Aréna telefonůXiaomi hongmi (Red Rice) vs. iNew V3

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
pokysne
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei P20 PRO
Mobil 2 / ROM: Nokia 7+
Tablet: iPad PRO 10.5
Tablet 2 / ROM: iPad mini 4

Xiaomi hongmi (Red Rice) vs. iNew V3

Příspěvek od pokysne » sob 26. dub 2014 21:06:36

Vybírám si nový telefon, který bych zakoupil s největší pravděpodobností u mnshop.cz , takže volím nějakého číňánka. Do finále se dostali 2 již zmíněné telefony a nemůžu si vybrat...
Pro Inew V3 hraje papírově snad vše až na baterii (ale používám jen 1 SIM + 2G only, tak si myslím, že by se to dalo přežít)
+ příslušenství jako pouzdro a ochranná fólie (tedy 2 vlastně).
+ foto 13 MPix Sony
+ je to stylovka
+ NFC výhoda...
+ Hodně mě zarazil i displej, který podává lepší barvy jak Xiaomi ...(aspoň podle videa co jsem viděl, jestli se pletu, tak mě klidně opravte, budu jen rád :) )

Pro Xiaomi hraje
+ MIUI (Ale proti čistému androidu v Inew nic nemám, naopak hodnotím pozitivně),
+ Česká komunita okolo MIUI
+ baterie
+ "ověřenost" značky

Zatím jsem pro Inew, ale jeho bugy a chyby mě trochu odrazují, ale počítám, že z distribuce od mnshop, který má GPS fix atd atd už bude snad vše v pohodě.
Problém je u mě GPS projel jsem moc fór (u obou telefonu) a co uživatel to jiný názor...někdo má GPS přesnější než u jiných telefonu, někdo průměr a další nad tím brečí...
GPS hodně potřebuji už jen kvůli aplikacím jako Endomondo či navigaci... Vím, že procesory MTK mají všeobecně špatnou GPS, ale je některý z těchto telefonů použitelný třeba pro kvalitní tracking sportovní aktivity pomocí GPS? Či navigace?
Může mi někdo napsat názor co si vybrat? Předtím jsem to měl 70% Inew a 30% Xiaomi, ale po SZ s Tomášem Kubcem to mám 50 na 50...
Už mám z toho hlavu jako balón a tak se spoléhám na vaše rady :D :help:

Mindless
Stálý androiďák
Reputace: 2
Typ mobilu / ROM: Lg L9 ii

Re: Xiaomi hongmi (Red Rice) vs. iNew V3

Příspěvek od Mindless » sob 26. dub 2014 21:11:05

Kup si LG L9 II , nejlepší phone cena/výkon k tomu se Qualcommem takže GPS bude v pohodě.

Mirda86
Moderátor
Reputace: 281
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Příspěvek od Mirda86 » sob 26. dub 2014 21:17:48

Z tech dvou spis Xiaomi kvuli podpore.
Jinak pokud nepotrebujes dual sim tak nevidim duvod ani pro jeden.Navic pokud pozadujes dobrou GPS tak jdi fakt do L9ii se spickovou gps,vybornou vydrzi,perfektni displayem,mnohem mensima rozmerama a lepsim Hw.

Autor tohoto vlákna
pokysne
Stálý androiďák

Příspěvek od pokysne » sob 26. dub 2014 21:43:55

No hoši...LG L9 II mě zaujal celkem dost...Tak zase hodiny na googlu :D Díky za radu ;) Trošku mě ale děsí 4GB a dvoujádro, záměrně jsem hledal něco se 4 jádrem, jelikož jsem celkem náročný na výkon.

Mirda86
Moderátor
Reputace: 281
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Příspěvek od Mirda86 » sob 26. dub 2014 21:54:07

2x Krait jadra sou na stejne urovni (nebo spis krapet vykonejsi v realu) jako 4x slabsi Cortex A7.
Co se tyce grafiky tak pokud se nepletu tak Adreno 305 je sestijadrova grafika taktovana na 450mhz.
Ta grafika v tech cinanech je sice dostacujici ale oproti Adrenu slabsi.
Opravdu nezalezi jen na poctu jader.Ale na jejich architekture ;-)
Pokud chces co nejvyssi vykon za sve penize a spickovou gps tak ber Lg.
Nemyslim si ze bys musel hodiny googlovat.I L9ii ma nejake horsi vlastnosti.Nema notifikacni diodu,podsvicene senzorova tlacitka a automatickou regulaci jasu.
Naopak ma zase rychlou datovou vybavu,perfekni display s ohromnym jasem a tudiz vynikajici citelnosti na slunci.Ndprumernou vydrz baterie.Rozmery telefonu sou jako u prumerneho telefonu se 4.3" displayem a pritom ma 4.7".NFC,infraport a vselijake Sw vychytavky.

Autor tohoto vlákna
pokysne
Stálý androiďák

Příspěvek od pokysne » sob 26. dub 2014 23:54:35

Tak půjdu do toho LG D605 Optimus L9 II a mám z toho dobrý pocit :D Díky vám všem za pomoc, moc jste mi pomohli :)

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“