Aréna telefonůandroid za 6-8tisíc

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Poky14
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Express 2
Rom: CyanogenMod 11
Kontaktovat uživatele:

android za 6-8tisíc

Příspěvek od Poky14 » pát 03. led 2014 15:31:53

čau, přemýšlím o koupi nového mobilu. Teď mám Huawei Honor 2, avšak CPU a GPU není úplně nejlépe odlazeno k dokonalosti. Chtěl bych opět androida v cenové relaci kolem 6-8 tisíc. Nutností je hlavně nějaký lepší procesor, nejlépe nějaký Qualcomm a co by spadalo do této kategorie, tak jsou mobily nejčastěji se Snapdragonem 400, buď ve verzi s 2-jádrem či 4-jádrem, tudíž mají i dobrou grafiku na náročnější hry a dobrou citlivost GPS. Nechci nic s procesory MediaTek! Displej bych si představoval 4 - 4,3 - 4,5". Hodila by se i vyměnná baterie, přeci jen mám rád možnost v případě nutnosti do mobilu strčit náhradní baterii, když je k nabíječce daleko ;) rozlišení displeje...HD je HD, o tom žádná, ale i horší nemusí být tak strašné ;) a samozřejmostí paměťová karta. fotoaparát by mohl fotit minimálně tak průměr, prozatím co jsem našel a spadají do mých představ jsou: Samsung Galaxy Express 2 (1,5 GB RAM je hezká hodnota), LG Optimus L9 II, HTC Desire 400 nebo 601. Jako nejvíce by se mi líbila Sony Xperia Z1S (také označovaná Z1mini), sice zatím nebyla představená, avšak tam už je cena hodně přes mé limity :D ale tak něco v tom smyslu.

Samsung Galaxy Express 2 (SM-G3815) + 1,5 GB RAM + 32 GB microSDHC Kingston Class 10
ROM: CyanogenMod 11 by TheWhisp, Android 4.4.4 KitKat
Recovery: CWM 6.0.4.9

Michal.smejdik
Androiďák!
Reputace: -49
Typ mobilu / ROM: Jiayu S3 3GB RAM + A-Data Premier 32GB class 10
Mobil 2 / ROM: Jiayu G4S 16GB, HTC One X
Tablet: Ainol Novo7 AURORA II
Tablet 2 / ROM: Xiaomi Mi Pad ..(sold)
Rom: CyanogenMod

Re: android za 6-8tisíc

Příspěvek od Michal.smejdik » pát 03. led 2014 15:46:01

Byt Tebou počkám na Xperii, kdybych měl vybrat z výběru tak HTC 601,htc fakt maká na softwaru takže s ním budeš spokojený a jediný druhý telefon o kterém bych uvažoval je LG L9II.. Ale koním se spíš k HTC protože dělá dobré telefony, kvalitní a hlavně nejlepší servis u nás i když jsem nemusel nikdy nic reklamovat od HTC tak na vsp data se většinou peje jen chvála.. Takže za mě Xperii, Desire 601,LG...

Mirda86
Moderátor
Reputace: 281
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Příspěvek od Mirda86 » pát 03. led 2014 15:53:43

Osobne urcite L9ii.Za ty penize po vsech strankach skvelej mobil.
Galaxy Express 2 a Desire 601 sou dost predrazene telefony a osobne bych nad nima vubec nepremyslel.Nenabizi nic co by stalo za to priplacet.Pokud nejdes po LTE .

Adam-Androiďák
Robot
Reputace: 10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 4
Mobil 2 / ROM: Prestigio Multiphone 5508 Duo

Příspěvek od Adam-Androiďák » pát 03. led 2014 17:36:48

Pridal by som do výberu ešte Xperiu T. Z neofiko distribúcie ju stále zoženieš za veľmi dobrú cenu.
Z tých ostatných určite jedine LG L9 II.
Dvakrát meraj raz rež. Na poďakovanie môžete použiť tlačidlo dole. :palec:

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“