Aréna telefonůutrpenie pri vybere dalsieho Androidu :)

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
chaos
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: samsung galaxy i5801

utrpenie pri vybere dalsieho Androidu :)

Příspěvek od chaos » pát 27. pro 2013 17:11:18

ahoj, pred par rokmi som bol technicky nadsenec a zivo som sa zaujimal o vsetky IT novinky, dnes to uz bohuzial neplati a vlastne aj preto som navstivil toto forum :) stary mobil s Androidom mi uz pomaly dosluhuje, tak zvazujem kupu nejakeho noveho.. co by to malo byt?

- rozmerovo by to malo byt nieco s uhloprieckou 4,5 az 5,3 palca, vizualne radsej nieco oble ako obdlznikove :D, mal by to byt skor dualsim
- hlavne kriterium pri vybere je u mna pomer cena/vykon, cena v rozmedzi 100-200 eur
- na znacke mi nezalezi, kludne to moze byt aj neznama, avsak uz aspon trochu overena znacka
- pri mobile nehra u mna rolu vykon, nebudem sa na nom hrat ziadne hry, nebudem pozerat filmy,dokonca ani pocuvat hudbu :)
- chcem nieco co nemusim, odladovat, upravovat a podobne, ziadne nahravanie custom ROM, flashovanie a pod. /maximalne aktualizovat verziu
Androidu/
- co by som ocenil: aspon priemerny az lepsi fotak, bezproblemove fungovanie gps /navigacie a aspon priemernu vydrz baterky, bezproblemove wifi

LivArt
Terminátor
Reputace: 256
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Re: utrpenie pri vybere dalsieho Androidu :)

Příspěvek od LivArt » pát 27. pro 2013 17:22:20

U nás je akce na LG L9 II pod 6000 korun, jestli teda ta akce pořád ještě platí. To by byla asi nejlepší volba.
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Mirda86
Moderátor
Reputace: 276
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Příspěvek od Mirda86 » pát 27. pro 2013 17:25:35

Ta akce nejspis uz neplati.Jinak se take primlouvam.
Pokud jde o cenu a funkcni gps tak zapomen na cinany s MTK.
Za ty penize by ses mohl vlezt do Motoroly Moto G.Pokud ti nevadi absence cestiny .

Mosquito
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: OnePlus 5 MidnightBlack
Mobil 2 / ROM: Sony Xperia Z5
Rom: Stock

Příspěvek od Mosquito » pát 27. pro 2013 17:30:03

chaos píše:ahoj, pred par rokmi som bol technicky nadsenec a zivo som sa zaujimal o vsetky IT novinky, dnes to uz bohuzial neplati a vlastne aj preto som navstivil toto forum :) stary mobil s Androidom mi uz pomaly dosluhuje, tak zvazujem kupu nejakeho noveho.. co by to malo byt?

- rozmerovo by to malo byt nieco s uhloprieckou 4,5 az 5,3 palca, vizualne radsej nieco oble ako obdlznikove :D, mal by to byt skor dualsim
- hlavne kriterium pri vybere je u mna pomer cena/vykon, cena v rozmedzi 100-200 eur
- na znacke mi nezalezi, kludne to moze byt aj neznama, avsak uz aspon trochu overena znacka
- pri mobile nehra u mna rolu vykon, nebudem sa na nom hrat ziadne hry, nebudem pozerat filmy,dokonca ani pocuvat hudbu :)
- chcem nieco co nemusim, odladovat, upravovat a podobne, ziadne nahravanie custom ROM, flashovanie a pod. /maximalne aktualizovat verziu
Androidu/
- co by som ocenil: aspon priemerny az lepsi fotak, bezproblemove fungovanie gps /navigacie a aspon priemernu vydrz baterky, bezproblemove wifi
... ty jsi ale chaos :DD
OnePlus 5 Midnight Black
SONY Xperia Z5
HTC One m7 - Stealth black

Autor tohoto vlákna
chaos
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: samsung galaxy i5801

Příspěvek od chaos » pát 27. pro 2013 17:44:34

to som :) myslel som to tak ze vykon ma nejak zvlast nezaujima, t.j. aby bol vykon primerany cene, cize ked to bude slabsi stroj, tak nech aj menej stoji ale ja ten vykon realne v nejakych aplikaciach asi nevyuzijem

EDIT by jumbo78:
Nezneužívej citaci! Přečti si prosím laskavě pravidla fóra a dodržuj je!

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“