Aréna telefonůDual-SIM,lepší výkon, funkční GPS

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
sikus
Androiďák!
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawey P8

Dual-SIM,lepší výkon, funkční GPS

Příspěvek od sikus » pát 04. říj 2013 9:32:33

Ahoj,

začínám být v koncích, proto prosím o nějaké doporučení. Zakoupil jsem Lenovo P770 od Mironetu. Nefungovali tam Google aplikace a nechytil jsem GPS ani po desítkách minut. Bohužel, měl výbornou baterii.
Nyní mám THL W8s, super stroj, design pěkný, ale chytit GPS je nadlidský úkol. Po minutách až desítkách minut se podaří, ale přesnost a síla stejně nic moc. Prostě typické problémy s MTK procesory. Dělá se vůbec v Číně něco bez MTK?

Požaduji dvou-SIM, 2G RAM (min 1G), min 2000 mAh baterii, ideálně kolem 7 000 Kč (max 10 000 Kč) a funkční GPS. V ČR téměř neřešitelný problém kvůli baterii. V Číně zase kvůli problémům s GPS.

Co se mi zatím podařilo nalézt, ale ty baterie:

Sony Xperia M Dual
Samsung i9192 Galaxy S4 mini Dual

Doporučíte něco jiného?

Mirda86
Moderátor
Reputace: 276
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Re: Dual-SIM,lepší výkon, funkční GPS

Příspěvek od Mirda86 » pát 04. říj 2013 9:38:50

No ja na Prestigiu 5044 s MTKckem nemam po zapnuti EPO a A-GPS problem s auronavigaci.Naprosta pohoda(jen Google navigace obcas ukazuje jizdu mimo silnici).
Display vybornej.Bez jedine chybicky.Jeden z nejlepsich co se mel.Prakricky cistej android.System je rychlej a nic se nelaguje.Je tenkej a lehkej

cZ4rA
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG Flex 2

Re: Dual-SIM,lepší výkon, funkční GPS

Příspěvek od cZ4rA » pát 04. říj 2013 12:13:58

Celkem dobře je hodnocený i Faea F1, splňuje tvé pořadavky a má čip od Qualcommu.

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“