Aréna telefonůSGS4 nebo HTC ONE

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)

Jacho
Moderátor
Reputace: 44
Typ mobilu / ROM: HTC One M8 Gun Metal Grey
Rom: VIPER
Kontaktovat uživatele:

Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od Jacho » ned 12. kvě 2013 0:34:26

Yang15 píše:Kdyžtak zde je nove video se srovnámím .. je tam navic i Xperia Z: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... MxufzkEG_8
Klobúk dolu ale fakt vynikajúca recenzia

Ak mi chceš poďakovať klikni na palec hore pod príspevkom :palec:
OPRAVA HTC NA ĎIAĽKU - Fleshing, UNLOCK, Repair boot, Debrand, LOCKED Warranty
Nováčkovia používajte tlačidlo HĽADAŤ a pozrite sa na AndroidWIKI

Yang15
Robot
Reputace: 16
Typ mobilu / ROM: iPhone 5S
Mobil 2 / ROM: Samsung I9505 Galaxy S4 / Echoe ROM v33
Twitter: https://twitter.com/Zizkicevic
Tablet: 2x nVidia Shield Tablet / Lenovo Tab 2 A7
Tablet 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 10.1 White (N8000)
Rom: Gnabo Rom V8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yang15 » ned 12. kvě 2013 1:11:44

ted nevím, zda to rikas ironicky nebo fakt? :D :D
Pokud něco potřebujete, buď napište PM , ICQ a nebo v nejlepším případě zkuste Gtalk/G+/Hangout ...je větší šance, že se vám budu dříve věnovat.

Traged
Účet zrušen
Reputace: 42

Příspěvek od Traged » ned 12. kvě 2013 1:20:11

je to velice dobré srovnání, kdyby šlo do htc one dát micro sd,beru htc.

Jacho
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jacho » ned 12. kvě 2013 5:47:39

Ne ne, fakt perfektna recenzia, vsetky dolezite veci tam porovnal.

KapoCZ
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 8 NXT-L29

Příspěvek od KapoCZ » ned 12. kvě 2013 5:55:27

Tak S4 uz mam par dni a muzu rict ze jsem s nim spokojen na 200 procent, nechapu jak nekdo o nem muze rict ze je to polofukcni zmetek. Ten telefon je spickovi a slape jak hodinky. V pondeli si kolega bude kupovat HTC one tak az to porovname napisu vam sem o tom.

Jacho
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jacho » ned 12. kvě 2013 6:37:17

Urcite to nieje polofunkčný zmetek, telefóny sú to špičkové obidva, o tom nieje pochýb, len je každý človek zvyknutý na niečo iné. Mne napríklad nesedí TW ale keď mám pravdu povedať tak sa trocha obávam aj toho nového Sense 5. Na SGS3 ma odraďovala svietivosť displeja a celkové spracovanie. SGS4 je na tom oveľa lepšie aj čo sa týka svietivosti, čitateľnosti na slnku aj celkovým spracovaním.
HO je oproti HOX tiež veľký krok dopredu.
Ako hovorím. sú to špičkové stroje, hral som sa chvíľu aj s SGS4 a je to fakt super mašinka no záleží to na danom človekovi na čo je zvyknutý a čo od telefónu očakáva. Ja mám objednaný a zaplatený HO, tento týždeň bude, otestujem ho vo všetkých smeroch a keď nebudem spokojný tak pôjdem do SGS4 a ten otestujem tak isto a keď uvidím že je HO lepší tak sa k nemu vrátim

josfa
Stálý androiďák
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: samsung Galaxy S7
Tablet: samsung Galaxy tab 10.1 3G
Rom: custom

Příspěvek od josfa » ned 12. kvě 2013 19:06:11

dohady o nicem,co clovek to jiny nazor ,jediny a spravny nazor na tyto hracky je ,ze je to nechutně extremně predrazena hracka za zlomek vyrobni ceny ,presto to kupujeme ,tak co vo co go

bladerunner
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Mi5
Rom: MIUI

Re: Re: SGS4 nebo HTC ONE

Příspěvek od bladerunner » ned 12. kvě 2013 21:05:54

josfa píše:.... nechutně extremně predrazena hracka za zlomek vyrobni ceny..
.....
Prave naopak. Vyrobna cena je len zlomok predajnej. ale tak to uz v dnesnom svete chodi. Neviem preco sa trapis. Nikto ta to nenuti kupovat.

