Aréna telefonůHuawei G300 vs. Vision?

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Rashka
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG Nexus 4

Huawei G300 vs. Vision?

Příspěvek od Rashka » stř 20. čer 2012 16:07:14

Zdravím,
chtěl bych se vás, znalců androidí problematiky, zeptat na porovnání těchto dvou mobilů (popř. který byste si vzali vy sami). Jedná se o Huaweie, přesněji G300 a Visiona.

Sám mám teda jakože favorita Visiona, ale trochu mi u něj vadí to, že neplánují update na ICS (a potažmo jestli to vůbec u toho HW má smysl). Zase má výhodu ve zpracování, přeci jen hliník je hliník. Pro G300 zase hraje IPS display, nižší cena a větší fandovská základna, ovšem za cenu SW chyb.

Který byste si vy sami vybrali, a proč, a pokud možno proč ne toho druhého?
Pro mě samotnýho je vcelku složité se rozhodnout, s touto značkou nemám žádný zkušenosti (předtím G1 a teď ZTE Blade)..

Paradise
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G 300
Rom: B926 root

Re: Huawei G300 vs. Vision?

Příspěvek od Paradise » stř 20. čer 2012 16:53:24

Já mám G 300 a plně mi vyhovuje. I když Vision jsem naživo neviděl. Ale SW chyby už jsou opravené a s ničím dalším snad problém nemám. Navíc brzo bude snad kupa custom ROM, takže si vybere každý.
Appdroid.cz - recenze Android aplikací a novinky

Adam-Androiďák
Robot
Reputace: 10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 4
Mobil 2 / ROM: Prestigio Multiphone 5508 Duo

Re: Huawei G300 vs. Vision?

Příspěvek od Adam-Androiďák » pát 27. črc 2012 17:22:45

Dobrý deň,
ja sa tiež rozhodujem medzi týmito dvoma telefónmy a ide mi hlavne o to ktorý je vykonnejší.Podľa hárdveru by mal byť byť Huawei Vision lepší ale ako som videl výsledky benchmarkov tak Ascend G300 by vyhral zaujíma ma ktorý zvladne aj take hry ako GTA 3 prípadne ako je na tom G300 na akých detailoch a ako Vision.Dakujem za odpovede.
Dvakrát meraj raz rež. Na poďakovanie môžete použiť tlačidlo dole. :palec:

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“