Aréna telefonůPomoc s výběrem telefonu do 8.000 Kč

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Caines
Nové Androidě
Reputace: 0

Pomoc s výběrem telefonu do 8.000 Kč

Příspěvek od Caines » stř 09. led 2013 16:21:48

Dobrý den,

potřeboval bych poradit s výběrem telefonu, neboť jsem zjistil, že se v dnešní nabídce zdaleka neorientuji tolik, jak jsem si dříve myslel.

Požadavky by byly následující:
- operační systém nejspíše Android, a to alespoň ve verzi 4.0 (nebo s jistou brzkou aktualizací na tuto nebo novější),
- displej nejlépe 4 palce, maximálně 4,3,
- dvoujádrový procesor,
- kvalitní zvukový výstup ,
- podpora paměťových karet,
- potěšilo by mne NFC, ale pokud bude dobrá nabídka bez něj, jsem schopen ho oželet.

Prozatím jsem přemýšlel o:
- HTC Desire X,
- Samsung Galaxy S Advance.

O něco více se mi líbil zmíněný Samsung. Přestože má pouze starší verzi systému, je mu přislíbena aktualizace na Jelly Bean. Je pravda, že oficiálně prodávaná verze v ČR je verze I9070p, tedy s NFC? Je zde (po předchozích zkušenostech s podporou Samsungu například) šance, že by aktualizace vyšla pouze na verzi I9070 a tato "naše" verze zůstala opomenuta?

Dále jsem četl jen samou chválu na zvukový výstup Samsungu Galaxy S a naopak zase stížnosti na Galaxy S II. Rád bych se zeptal, zda má Galaxy S Advance stejně (nebo srovnatelně) kvalitní výstup, jako Galaxy S, ze kterého by, alespoň dle názvu a označení, měl vycházet.

Jak jsem již napsal, cenová hranice je 8.000 Kč, samozřejmě se nebudu bránit levnějším návrhům. Pokud mi také budete ochotni doporučit kvalitní obchod, budu jen rád.

Předem děkuji za jakékoliv rady.

Wheeler
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC Desire X

Re: Pomoc s výběrem telefonu do 8.000 Kč

Příspěvek od Wheeler » sob 26. led 2013 21:31:08

Desire X mozem odporucit :)

Tony321
Robot
Typ mobilu / ROM: HTC One A9
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc s výběrem telefonu do 8.000 Kč

Příspěvek od Tony321 » sob 26. led 2013 23:02:45

Desire X nie je o čom, ešte možno Galaxy Nexus
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“