Poptávka po vývojáříchMobilní vývojář pro digital wellbeing startup (Flutter, Firebase, MLkit, Cloud)

Hledáte schopné vývojáře pro svůj projekt? Pak právě tady je to pravé místo pro Vás. :)

Moderátoři: mArtinko5MB, mArtinko5MB

Odpovědět
JiriBrazda
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 06. srp 2020 14:09:06

Mobilní vývojář pro digital wellbeing startup (Flutter, Firebase, MLkit, Cloud)

Příspěvek od JiriBrazda »

Ahoj, hledám parťáka pro vývoj nové mobilní apky v oblasti digital wellbeing. Apka bude cílit na sběr dat a jejich inteligentní využití v oblasti duševního zdraví a duševní rovnováhy. Tohle téma je bohužel stále aktuálnější, více a více lidí (a to i v mladém věku) trpí nejrůznějšími problémy jako je chronický stres, deprese, úzkosti, vyhoření, panický ataky apod. Proto bych chtěl zkusit přispět k řešení tohoto problému s využitím cutting-edge technologií jako je mobile sensing, computer vision, affective computing, telepresence a AI.

Chtěl bych vyvíjet ve Flutter + Firebase + MLkit + Cloud, ale rád si nechám poradit, jak by měl vypadat ideální technologický stack vůči produktu, který bude vznikat. Jedná se o zcela nový projekt, takže očekávám, že si spolu všechny věci nastavíme tak, aby to směřovalo k co nejlepšímu výsledku.

Nabízím smysluplnou práci, dobrou odměnu, do budoucna i podíl na zisku, či podíl ve firmě, pohodovou atmosféru, flexibilní čas na práci, kterou je možné dělat kompletně remote a spolupráci s top odborníky na design, analytiku, data science a AI.

Hledám ideálně člověka, který má zkušenosti s mobilním vývojem a má obrovskou chuť pustit se do něčeho nového, co může tvořit, ovlivňovat a co mu bude dávat smysl a radost do práce i do života. Mojí ambicí není vytvořit unicorna, kterého pohltí Google. Ambicí není dát do práce všechno a vyhořet. Mojí ambicí je postupně a trpělivě tvořit produkt a průběžně ověřovat, že to, co dělám, dává smysl mě. Dává to smysl vývojovému týmu. A dává to smysl uživatelům, kteří jsou ochotní platit za produkt, který jim pomáhá prožít lepší život.

Chceš vědět něco o svém budoucím parťákovi do týmu? Jmenuju se Jirka a před 11 roky jsem založil firmu Optimics, což je jednička v oblasti digitální analytiky. Mám zkušenosti s digitálním marketingem, analytikou, machine learningem, UX a budováním svobodné a úspěšné firmy. Firmu jsem předal do skvělých rukou a teď se chci posunout dál. Na VŠE jsem vedle Informačního managementu vystudoval i Psychologii a tahle oblast mě jako výzkumníka pořád baví a zajímá mě její překryv s technologiemi. Asi před šesti, možná sedmi lety jsem přednášel na jedné konferenci a jako experiment jsem z hrudního pásu na plátno přenášel v živém přenosu svůj srdeční tep. Fascinovalo mě, jak moje tělo reaguje na stres, kterému se říká "stage fright". Ve stejné době jsem chtěl podobně zaznamenat jednu z nejsrdečnějších a nejfotografovanějších událostí v životě člověka - svatbu. Chtěl jsem analyzovat vizuální záznam nevěsty a ženicha v korelaci s jejich srdečním tepem z průběhu celého dne - ale nenašel jsem tehdy dost střelené kamarády, kteří by do toho šli se mnou (a svojí svatbu už jsem měl několik let za sebou). Podobné experimenty jsem poté na nějaký čas odložil, ale pořád mě fascinuje objevování nových horizontů a chci se k nim vrátit, protože vím, že zde leží obrovská příležitost pro vlastní poznání. A poznání sebe sama zase vede k lepšímu sebeřízení a otevírá možnosti jak prožít lepší život. Ostatně, jak řekl Oscar Wilde: "Žít, to je nejvzácnější věc na světě, neboť většina lidí jenom existuje."

Filozoficky pro tuhle další etapu svojí práce vycházím hodně z myšlenek izraelského historika Yuvala Noaha Harari (The 2 Most Important Skills For the Rest Of Your Life) a chci tvořit technologie, které budou v souladu s principy Center for Humane Technology (A New Agenda for Tech):

This is a historic moment– never before has technology had the power to so profoundly change the beings that create it. We are at a turning point where we can either allow that power to continue unchecked, or contain it by building humane technology that protects our minds and replenishes society. Humane technology requires that we understand our most vulnerable human instincts so we can design compassionately to protect them from abuse. -- Center for Humane Technology

Pokud tě tohle zajímá, ozvi se mi na jiri.brazda@optimics.cz. Pojďme si popovídat, zda a jak spolu můžeme začít experimentovat, tvořit a bavit se u toho.

Díky, J.
Odpovědět

Zpět na „Poptávka po vývojářích“