Aréna telefonůLenovo P780 či něco jiného?

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
crops
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: 6230 zatim

Lenovo P780 či něco jiného?

Příspěvek od crops » úte 01. říj 2013 19:39:07

Byl jsem rozhodnut o koupi nového vycházejícího modelu LG L9 ii. Následně jsem narazil na "méně" známé u nás značky a zvažuji koupit čínský telefon. Momentálně vlastním starou nokii (z dávných dob), ale nějakou tu zkušenost s androidem mám. Obracím se na Vás s prosbou s výběrem tel.
Zalíbily se mi hlavně tři typy a to: Lenovo P780, Xiaomi Mi2S, Jiayu G3S. Koupi uvažuju buď z mnshop nebo levnésmartphony kde je rozdíl hlavně v záruce vs cena. Na mnshopu je u Lenova napsané, že bude nahraná MIUI cz rom, znamená to, že mobil přijde kompletní a já se nemusím už onic starat? Myslím, že takto jednoduché to asi nebude. Ještě jeden dotaz, je vůbec vhodné pro člověka, který dosud nevlastnil android, ikdyž sním menší zkušenosti mám kupovat mobil z Číny, kde bude asi potřebná určitá vlastní doladěnost?
Klidně si nechám doporučit i jiný telefon.

Autor tohoto vlákna
crops
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: 6230 zatim

Re: Lenovo P780 či něco jiného?

Příspěvek od crops » čtv 03. říj 2013 18:25:03

Mé nároky: 4,7 - 5", nejraději bych MIUI rom., klasika: surfování po netu, čtení knih, hraní né nějak náročných her, poslech hudby (slušnější zvuk), při sportování trackovací programy ( zde jsem slyšel že špatně spolupracují s MTK)

sikus
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8

Re: Lenovo P780 či něco jiného?

Příspěvek od sikus » pát 04. říj 2013 9:10:52

MTK procesory mají opravdu problém s příjmem GPS. Měl jsem Lenovo P770, kde se mi při krátkém testování nepodařilo chytit GPS vůbec. Nyní mám THL W8s a GPS chytím až po minutách s ne příliš dobrou přesností a signál se ztrácí. Je to jistě kus od kusu, protože spoustu lidí tu píše, že problémy s GPS nemají, ale pravděpodobnost špatného kousku není zrovna malá.

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“