Aréna telefonůJiayu, xiaomi hongmi alebo nieco ine

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
rajzen
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Motorola moto g
Tablet: ainol flame
Rom: official

Jiayu, xiaomi hongmi alebo nieco ine

Příspěvek od rajzen » ned 08. pro 2013 0:20:06

Zdravim, potreboval by som poradit.... Po šiestich mesiacoch som nejakym zazrakom rozbil moj zopo c2 (mal som ho v bunde v prednom vrecku, asi som ho niekde tukol a uplne hore sa mi zrobila prasklina ktora sa tiahla do stvrtky mobilu...mobil samozrejme nepouzitelny pretoze su nanom ghost touches samo zapina aplikacie, vytaca cisla atd....) a potreboval by som nahradu. Do nejakych 200 dolarov tj kolo 160e lebo pocitam ze sa mi to vysplha na min nejakych 200e s dph na colnici. Moje poziadavky su rozlisenie hd alebo fhd, menej nez 5 palcovy display ( sam mam dlhe prsty a zopik sa drzal blbo a bola velka sanca ze ho v nohaviciach zlomim na polovicu), aspon gorila glass ( chcem aby telefon vydrzal aspon rok), ak by sa dalo tak trochu lepsi fotak nez na zope (zopo robil velmi tmave fotky aj cez den), a este sa obavam zvukoveho vystupu (mam skusenost so zte blade kde to bola hardwarowa chyba a sluchatka hlasito šumeli)..

Zatial som nasiel len Xiaomi hongmi docital som sa ze fotak nieje velmi dobry a videa nahrava vo formate 3gp ( a trebalo by mi viac infa od niekoho kto tento mobil vlastni ake ma vyhody a nevyhody ) a dalsi telefon co by sa zmestil do ceny je jiayu g4t ale ten s tou mensou baterkou 1850mAH, -o tomto mobile som sa zas docital ze ludia mali problemi s ghost touches a potreboval by som vediet ci tie problemy pretrvavaju dodnes alebo sa to da fixnut ako pri zope a ci niesu problemy s bateriou. Respektive budem rad ak napisete skusenosti s tymito dvoma alebo poradite nieco ine.

nokia 3310 - siemens c65 - sony ericson k610i - nokia 5800xm - zte blade- htc desire- samsung galaxy s- zopo c2 - motorola moto g :)

LivArt
Terminátor
Reputace: 256
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Re: Jiayu, xiaomi hongmi alebo nieco ine

Příspěvek od LivArt » ned 08. pro 2013 8:25:10

Motorola Moto G?
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Autor tohoto vlákna
rajzen
Nové Androidě

Příspěvek od rajzen » úte 10. pro 2013 12:42:04

Ďakujem za radu, po prečítaní recenzií som objednal vyššie spomenutú motorolu. Splňa moje požiadavky a je je ovela krajší než hongmi. Dojmy z neho napíšem až keď mi ho doručia (snáď nebude žiadny problém). Som zvedavý na mobil s normálnou podporou od googlu :)
nokia 3310 - siemens c65 - sony ericson k610i - nokia 5800xm - zte blade- htc desire- samsung galaxy s- zopo c2 - motorola moto g :)

energy100
Androiďák!
Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: One+2
Rom: CM13 by @Grarak

Příspěvek od energy100 » úte 10. pro 2013 18:28:51

Super teším sa na recenziu... tiež ma zaujíma čo a ako s ním to ide :D

Autor tohoto vlákna
rajzen
Nové Androidě

Příspěvek od rajzen » pát 20. pro 2013 14:59:55

recenziu som napísal do moto g sekcie tohto fóra... enjoy :)

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“