Aréna telefonůZTE Blade V vs. jiný phone

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
czechmates
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Nokia E71 + Huawei Sonic

ZTE Blade V vs. jiný phone

Příspěvek od czechmates » pon 18. lis 2013 8:13:32

Zdravím všechny ... Už dlouho vybírám nový phone, kdy mne v poslední době zaujal ZTE Blade V. V této cenové kategorii si myslím, že to asi bude nejlepší možná volba. Zajímal by mne názor na případně jiné telefony v obdobné cenové kategorii - do 4000,-Kč nebo 200,-USD v případě nákupu z Číny.

Může mi někdo navrhnout jinou alternativu s podobnými parametry?
Jde mi především o přesnou a funkční GPS, RAM min. 1Gb, min. dvoujádro procesor, display IPS do 5", gyro, kompas, pokud možno odolné sklo a dál bych se nebránil DualSim (Blade V jin nemá, což mě trochu mrzí). Telefon by měl primárně sloužit (mimo volání a sms) na přesnou navigaci, prohlížení webu a nějakou tu hru.

Předem upozorňuji, že Haier W910 nepřipadá v úvahu kvůli absenci výměny baterie (předpokládám, že to je to první, co v phonu odejde). Dále pan Huawei Y300 odsouvám taktéž stranou kvůli malé RAM.

Díky všem za případné názory na jiný přístroj.

TomK
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Motorola Moto E 2nd. gen 2015 LTE
Twitter: tomkan
Tablet: Kindle Fire
Rom: stock 6.0
Kontaktovat uživatele:

Re: ZTE Blade V vs. jiný phone

Příspěvek od TomK » úte 19. lis 2013 16:43:53

Xiaomi Hongmi (Red Rice), verze bez evropského 3G je do $200 (internet v mobilu pouze 200kbps, přes WiFi normálně).
Verze s evropským 3G, (označená WCDMA) je o $20 dražší.
Dále z Čínz např. FAEA F1 - $160 nebo FAEA F2, ta je k $200.
Poslední tip: Motorola Moto G - nutno koupit na Amazon.co.uk nebo Amazon.de.

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“