THL W100 - obecná diskuzeTelefon se mi zřejmě přehřál, nyní se sekne vždy na logu.

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
danielka32
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 15. črc 2015 11:15:27
Typ mobilu / ROM: thl w100

Telefon se mi zřejmě přehřál, nyní se sekne vždy na logu.

Příspěvek od danielka32 »

Dobrý den potřebuji radu, mám telefon thlw100s a nejspíše se mi přehřál, seknul se mi, tak sem vyndala baterii a když se mi dala zpět a zapla taelefon, sekne se to na logu a dál nejede, potřebovala bych jakoukoliv radu jak dál, a baterii to není. jak mám třeba udělat factory reset nebo něco?
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Telefon se mi zřejmě přehřál, nyní se sekne vždy na logu.

Příspěvek od rbarat »

Keď sa sekne už na logu, znamená to, že sa vôbec nenaštartuje. Zrejme nejako došlo k poškodeniu firmvéru.
Skús či sa dostaneš do recovery, ak nie, tak Ti zostáva jediná možnosť a to preflašovať ROM pomocou Flashtool z PC.
To je ale činnosť pre odborníka, ako laik to sama nezvládneš. Ak je telefón v záruke, tak ho daj na reklamáciu. Ak nie je v záruke, tak bež do servisu, nech sa pokúsia praviť, čo som napísal, teda preflašovať softvér z PC.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
danielka32
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 15. črc 2015 11:15:27
Typ mobilu / ROM: thl w100

Re: Telefon se mi zřejmě přehřál, nyní se sekne vždy na logu.

Příspěvek od danielka32 »

Jak se mám dosatat do recovery?
danielka32
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 15. črc 2015 11:15:27
Typ mobilu / ROM: thl w100

Re: Telefon se mi zřejmě přehřál, nyní se sekne vždy na logu.

Příspěvek od danielka32 »

a jste si jistý, že to preflašovaní by pomohlo? to přeš ten PC?
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Telefon se mi zřejmě přehřál, nyní se sekne vždy na logu.

Příspěvek od rbarat »

Mohlo by, ale istota tu nie je.
danielka32 píše:Jak se mám dosatat do recovery?
Nemám priamo tento fón, na mojom THL 5000 to robím takto: Vypnem telefón. Potom naraz stlačím a držím tlačítka Power a Volume+, až pokiaľ nenabehne do Recovery.
Ale na Tvojom to môže byť trochu iné, skús.

Ak sa tam dostaneš, mohla by tam byť voľba Factory reset, vykonaj ju. Možno to pomôže. Ak nie, tak už len ten Flashtool z PC.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
danielka32
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 15. črc 2015 11:15:27
Typ mobilu / ROM: thl w100

Re: Telefon se mi zřejmě přehřál, nyní se sekne vždy na logu.

Příspěvek od danielka32 »

rbarat píše:telefon
Když zmáčknu ty tlačítka tak mi vyjede tohle : http://support.lenovo.com/~/media/image ... =403&w=732
Když dám první volbu, najede mi logo a nic se neděje, stejná situace jako předtím, když dám to druhé tak se to vypne a když dám normal taky se to vypne a nic to nedělá, takže to nefunguje.
A ten flashtool bych tedy sama doma nevzladla? Radši to donést do servisu? A nevíte kolik si zato asi účtují? přibližně?:)
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Telefon se mi zřejmě přehřál, nyní se sekne vždy na logu.

Příspěvek od rbarat »

To nie je to menu, čo som myslel. Skús Power stlačiť asi na 2s, potom pusti a teraz stlač a drž Volume+.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
raji
Nové Androidě
Příspěvky: 48
Registrován: úte 20. črc 2010 18:28:46
Typ mobilu / ROM: THL W100-Homtom HT6
Tablet: Lenovo Yoga 2 / 8 - 830L
Bydliště: Most

Re: Telefon se mi zřejmě přehřál, nyní se sekne vždy na logu.

Příspěvek od raji »

Na mém THL W100 mačkám Volume- zároveň s power tlačítkem cirka 15s.
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Telefon se mi zřejmě přehřál, nyní se sekne vždy na logu.

Příspěvek od Tomáš Kubec »

To menu co se ti zobrazí je naprosto v pořádku. Musí se potvrdit volba 1. Pokud recovery nenajede, tak je něco špatně. Pomršená ROM včetně recovery nebo vadná paměť. První odstraníš flešnutím nové ROM a druhej problém odstraníš hozením telefonu do odpaďáku, oprava se nevyplatí.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
Odpovědět

Zpět na „THL W100 - obecná diskuze“