@telefon

LivArt
Terminátor
Reputace: 259
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Příspěvek od LivArt » pon 13. kvě 2013 7:24:34

Josfa: Offtopic a závist? Však tě nikdo nenutí to kupovat a ani číst.
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Davedroid
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: iPh 8Plus 256GB

Příspěvek od Davedroid » pon 13. kvě 2013 10:27:23

Puvodne mne jednoznacne pritahoval zpracovanim HTC One, ale cim dal vic mi zacina byt sympaticky do ruky SG4 vcetne drobnych vychytavek kde je umisten power button, horni listy s rychle dostupnymi funkcemi jako jas, wifi apod. Ale trochu se bojim dvou veci:

Opravdu se displej u SAmoledu po case vypaluje? Ze pry uz je viditelne horsi po pul roce date-li vedle sebe novy a pulrocni pristroj:-(
Prijde mi, ze je mene plynuly chod u SG4, kdo jej mate, je to tak?

Diky
Ps: tezka volba, fakt tu dlouho nebyl tak vyrovnany duel:-)

kolega
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: SGN 3

Příspěvek od kolega » pon 13. kvě 2013 11:04:45

Davedroid: S tím vypalováním SAmoledů jsem to sice také někde četl, ale mám ještě i Galaxy SII (už skoro 2 roky) a nic podobného zatím nepozoruji.
Co se týče toho zadrhávání, resp. plynulosti, tak jednak je to problém výrobního fw a už minulý týden vyšla ofico aktualizace, která i tohle pořešila a také tu plynulost lze ještě doladit ve vývojářském menu, zkrácením, nebo vypnutím animační prodlevy.
Samsung Galaxy Note 3, JB 4.3 + µSDXC 64GB

Davedroid
Stálý androiďák

Příspěvek od Davedroid » pon 13. kvě 2013 17:13:13

No je to dilema. HTC One mne uchvatil displejem, ale bojim se HW zpracovani, co tak ctu.a budou mi chybet nektere vychytavky z prostredi SG4.
SG4 mne vyhovuje prostredim, byl jsem zvykly na ruzne vychytavky v galerii, volani a sms prejetim prstu, klavesnici a pod, home lock screen se mi libi notifikace zprav a mailu, ale nelibi se mi neplynuly chod, ktery jsem na vsech zkousenych kusech videl a slabsi svitivost displeje a bila. Tezke rozhodovani.
Jinak HTC One snad jediny displej, ktery je svetlejsi a belejsi nez iPhone.

josfa
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: samsung Galaxy S7
Tablet: samsung Galaxy tab 10.1 3G
Rom: custom

Příspěvek od josfa » pon 13. kvě 2013 19:00:11

LivArt píše:Josfa: Offtopic a závist? Však tě nikdo nenutí to kupovat a ani číst.
co to meles covece o zavisti ,jako ze zavidim ?, co jako myslis ze zavidim ,HTC ci S4? S4 jsem si poridil predtim jsem mel note2 a predtim s3 s2 a s1 ,zminil jsem se o predrazenych hrackach ,tak nemel memysly o zavisti

Autor tohoto vlákna
sharkee
Robot
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4 stock TW 4.3
Mobil 2 / ROM: iPhone 6 iOS8.1.3
Tablet: iPAD mini s retina displayem (2G) iOS8.3
Tablet 2 / ROM: iPAD Air iOS8.3
Rom: nejsem ;-)

