Aréna telefonůCubot GT99 vs Cubot One

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Protect
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 02. led 2014 19:10:39
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Xperia Mini x10

Cubot GT99 vs Cubot One

Příspěvek od Protect » čtv 02. led 2014 19:43:32

Zdravim, jsem na tomto fóru nový a potřeboval bych poradil o koupi nového telefonu. Dost mě zaujal Cubot GT99 a Cubot One. Nejvíce mě zajímá jak je to ohledně GPS, ROOTu a ROMek:

1) Zde na fóru jsem četl, že Cubot One má lepší GPS. Respektive, že lépe chytá signál než Cubot GT99, kde s tím jsou poměrně problém a řeší se to pomocí připájení drátku. Pokud s tím má někdo zkušenost, mohl by mi poradit jestli je vážně Cubot One na tom líp? Nechce se mi moc vrtat do telefonu.
2) Všude jsou návody ohledně ROOTu a instalace ROM na Cubot GT99. Jak je to s Cubot One? Je tam stejný postup? Popřípadě když bych chtěl rootnout Cubot One a nahrát tam Custom ROM CoinCity šlo by to podle návodu na Cubot GT99 nebo ne?
3) Jak je to s odstraněním nepotřebných aplikací? Když bych ROOTnul GT99 nebo One stačí to k tomu abych odstranil zbytečnosti, které již budou nahrané na mobilu? Nebo bude zapotřebí, tam nahrát i třeba Custom ROM CoinCity?

S tímto nemám moc zkušeností, tak snad mi poradíte. Děkuji za odpovědi.
Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host