Aréna telefonůLG P970 OB VS. HTC Desire S

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
tomik258
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Nokia6234 LG P970

LG P970 OB VS. HTC Desire S

Příspěvek od tomik258 » ned 25. bře 2012 16:07:16

Stávající mobil N6234 (nedám na něj dopustit) si žádá obměnu. Na začátku bych podotkl, že s dotykáčema nemám vubec žádnou zkušenost, párkrát sem měl něco od Nokia a HTC v ruce, ale nebylo to tak dlouho abych se do nějakého zamiloval. Po mobilu chci snad jen, kromě telefonování a SMS, Androida, WIFI, a chci aby mi přehrál videa, jako když se přes Wifi připojím třeba na "yůtůb" Pak tady jsou nějaké ty aplikace a hry, mě se líbí pouze spojtost s dotykovým displayem, případně pohybovým čidlem, na nějaké srandičky. No a vlastně nejvíce na mě působé display, z důvodu toho že se rád dívám na filmy, tak by bylo příjemné spojení mobilu a přehrávače dejme tomu někde na cestách. Tady trochu vede LG, aspon pro mě. Jinak jsou pro mě tyto mobily španělsou vesnicí, snad si zvyknu na nějaké uživatelkské prostředí... Jenom bych podotnul že půjde o mobily od Vodafonu, jestli tady nebude problém s upgreadem na vyšší verzi androidu... Tak díky za rady...

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 36
Typ mobilu / ROM: huawei P20 lite/stock ROM
Tablet: LG Gpad 8.3 (V500) - stock

Re: LG P970 OB VS. HTC Desire S

Příspěvek od ramon.dexter » ned 25. bře 2012 17:32:29

Desire S. V nejbližší době dostane nejnovější verzi androida, má mnohem kvalitnější konstrukci a hlavně to není mobil od výrobce ledniček...
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Autor tohoto vlákna
tomik258
Nové Androidě

Příspěvek od tomik258 » ned 25. bře 2012 19:47:22

To mě teda moc nepřesvědčilo :D A Android lze snad upgreadovat i na tom LG ne? A četl jsem v recenzích že HTC po dvou měsících začalo vrzat při používání... Když se mezi krat a baterku dal kousek papírku tak to odeznělo, ale u telefonu za sedm tisíc bych to nečekal... Nicméně díky za odezvu, ještě počách co vymyslí jiné hlavy... :)

Autor tohoto vlákna
tomik258
Nové Androidě

Příspěvek od tomik258 » stř 28. bře 2012 17:03:28

Poradí ještě někdo prosíím?

EDIT: tak díky... Zakoupeno LG... asi mám slabost pro ledničky :D

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“