Příspěvek od sharkee » pon 13. kvě 2013 19:21:39

davedroid: dle exaktniho testu je bila barva u SGS4 mirne lepsi nezli u iP5, minuly tyden byl test na webu, o nejlepsi cerne u Amoledu pak neni pochyb

http://smartmania.cz/bleskovky/samsung- ... -lepe-4757

http://www.forbes.com/sites/haydnshaugh ... he-iphone/

http://www.displaymate.com/Galaxy_S4_ShootOut_1.htm
500 MB v Dropboxu zdarma navíc pro mne i Tebe, zaregistruj se z tohoto odkazu - https://db.tt/g9QEotaA

Tony321
Robot
Typ mobilu / ROM: HTC One A9
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony321 » pon 13. kvě 2013 19:42:44

sharkee: ak berieš modrú farbu ako bielu, tak áno, SGS4 podáva lepšiu bielu farbu https://www.youtube.com/watch?v=_ZvcdM3TZnc
kolega: keby si si vedľa seba dal tvoju SGS2 a novú tak uvidíš rozdiel, to isté ako keď si do mobilu dáš po roku aktívneho využívania originálnu batériu, budeš pozorovať lepšiu výdrž a kým to takto neporovnáš, tak si budeš stále myslieť, že sa Samoled nevypaľuje a batéria nestráca svoju kapacitu.
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9

Autor tohoto vlákna
sharkee
Robot

Příspěvek od sharkee » pon 13. kvě 2013 20:15:15

exaktni mereni jsou exaktni mereni, pokud jim neverite, je to jen vase zivotni minus, nicmene tam neni srovnani s HO ale s iP5 a SGS3, precte te si to
500 MB v Dropboxu zdarma navíc pro mne i Tebe, zaregistruj se z tohoto odkazu - https://db.tt/g9QEotaA

Tony321
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony321 » pon 13. kvě 2013 20:36:19

LCD nemajú takú hnusnú bielu, iPhone stále vedie: http://www.youtube.com/watch?v=K3pD8gwBfCY
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9

Jan Doležel
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Blackberry

Příspěvek od Jan Doležel » pon 13. kvě 2013 20:53:46

Davedroid píše: Opravdu se displej u SAmoledu po case vypaluje? Ze pry uz je viditelne horsi po pul roce date-li vedle sebe novy a pulrocni pristroj:-(
Dobrý den.Několikrát sme prováděli tento test u nás na prodejně.Většinou na žádost zákazníka.
Telefony byly staré od cca 3/4 do 1,5 roku.Porovnáváno samozřejmě s novými přístroji.Jednalo se o Samsungy S2 a S3.Žádné vypalování se nepotvrdilo.Aspoň ne bežně okem viditelné.
Pokud se opravdu podobné případy objevily tak to byly pouze výjimky.Opravdu nemusíte mít strach.

Například u nového modelu HTC se pro změnu objevuje vada lícování a menší mezerky.Podle oficiálních informací od našeho dodavatele se jedná o vadu složení lepidla.
Zatím jsme každý kus bez problému vyměnili.Nicméně se dájí u některých kusů očekávat problémy s povolením lepidla i po záruční době.
Doporučujeme přístroj podrobně prozkoumat a jakoukoli nepřesnost či nedolíhavost okamžitě reklamovat.

Tony321
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony321 » pon 13. kvě 2013 20:56:05

a koľko boli displeje zapnuté lebo to je ako keď poviem, že SGS4 alebo One vydrží v pohode 3 dni, ale skoro nič s ním nerobím nepoviem.

albru123
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: T-Mobile HTC Desire X
Rom: Ofiko

Příspěvek od albru123 » pon 13. kvě 2013 21:00:25

Nemám proti SGS4 a jiným vůbec nic, jen myslím, že v nynější době bych vzal to HTC. Pokud člověk funkce nevyužije nebo se mu telefon nelíbí, klidně si může koupit něco jiného. Osobně se Samsungem nemám problém, když to funguje, co taky kritizovat. Ohledně aktualizací na tom HTC asi není zrovna nejlíp, ale myslím, že pokud jim jde o krk tak nebudou zaostávat.
Snapdragon S4 ROCKS!

