Aréna telefonůVybrat Chinana, zkusenosti a trochu jiny pohled

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
x1n
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Vybiram

Vybrat Chinana, zkusenosti a trochu jiny pohled

Příspěvek od x1n » úte 20. srp 2013 14:40:13

Ahoj, rozdil mezi china / tradicni vyrobce jsou jiz male a tak se rozhoduju, pro chinu :)

Chtel jsem vybrat i i treba pomoci ROM, které telefony podporuje třeba CyanogenMod, ale podporuje krom OPPO, tedy ofic, prakticky jen tradicni znaky.

Takze, jine parametry:
Velikost 4.5 - 5
DATA 3.5G, min. HSPA+, ideálně i třeba LTE
Kompatibilita pro Android 5.0 (tak ideálně, dokud 5 nebude a nezkusí se to tak nikdo nic nezaručí)

Asi neni treba tolik resit, vetsinou jde najit model s 1G/2G RAM, MPX fotoapartu me tolik nezajimaji, cena 5-9k, tj 250-450$

Znáčky, které mě oslovily:
Xiaomi - Brzo bude Mi3, takze pokud bude prijatelna cena, bohuzel uz pujde o větší stroj (5-5.5). Ale Mi2 muze spadnout s cenou a 4.3, vzhledem k ceske komunite a MUIU, velmi dobrá podpora
Jiayu - G4A asi nejvice odpovida predstavam, tedy 4.7 velikost a i DATA, lepsi cena nez Xiaomi, ale ne tak dobrá podpora

Jiné značky jsem zatím tolik neprocházel, ale v úvahu připadá i Lenovo, ZOPO, UMI a další.

Díky za rady a zkušenosti.

marthass
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S2

Re: Vybrat Chinana, zkusenosti a trochu jiny pohled

Příspěvek od marthass » stř 21. srp 2013 9:02:16

Taky jsem zkusil jít do číny. Ale rozhodl jsem se pro THL, protože podle všeho patří mezi TOP čínské značky. Jenže telefon W100 je zatím na cestě :)

pRo_lama
Moderátor
Reputace: 326
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pRo_lama » stř 21. srp 2013 9:20:31

TOP3 značky z Ázie čo sa týka kvality sú Xiaomi, MEIZU a OPPO. Ostatné sú na tom horšie. ;)
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2

cvrkon
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Motorola XT910

Příspěvek od cvrkon » stř 21. srp 2013 9:27:39

taky jsem toto řešil přede několika dny a vybral nakonec OPPO Find 5, přišel mi včera a můžu říci že maximální spokojenost, jakmile se mi do něj podaří ještě dostat MIUI ROM tak to bude ještě větší paráda. jinak display na oppo nema fakt chybu, par tel. už mi rukama prošlo, ale todle je fakt TOP...

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“