Aréna telefonůSrovnání mobilu LG D605 L9II versus HTC Desire 500

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
bittergrief
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG Optimus one P500

Srovnání mobilu LG D605 L9II versus HTC Desire 500

Příspěvek od bittergrief » ned 11. srp 2013 22:04:10

Zdravím Vás,
prosím Vás potřeboval bych pomoc, vybírám si nový mobil rozhoduju se mezi LG L9II a HTC Desire 500 (uvažuju ještě o Huawei Honor II, ale vzhledem k vyšší ceně, zastaralejšímu OS, designu, který mi moc nesedí a absenci zkušeností s danou značkou (i typem mobilu) v mém okolí, je to pro mě zatím volba číslo 3). Oba dva mobily jsou na trhu relativně krátce, takže jsem zatím nenašel žádné recence či reference, ale rád bych slyšel názor někoho nezaujatého a pokud možno odborníka v dané oblasti.
Řekl bych, že nejsem nějak zvlášť náročný uživatel, neplánuju hrát na něm žádné extremně náročné hry, požaduju spíše univerzální mobil: kvalitní přehrání hudby, větší a kvalitnější displej než mám dosud - pro čtení e-knih, i sledování videa, kvalitní foťák a kameru, více místa pro nové aplikace, dobré dílenské zpracování, displej i vlastně celý mobil pokud to bude možné odolnější proti trochu nešetrnému zacházení....
Vím, že tyto požadavky splňují vlastně všechny tři mobily (v podstatě ve srovnání s mým současným mobilem, většina mobilu na trhu), ale chtěl bych investovat své peníze do mobilu, který mi poskytne tu nejlepší užitnou hodnotu.
LG je prý dvoujádro ale slyšel jsem že některý nový dvoujádra jsou lepší než zastaralejší čtyřjádra, nevíte zda je tomu i tak v tomto případě ?
Zatím se kloním k HTC, má nejnižší cenu, tiká v něm čtyřjádro a řekl bych má i docela solidní výbavu, pro LG mluví dobrá osobní zkušenost s touto značku, větší a kvalitnější displej.
Pokud budete mít případně jinej návrh na mobil dejte prosím vědět. Cena max. 8 tisíc, prosím ne šedivku ani dovoz z Číny.
Dík
Mějte se

Mirda86
Moderátor
Reputace: 280
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Re: Srovnání mobilu LG D605 L9II versus HTC Desire 500

Příspěvek od Mirda86 » ned 11. srp 2013 22:17:22

Koukni na Xperii T .Vykony dvoujadro s perfektni odladenosti systemu,zajimavym a modernim vzhledem,povedenej HD display.Asi vsecko co pozadujes.I ten fotak foti po aktualizaci na JB vyborne.Bohuzel of.ceska distribuce stoji o 500kc vic.
Jinak vybiras mezi novinkama ktery jeste nejsou otestovany.Prvni generace LG L9 byla povedena.Jak odladenosti tak skvelym displayem.Predpokladam ze druha generace se poveze na stejne vlne.

endoskop
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Nexus
Rom: 4.2.2 + root
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od endoskop » pon 12. srp 2013 8:05:54

Xperia T je dobrá voľba. Ale ani s LG nespraviš chybu. Napadá ma ešte Galaxy Nexus, čo je tiež dobrý manžel mobil.
Staršie mobily -> Android: LG P970 Optimus Black (11/2011) -> Samsung Galaxy Nexus (12/2012)

Hudlanek
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: LG Optimus L9

Příspěvek od Hudlanek » pon 12. srp 2013 15:03:25

Já osobně se nejvíc těším na L9 II. Pokud to pojede v zajetých kolejích a vylepší pár věcí, na které si i tak málokdo stěžoval, tak to bude hodně silnej protivník ve střední třídě..

Autor tohoto vlákna
bittergrief
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: LG Optimus one P500

Příspěvek od bittergrief » pon 12. srp 2013 18:56:44

Zdravím ještě jednou,
díky tomu typu na Sony Xperii T, jsem našel docela zajímavej model Sony Xperii Ion, zaujala mě především cena na Electroworldu za 7, z mýho pohledu je docela srovnatelný s Téčkem, ten design v červené barvě vypadá sice trochu žensky, ale s tím bych se už nějak srovnal. Je to podle Vás výhodný nákup nebo ještě chvilku počkat jak to bude vypadat s HTC L9II ?
Dík za pomoc.
Mějte se

LivArt
Terminátor
Reputace: 256
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Příspěvek od LivArt » pon 12. srp 2013 19:00:34

Taky to není špatná volba, btw dělal se i černej.
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

TheRiseAgainst
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: LG G3 32GB

Příspěvek od TheRiseAgainst » sob 31. srp 2013 18:27:57

Ak sa nemylim tak L9 II este nie je na trhu ze? Tiez nanho cakam
HTC Wildfire --> LG G3 32GB

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“