Jan Doležel
Nové Androidě

Příspěvek od Jan Doležel » pon 13. kvě 2013 21:05:58

Tony321 píše:a koľko boli displeje zapnuté lebo to je ako keď poviem, že SGS4 alebo One vydrží v pohode 3 dni, ale skoro nič s ním nerobím nepoviem.
Omlouvám se ale nechápu konec té vaší otázky.
Myslíte jak byly telefony často používané?Byly to mobilní telefony našich zaměstnanců.Ve většině případů to byly firemní telefony.Takže se dá říct že byly používané víc než je běžné.Máme je k dispozici i pro nefiremní použití.

Davedroid
Stálý androiďák

Příspěvek od Davedroid » pon 13. kvě 2013 23:06:28

Kdybych dnes nestovnaval vsechny tri telefony osobne pri maximalnim jasu a bile web.strance, tak by mne mozna exaktni test i zajimal, ale kdyz jsem videl , ze jdnoznacne nejasnejsi displej ma HTC one a nejlepsi bilou, nasledovan tesne iPhone 5 a pak opravdu o poznani slabsi jas, tedy pri maximalnim jasu mirne dozluta zobrazoval stejnou stranku SG4, tak nadrazuji subjektivni vlastni zkusenost nad exaktni test.

sharkee píše:davedroid: dle exaktniho testu je bila barva u SGS4 mirne lepsi nezli u iP5, minuly tyden byl test na webu, o nejlepsi cerne u Amoledu pak neni pochyb

http://smartmania.cz/bleskovky/samsung- ... -lepe-4757

http://www.forbes.com/sites/haydnshaugh ... he-iphone/

http://www.displaymate.com/Galaxy_S4_ShootOut_1.htm

Jacho
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jacho » úte 14. kvě 2013 5:46:32

Jan Doležel píše:Například u nového modelu HTC se pro změnu objevuje vada lícování a menší mezerky.Podle oficiálních informací od našeho dodavatele se jedná o vadu složení lepidla.
Zatím jsme každý kus bez problému vyměnili.Nicméně se dájí u některých kusů očekávat problémy s povolením lepidla i po záruční době.
Doporučujeme přístroj podrobně prozkoumat a jakoukoli nepřesnost či nedolíhavost okamžitě reklamovat.
Neviem ako môže niekto tvrdiť že sa to môže stať aj po záručnej dobe! Pokial HTC zistí že je niekde chyba tak to musia napraviť a nie aj nadalej predávať vadné kusy!!! Tak ako tomu bolo u HTC ONE X ked prvé kusy mali problém s vlnením displeja, HTC ďalšie kusy opravila a bolo všetko OK, tak isto to bolo s krytmi a wifi anténami, začali robiť kryty nové a kto reklamoval wifi dostal automaticky nový Housing! To čo tu píšete je maximálna blbosť predvídať čo bude o dva roky! A to že nejaké kusy nelícujú je chyba len niektorej várky, stačí si hneď telefón zkontrolovať a vymeniť za kus ktorý je OK a je pokoj :evil:

PS: Pozdravujem vášho distribútora a nech nerozširuje kraviny!!!

