Aréna telefonůHuawei Ascend G300 vs Samsung Galaxy Trend

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Jirka K.
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4
Twitter: Jirka K.
Rom: Official

Huawei Ascend G300 vs Samsung Galaxy Trend

Příspěvek od Jirka K. » pát 08. lis 2013 15:58:19

Zdravím. Mám dotaz k porovnání těchto dvou telefonů. Přítelkyně používá Huawei Ascend G300 a nadává na něj každý den. Pomalý, strašná odezva, citlivost displeje příšerná (potvrzuji) a prostě furt něco. Mám teď možnost mít Samsung Galaxy Trend (S7560) a zajímalo by mě, jelikož je na tom cenově stejně, jestli by si tím nějak polepšila. Jestli je hlavně citlivější displej a nebude muset 5x ťukat než se něco stane, jestli je rychlejší a nebo jestli je to stejný shit jako G300. Jinak co se jedná rychlosti systému, tak pokud je to možné, nahrál bych tam třeba cyanogen nebo něco jiného pokud by to pomohlo, takže s tímhle není problém. Prosím tedy o radu a postřehy těch, kdo s Trendem mají nějakou zkušenost. BTW opravdu mi jde jen o porovnání těchto konkrétních dvou přístrojů, takže prosím nepište že mám uvažovat třeba o jiném. Děkuji moc

Dancall HP 2711->Ericsson A1018s->Siemens MT50->Siemens A52->Sony Ericsson K310i->Samsung SGH-E250->Nokia N95 8GB->BlackBerry 8520->BlackBerry 9900->Samsung Galaxy SIII->Motorola RAZR V3i->Samsung Galaxy Note 4 (a určitě jsem na pár zapomněl :D )

LivArt
Terminátor
Reputace: 256
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Re: Huawei Ascend G300 vs Samsung Galaxy Trend

Příspěvek od LivArt » pát 08. lis 2013 16:00:09

Když už uvažuješ o custom ROM, tak když do G300 dáš ICS ROMku Stock+ nebo Slim, nebudeš mít s rychlostí vážnější problémy.
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Autor tohoto vlákna
Jirka K.
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4
Twitter: Jirka K.
Rom: Official

Re: Huawei Ascend G300 vs Samsung Galaxy Trend

Příspěvek od Jirka K. » pát 08. lis 2013 16:02:32

Ono jde spíš jako hlavní důvod o reakci toho displeje, na ascendu je to prostě masakr, tak jestli na tom bude samsung lépe nebo to nemá cenu měnit. A custom rom bych nahrál do samsungu pokud by bylo třeba a výrazněji by to pomohlo, do toho ascendu spíš ne. Ale dík za radu, přinejhorším jako poslední možnost zkusím.
Dancall HP 2711->Ericsson A1018s->Siemens MT50->Siemens A52->Sony Ericsson K310i->Samsung SGH-E250->Nokia N95 8GB->BlackBerry 8520->BlackBerry 9900->Samsung Galaxy SIII->Motorola RAZR V3i->Samsung Galaxy Note 4 (a určitě jsem na pár zapomněl :D )

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“