Aréna telefonůGalaxy S3 - alternativa k nemu

Pokud nevíte který mobil vybrat váháte mezi typ1 vs. typ2, tak zde je správné místo pro porovnání

Moderátoři: Mirda86, Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět
unnamedno.21
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 19. kvě 2013 12:41:43
Typ mobilu / ROM: x10 mini pro

Galaxy S3 - alternativa k nemu

Příspěvek od unnamedno.21 »

Zdravim,
bolo by na case vystriedat moj miniaturny SE xperia x10 mini pro(velkost toho fonu mi vzhladom na to naco a kde som ho pouzival doteraz vyhovoval) za nieco vacsie, displej chcem maximalne do rozmeru SGS3, resp. teda okolo/do tych 5 ".

Pri prezerani telefonov a porovnavani modelov do ktorych by som siel mi ako jediny telefon vzhladom na moje poziadavky vysiel SGS3.
Poziadavky som mal kvalitny displej (ci uz amoled, alebo IPS), urcite moznost microSDHC karty (nerozumiem preco modely HTC one tuto moznost vypustaju) a taktiez vymenitelna bateria - samozrejme aby zariadenia poskytovalo urcity vykon, teda min. 1GB RAM a kvalitny procesor.
Co sa tyka kvality spracovania, odolnosti a ochrany telefonu - toto sa da podla mna na dnesnom trhu poriesit krytmi, obalmi foliamy atd. takze na toto extremne moc nebazirujem.

Ide mi o to, co by ste mi odporucili ako alternativu k SGS 3? - vzhladom na poziadavky ktorymi mi SGS3 vyhovuje. Teda aky telefon/model by som mal este zhodnotit s SGS3 ?
Dakujem
Uživatelský avatar
Notouchme
Droid
Příspěvky: 1997
Registrován: sob 30. říj 2010 1:27:09
Typ mobilu / ROM: OnePlus 6
Twitter: https://twitter.com/oONotouchOo
Bydliště: Vancouver

Re: Galaxy S3 - alternativa k nemu

Příspěvek od Notouchme »

xperia T ?
:palec: Na děkování tu máme reputaci :palec:
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Galaxy S3 - alternativa k nemu

Příspěvek od LivArt »

Nebo Xperia ION nebo nová SP, Optimus G/4X.
Případně Honor 2, jestli chceš šetřit..
unnamedno.21
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 19. kvě 2013 12:41:43
Typ mobilu / ROM: x10 mini pro

Re: Galaxy S3 - alternativa k nemu

Příspěvek od unnamedno.21 »

Telefony ktore ste mi odporucili som si v rychlosti presiel.
Stale mi pride lepsi Samoled ako TFT panel ...
Naviac mobily hore ponukaju 2jadro, zatial co SGS3 4jadro - realne vyuzitie 4jadra je samozrejme otazke, avsak ako parameter do buducna to je urcite kladny. SE maju kvalitne spracoovanie, slusne parametre, ale nicim ma nejak neoslovili.
Nebyt moj podmienky minimalne micro sdhc karty beriem htc one, takto zatial ostavam pri SGS3.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Galaxy S3 - alternativa k nemu

Příspěvek od LivArt »

Optimus 4X HD - 1+4 jádra, Optimus G - 4 jádra, Honor 2 - 4 jádra
Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“