Jan Doležel
Nové Androidě

Příspěvek od Jan Doležel » úte 14. kvě 2013 8:16:36

Dá se říct že ty vaše "kraviny" tu rozšiřuji spiš já a ne náš dodavatel.Když se uklidníte s vaším zbytečně agresivním "tónem" tak by vám mohlo dojít že takovou zprávu asi nikdo nebude rozšiřovat oficiálně veřejně.Pokud by to tak bylo už by ste to četl zřejmě jinde než zrovna tady.Opravdu se jedná o vadu lepidla které bylo použito na první kusy.Hodně z nich už přislo zákazníkům v nevyhovujícím stavu ale dá se očekavat že spousta z těch zbývajících se teprve bude projevovat.I když dva roky je dlouhá doba a nemohu vědět co se stane(ostatně vy také ne Jacho) tak zde riziko přesto je.Některé vydrží déle a některé kratší dobu.Bohužel ste to pochopil špatně.Nikde nepíšu že HTC už tento výrobní problém nevyřešiloSamozřejmě že se tu bavím o prvních kusech a u dalších kusů by se tato konkretní vada objevovat již neměla.
Očekávám že to budete zpochybňovat.Máte na to právo.Nicméně to co sem napsal je spíše upozornění lidem aby si dávali pozor a pořádně si všímali jestli něco podobného nehrozí na jejich přístrojích.A případně hned za včas reklamovali(ne každý to totiž udělá a mávne nad tím rukou.Myslím si že u tak drahého mobilu by měl být člověk perfekcionista).Jak už sem zde psal.
Jestli tomu budete nebo nebute věřit Jacho je čistě vaše věc.Opakuji že sem to psal jako upozornění všem a ne pouze vám.Tím chci říct že na tohle dál reagovat nebudu.Žádné oficiální "důkazy"(kromě už vrácených kusů.To ale samozřejmě nedokládá náš odhad s projevením závady po ZD) nemám abych to mohl dokazat.Stejně jako vy Jacho aby ste to mohl vyvrátit.Rozhodně nemám potřebu se tady s vámi o něčem dohadovat.
Ať si vyberou kupující.A dají hlavně pozor.O nic jiného tady nejde.
Přeji hezký den

Jacho
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jacho » úte 14. kvě 2013 9:44:35

Ja sa dohadovat nebudem a ani nechcem, napisal som to iste aby si kazdy zkontroloval co kupuje ;)

Autor tohoto vlákna
sharkee
Robot

Příspěvek od sharkee » úte 14. kvě 2013 16:50:32

davedroid: a mel jsi maximalni jas i v nastaveni prohlizece, nebo jen displaye, nebot to je docela zasadni.

apropo, exaktni mereni je skutecne nejpresnejsi, nebot tehdy se do toho nemicha ani nepresnost nastaveni ani emotivni vztah, nebo osobni preference, je ciste objektivni a pragmaticky....a muzete si me urazet vsichni jak chcete

Tony321
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony321 » úte 14. kvě 2013 18:24:52

a načo mi to je keď reálne ukazuje LCD lepšie farbu, to je ako keď niekto machruje, že SGS4 má najlepší HW, pritom je strašne zalagovaný a hry tam sekajú alebo majú horšiu grafiku oproti iPhone-u.

Mirda86
Moderátor
Reputace: 281
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Příspěvek od Mirda86 » úte 14. kvě 2013 18:34:14

Ty mas ohromnej mindrak tvl :-D
Copak ti samsung vyvrazdil rodinu ze tu placas takove nesmysly? :-D

Yang15
Robot
Reputace: 16
Typ mobilu / ROM: iPhone 5S
Mobil 2 / ROM: Samsung I9505 Galaxy S4 / Echoe ROM v33
Twitter: https://twitter.com/Zizkicevic
Tablet: 2x nVidia Shield Tablet / Lenovo Tab 2 A7
Tablet 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 10.1 White (N8000)
Rom: Gnabo Rom V8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yang15 » úte 14. kvě 2013 18:55:29

Tony321 píše:a načo mi to je keď reálne ukazuje LCD lepšie farbu, to je ako keď niekto machruje, že SGS4 má najlepší HW, pritom je strašne zalagovaný a hry tam sekajú alebo majú horšiu grafiku oproti iPhone-u.
nevím jak ty, ale 1. dubna (tedy Apríla) už bylo ;-)

:D:D jsi mě dost rozesmál :D:D:D
Pokud něco potřebujete, buď napište PM , ICQ a nebo v nejlepším případě zkuste Gtalk/G+/Hangout ...je větší šance, že se vám budu dříve věnovat.

Tony321
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tony321 » úte 14. kvě 2013 18:59:15

Ak neviete uznať, že iPhone je plynulejší ako zariadenia s nadstavbou(aj HTC One) a hry sú na ňom niekoľko násobne lepšie či už grafikou alebo plynulosťou, tak ste len obyčajné ovce. Jediný kto sa mu môže rovnať plynulosťou je Nexus 4 ale aj ten potreboval viac RAM a viac jadier, je to smutné ale je to tak.

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“