Aréna telefonůPřejít na X10 či něco jiného?

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
enikybeniky
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9 128 GB, 6 GB RAM

Přejít na X10 či něco jiného?

Příspěvek od enikybeniky » úte 17. kvě 2011 12:37:23

Zdravím Vás,
tak hodim příspěvek do arény. :)
Momentálně vlastním Samsung Galaxy 550, ale začíná mi bejt nějakej malej, tak přemýšlím o upgradu. Vždycky jsem měl docela dobrý zkušenosti se SonyEricssonem, tak bych si chtěl polepšit velikostně a výkonostně, tak mě napadá třeba X10, kterou bych vzal z druhý ruky... Nebo snad lépe zkusit Desire? Oproti X10 by měl mít prý horší výdrž baterie... Procesor a grafika snad šul nul. Nevím, zda třeba i neoželet multi-touch, který se snad už i nějakým způsobem na X10 chystá. S HTC jinak nemám vůbec žádnou zkušenost.
ZTE SF a podobný jsem zavrhl, asi nemá moc smysl jít z 600 MHz na 600 MHz, už bych chtěl i jako vklad do budoucna postoupit procesorem o trošku víc na ARM7, takže Samsung Gio nebo Ace asi taky ne.
Byla by veliká hloupost do X10 jít? Pročetl jsem nějaký recenze a žádnej větší průšvih jsem snad nezaznamenal...
Díky za Vaše konstruktivní rady.

bassaq
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: Note 8
Tablet: Ipad mini 4

Re: Přejít na X10 či něco jiného?

Příspěvek od bassaq » úte 17. kvě 2011 14:00:45

X10 nebrat urcite :)

ma ho sice manzelka, ale funguje svizne vcetne MT az po rootu a s pouzitim CyanogenMod 6 :)

osobne bych X10 nechtel (a to jsem mel skvele zkusenosti s P910i a P1i) jedine co mi prijde slusne je vydrz baterky, ta je lepsi nez u meho N1

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“