Aréna telefonůKupa mobilu, prosim poradte som strateny :D

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)

Cleric
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4

Re: Kupa mobilu, prosim poradte som strateny :D

Příspěvek od Cleric » stř 25. pro 2013 18:15:16

Ono zas neznamená že to má 4.7 - 5" display, že to musí být lopata. Ba naopak.

V Datartu jsem měl možnost si osahat Huawei Ascend P6 a kdybych si nepřečetl že má display 4.7" nikdy bych tomu nevěřil. Telefon ve skutečnosti vypadá tak drobně, že si myslíš že má tak 4.3"

Mirda86
Moderátor
Reputace: 279
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Příspěvek od Mirda86 » stř 25. pro 2013 18:25:41

Presne tak.To dela ta tloustka.Taky sem ho mel par tydnu a furt sem myslel ze mam nejakej ctyrpalcak :-D
Jinak l9ii je jeden z nejmensich(nejspis uplne nejmensi) telefonu na trhu co se tyce rozmeru(se 4.7" displayem).Celkove rozmery jsou u nej mensi nez u Xperie L se 4.3" displayem.

Autor tohoto vlákna
RaMm
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Galaxy S+

Příspěvek od RaMm » stř 25. pro 2013 20:21:46

este do mna teraz znami zacali hucat ze LG si nekupuj ze nie je dobry .. neveria tej znacke (zle skusenosti so starsimi LG)

Cleric
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4

Příspěvek od Cleric » stř 25. pro 2013 20:27:57

Tak já měl kdysi dávno LG O2x což byl parádní foun, ale měl jednu chybu na kráse byl od LG a SW byl na pěst, podpora byla na pěst. No prostě katastrofa. Tehdy jsem si řekl že už nikdy žádné LG, ale Murphyho zákon říká něco jiného a teď o LG znova uvažuji. Za poslední rok či dva se opravdu vyšvihli a ukázali že umí vyrábět a i odladit foun k dokonalosti.

Mosquito
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: OnePlus 5 MidnightBlack
Mobil 2 / ROM: Sony Xperia Z5
Rom: Stock

Příspěvek od Mosquito » stř 25. pro 2013 21:05:52

Pár měsíců jsem kdysi měl LG Arena ... tragédie.
Nedávno si jeden kolega pořídil Nexus 4 a další zase Nexus 5 a můj názor na LG se velmi velmi změnil.
(tedy na ty, co dělají pro Google ... jiná LG se mi nelíbí designově)

Pokud chceš za své peníze nejvíc muziky, bral bych na tvém místě z té nabídky Nexus 4.(nebo 5 :DD )
Čistý systém, který si můžeš customizovat podle sebe jak ty budeš chtít, bez nadstaveb výrobců, které akorát žerou paměť.
4 jádra, 2 GB RAM, záruka, servis, Android 4.4. KitKat.
A že bude mobil každou noc v nabíječce ? ... to je dnes naprosto normální, máš doma zásuvku, ne ? :lol:
OnePlus 5 Midnight Black
SONY Xperia Z5
HTC One m7 - Stealth black

Michal.smejdik
Androiďák!
Reputace: -49
Typ mobilu / ROM: Jiayu S3 3GB RAM + A-Data Premier 32GB class 10
Mobil 2 / ROM: Jiayu G4S 16GB, HTC One X
Tablet: Ainol Novo7 AURORA II
Tablet 2 / ROM: Xiaomi Mi Pad ..(sold)
Rom: CyanogenMod

Příspěvek od Michal.smejdik » stř 25. pro 2013 21:35:08

LivArt : Jsi tu takový matador ale občas mi připadá, že se až moc staráš o věci kterým vůbec nerozumíš.. Já s frydasem rozhodně souhlasím a nechápu o čem mluvíš když máš sám low end a kážeš o telefonech o kterých nemáš páru ani pravdu.. Nechápu jak někdo může ze sebe vyplodit takové sprostosti.. Já mám s těma telefonama osobní zkušenosti, takže Tvůj názor, můžu říct, že je totálně mimo a zcestný..

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 204
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » stř 25. pro 2013 23:34:37

Michal.smejdik:

Fakt chceš srovnávat čínu s prémiovými značkami? ;-) Aby si člověk udělal názor, bohatě stačí číst zkušenosti tady na fóru. U číňanů se často řeší problémy, o kterých uživatelé prémiových značek nikdy ani neslyšeli. Je ale potřeba vnímat i mezi řádky a v celém kontextu. Nicméně netvrdím, že některá čína není dobře použitelná, ale na prémiové značky to ani omylem (zatím) nemá, i když někteří číňani se hezky dotahují a není vyloučeno, že se za pár let sami nedostanou mezi prémiové výrobce.

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

LivArt
Terminátor
Reputace: 256
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Příspěvek od LivArt » stř 25. pro 2013 23:46:01

michal.smejdik: Ty jsi byl schopný tvrdit, že nějaký Xiaomi je na tom s podporou líp než Nexus. Závěr ať si z toho udělá každý sám, nicméně tudy cesta nevede. ;)
A koupit si telefon za >5000 korun a pak řešit ještě nějaký přehrávání něčeho, vám to dává smysl? Spoléhat se na to, že se najde nějakej dobrovolník, kterej ve svým čase něco zrovna pro toho číňana zbouchá dohromady a bude to fungovat? Co když to fungovat nebude, co pak s takovým telefonem?

BTW to vás tak štve, že jako svůj telefon používám zrovna G300?

Nikde jsem nenapsal, že Huawei řadím do té třídy DoDo telefonů, právě naopak, spolu ještě možná s ZTE a Xiaomi.
Nicméně pořád ještě vidím jako nejlepší variantu Nexus 4, pak až to ostatní (SP, L9 II). Ale docela bych s nákupem pospíšil, protože Nexus 4 končí a už budou jen skladovky.
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“