Aréna telefonůAndroid na zábavu do 7k

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
AleRx8
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Nokia 5130

Android na zábavu do 7k

Příspěvek od AleRx8 » stř 19. říj 2011 13:59:03

Zdravím, začínám se pomalu poohlížet po nějakém multimediálním zařízení na zábavu. Až doteď jsem měl na zábavu iPod Touch 2G a mobil Nokii 5130, ale iPod už nestíhá, nemá flash, 8GB mi nestačí, páč hry a muzika zabírají čím dál tím víc místa a kapacita baterie je... no, škoda vyprávět. A Nokie 5130 je šunt, občas zamrzá, zpracování katastrofa a žádné programy či wifina, display škoda hovořit a výdrž na baterku je taky hrůza. Takže sháním nějaké zařízení do 7k, které má:

Široké multimediální použití, WiFi
Velkou vestavěnou paměť, nejlépe podporu paměťových karet
Dobrý výkon, který bude i za nějaké 3-4 roky stíhat hry a videa
Co nejlepší výdrž na baterku
Flash
Dobrý reproduktor a hudební přehrávač, nejlépe s ekvalizérem
Vysoké rozlišení kolem 800x480

Prvně jsem se nechtěl ani rozmýšlet a jít do nového iPodu Touch 4G. Ale přeci jenom, bral bych 32GB verzi a ta stojí stejně jako vybavený telefon, má strašný reproduktor, nemá flash (až po jailbreaku) a spoustu dalších věcí, které Androidí mobily mají. Tak bych se chtěl zeptat, jaký Android byste mi doporučili... Mám jich pár vyhlédnutých, ale každý má nějaké nevýhody:

Sony Ericsson Xperia Neo-Ten se mi líbí, ale má divné rozlišení displaye a bojím se, že mi tam nepůjde spousta her a aplikací
Google Nexus S:Taky pěkný a zajímavý mobil, ale má na mě trochu velký displej, vyhovuje mi tak těch 3,5" co má iPod. Ale hlavním nedostatkem je nemožnost paměťových karet, 16GB mi určitě nebude stačit. A pak taky nemá žádný ekvalizér u přehrávače, ale to bych nějak překousl.
LG Optimus Black: Výborný displej, ale špatná výdrž a nejsem si moc jistý výkonem

No a jestli bych si nic z tohoto nevybral, tak pak jistota ten Touch... Nebo mi prosím navrhněte nějaký jiný mobil.
Jo a chtěl bych se zeptat, jde v Androidích internetových prohlížečích Flash defaultně zakázat a zobrazit až po ťuknutí na to, co chci spustit?

Díky za odpovědi ;-)

adis002
Robot
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2X
Twitter: adis002
Rom: MiUi
Kontaktovat uživatele:

Re: Android na zábavu do 7k

Příspěvek od adis002 » ned 23. říj 2011 9:20:21

nepřemýšlel jsi nad LG Optimus 2X? Tegra 2, IPS displej, sice chabý software od výrobce, ale flashování custom ROM je na tomto telefonu opravdu jednoduché :)
s tím flashem- ano, dá se nastavit, že se flash spustí až po ťuknutí třeba na video :-)
LG P990 Optimus 2X, 1,5GHZ
poradna ohledně čínských tabletů

Autor tohoto vlákna
AleRx8
Nové Androidě

Příspěvek od AleRx8 » ned 23. říj 2011 17:21:53

Moc drahý a špatná výdrž na baterku...

nitramek
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Nexus S
Rom: Stock 4.1.1

Příspěvek od nitramek » ned 23. říj 2011 17:25:29

Co google nexus s :)

Wotan
Droid
Typ mobilu / ROM: Galaxy NEXUS
Tablet: Nexus 7
Rom: SLIMbean (GN aj N7)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wotan » ned 23. říj 2011 20:03:29

co takto psp :-D ?

baterka dnes nema dobru vydrz nikde za pedpokladu ze to chces vyuzivat na plnohodnotnu zabavu a spoliehat sa ze sa ti niekto dovola.

zvladal za 3 - 4 roky hry to neni ani vtipne :-D vzhladom na rychlost vyvoja...

Autor tohoto vlákna
AleRx8
Nové Androidě

Příspěvek od AleRx8 » pon 24. říj 2011 16:55:38

Díky za odpovědi. PSP jsem ani nezvažoval, platit za jednu hru tolik není v mých silách.

Nesnažím se být vtipný. Jsem zvyklý na Touch, který je několik let stár, ale pořád na něm rozjedu 98% her a bez sekání. Nerozjedu jenom pár nových na Unreal enginu. Takže jestli je to takhle, tak nemá cenu jít do Androida, kupovat si každou chvíli nový mobil jen kvůli tomu, že už za rok nestíhá většinu her... To teda sorry, ale má peněženka není bezedná. A ta výdrž teda... Možná, kdyby si někdo dal s Androidem tu práci a optimalizoval jej, tak se nikdy neseká ani na jednojádru, natož na některých dvoujádrech, kvůli kterým padne za oběť i výdrž.

Díval jsem se na spoustu videí a když porovnám iOS 5 a nejnovější Androidy, tak je to rozdíl několika tříd. Jasně, iOS je uzavřené a defaultně nezvládá flash, ale všechno je naprosto plynulé. A bude plynulé i za pár let, což mi Android nezaručí. A updaty jsou u iOS také zaručeny, ne jako u některých Androidích telefonů. Takže jsem se společně s radou ještě jednoho člověka už rozhodl, pokud nikdo nemá námitky :)

racik198
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: ZTE Blade+LG P970+SIII Mini

Příspěvek od racik198 » úte 25. říj 2011 20:06:33

Teď jsem koupil optimus BLACK a můžu jen doporučit, spíš bych ti ale doporučil Ideos X5 (pokud moc nefotíš) nebo desire/desire S/HD 2
SGSIII Mini Stock 4.1.2 <-- Spokojenost
LG Optimus Black Zeus Marvel v11 ICS 4.0.4
ZTE Blade Android 4.0.4 ColdFusionX OC:700Mhz
Sony MDR-ZX300 USER

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“