tak mi hraje asi sek. a pak se zase pausne. Je to mobilem, rádiem nebo (slabým) kabelem??
Uživatelský avatar
aldabubo
Moderátor
Příspěvky: 2430
Registrován: ned 05. pro 2010 20:47:24
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 PRO
Mobil 2 / ROM: Ulefone Power3, Samsung GalaxyNote3a4, Xiaomi Mi9T
Tablet: Huawei MediPad M5 10.8
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s přehráváním hudby přes kabel (jack 3,5) => PAUZA

Příspěvek od aldabubo »

Jak se to chová se sluchátky? Zkus jiný kabel, občas jsou ty propojovací kabely mírně větší (myslím ty jacky), a můžou propojit v telefonu něco více, než je potřeba. Měl jsem takhle problém s rozdvojkou u Samsungu. Nikdy nehrála oboje sluchátka dobře. Nakonec jsem koupil rozdvojku Koss originál a je to ve zlatě.
Čtení o základech Androidu, nastavení telefonu, kontaktů, zvonění atd. Hledej zde: Android Expert
Malcy
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: sob 25. led 2014 16:45:00
Typ mobilu / ROM: THL W100s
Rom: A2

Re: Problém s přehráváním hudby přes kabel (jack 3,5) => PAUZA

Příspěvek od Malcy »

v tomhle problém nebude. Když připojím sluchátka, tak je to telefonu jedno, jak nahlas to hraje - ať se ty pecky třeba rozletí na kousky (zkoušel jsem i větší Kossy a v pohodě, co se vypadávání týče (zvuk ale příšernej). Pouze, když připojím telefon k něčemu "chytřejšímu" - repro, rádio.. Je možný, že je tam nějaká pojistka nebo něco takovýho? nebo to může bejt Laucherem (mám GO? - četl jsem někde, že to hází hlášky typu: "když budete poslouchat hudbu moc hlasitě, může to zhoršit váš sluch"...apod.) ???

Telefon se chová, jako kdybych toho jacka na vteřinu vytáhl a hned zase zandal = ikonka náhlavní soupravy se vypne a zapne => hudba se pausne. Docela mě to štve, když chci poslouchat třeba v autě (nemůžu to moc vosolit). Když ovšem připojím repro přes bluetooth, tak to tam žádnej problém nenastane. A teď babo raď!
Uživatelský avatar
aldabubo
Moderátor
Příspěvky: 2430
Registrován: ned 05. pro 2010 20:47:24
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 PRO
Mobil 2 / ROM: Ulefone Power3, Samsung GalaxyNote3a4, Xiaomi Mi9T
Tablet: Huawei MediPad M5 10.8
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s přehráváním hudby přes kabel (jack 3,5) => PAUZA

Příspěvek od aldabubo »

Znovu říkám, zkus jiný kabel. Když jsem používal tu blbou rozdvojku, z ničeho nic vypadl jeden kanál, nebo se na chvíli sluchátka jakože odpojila a pak zase začala hrát. Zásuvky v telefonech nejsou pouze třípinové, jako jack, ale obvykle čtyřpinové. A potom dochází k nechtěným propojením uvnitř.
Čtení o základech Androidu, nastavení telefonu, kontaktů, zvonění atd. Hledej zde: Android Expert
Dvidin1
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pon 08. črc 2013 22:05:58
Typ mobilu / ROM: THL W100S
Bydliště: Brno

Re: Problém s přehráváním hudby přes kabel (jack 3,5) => PAUZA

Příspěvek od Dvidin1 »

Me to dela taky vzalo to jen origo sluchatka a nejaky od sony. Samsung hf mi hazel stejny problem. Viresil jsem rozdvojkou a pripojenim sony sluchatek a pres kabel jack/jack do autoradia nebo do beden.
Odpovědět

Zpět na „THL W100 - obecná diskuze“