Aréna telefonů[Diskuze] Na co přejít z S4?

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)

cardi
Androiďák!
Reputace: -59
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S5 ETL

Re: [Diskuze] Na co přejít z S4?

Příspěvek od cardi » ned 25. kvě 2014 8:50:32

no to urcite .) porad nechapes ze nemam problem co? njn tolik lidi uz jsem potkal klasika, tu cinu si nech .) A sorka asi by to tu mel nekdo promazat nechytli jsme se tematu :X

EDIT by jumbo78: Nezneužívej citaci! Přečti si laskavě pravidla fóra a dodržuj je!
Naposledy upravil(a) cardi dne ned 25. kvě 2014 8:52:04, celkem upraveno 1 x.

Doorn
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 7
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi2S

Příspěvek od Doorn » ned 25. kvě 2014 8:51:32

frydas píše:cardi pokud máš v tom samsungu TW , tak už sem o plynulosti samsungu radši nepiš :D sice u S4 je to lepší než u předchozích, ale vklidu řeknu, že moje čína je plynulejší :D
Tak ona tvoje Čína je jeden z nejplynulejších android telefonů vůbec, to není fér srovnání. :D

Např ta Slavná S5 nesnese ani porovnání s Motorolou za 3 000 http://www.youtube.com/watch?v=3P9vDAY0U0A

S4 bych s plynulostí porovnával spíše s Sony Xperia Go.

cardi
Androiďák!

Příspěvek od cardi » ned 25. kvě 2014 9:05:52

Doorn píše:
frydas píše:cardi pokud máš v tom samsungu TW , tak už sem o plynulosti samsungu radši nepiš :D sice u S4 je to lepší než u předchozích, ale vklidu řeknu, že moje čína je plynulejší :D
Tak ona tvoje Čína je jeden z nejplynulejších android telefonů vůbec, to není fér srovnání. :D

Např ta Slavná S5 nesnese ani porovnání s Motorolou za 3 000 http://www.youtube.com/watch?v=3P9vDAY0U0A

S4 bych s plynulostí porovnával spíše s Sony Xperia Go.
soudis podle jednoho videa? ty jsi i dobry :) jinak to se resi na ruznych forech s5tka nekomu fici bezproblemu a nekdo ma problemy asi chyba smasungu. Jinak hlavne ze tvoje mi2sko je nej mobil to jo jak jsem to videl u kamose to prostredi :D jsem se smal jak byk des vsechno na plose ten vzhled a fotak? ty fotky k smichu tloustka jak cihla diky nechci :D Tak me tu neval kliny s tamanem do hlavy

Doorn
Stálý androiďák

Příspěvek od Doorn » ned 25. kvě 2014 9:33:28

Nesoudím podle jednoho videa, TW je prostě zasekaný všeobecně se to ví, tady dává korunu jen to, že ho poráží v plynulosti i telefon za 3 000. A nechápu proč tu kopeš do Xiaomi? Nikdu tu nepíše, že je nejlepší na světě, jen, že nemá smysl srovnávat Samsung v plynulosti s Xiaomi, protože se absolutně nechytá.

A k tomu tvému OT: Co ti brání si nahodit jiný Launcher? Navíc plno lidí si kupuje toho ťamana hlavně kvůli té nadstavbě. Fotky jsou na telefon za 8 000 úplně v pohodě, navíc pro každého není priorita foťák.

Ale zasekaný telefon za 19 000 to je prostě smutné.

A poslední příspěvěk se necituje.

cardi
Androiďák!

Příspěvek od cardi » ned 25. kvě 2014 9:42:48

Protoze tak pises jako kdyby ten tvuj byl nej pritom to tak neni, no vidis neni priorita foceni fotek ale co jsem videl fotky z xiaomi tak des :) taky nefotim porad, ale kdyz chcu fotku tak at je slusna to o tom tvojem fotaku na xiaomi fakt rict nemuzu, ty pises ze ho v plynulosti porazi a vyhodnocujes to tadyk z nejakeho potapaneho videa :) a rikam nekomu to blbne nekomu ne ja problem nemam a ty to asi nedokazes pochopit co? to je tvuj boj hochu :) Jinak at si tam lidi cpou co chcou za launchery co videl jako vychozi launch po zakoupeni tohle me fakt nebralo.) K tem aplikacim, ze najíží o setinu rychleji na jinem founu se mam pos...? to fakt ne :) at stoji kolik stoji ten mobil kdyz na neho clovek ma at si ho koupi a snad kazdy vi do ceho jde jinak si precti na jinych forech kazdy ma nejaky problem s kazdym founem :) Tim to uzaviram stejne se to smaze vsechno nedrzime se tematu .)

cardi
Androiďák!

Příspěvek od cardi » ned 25. kvě 2014 9:52:27

Doorn
Stálý androiďák

Příspěvek od Doorn » ned 25. kvě 2014 10:10:36

Jen k tomu tvému poslednímu příspěvku, protože ten předposlední neberu vážně, musíš byt troll, jinak nevím. :D Ten odkaz, co jsi poslal ty, tam píšou lidi, co mají problém, nevím co to je, jestli SW chyba, nějaká aplikace nebo vadný kus HW. Ale tohle prostě není standart u telefonů Xiaomi. Jenže záseky a pomalé prostředí u Samsungu to je prostě standart, když si přečteš jakoukolvi recenzi telefonů samsung vždycky v mínusech zmíní špatnou optimalizaci nebo záseky telefonů. U Xiaomi naopak napíšou nejplynulejší prostředí. To, že ti možná máš jeden kus, co se neseká to mi je úplně jedno a ani ti to nevěřím.

Autor tohoto vlákna
Yang15
Robot
Reputace: 16
Typ mobilu / ROM: iPhone 5S
Mobil 2 / ROM: Samsung I9505 Galaxy S4 / Echoe ROM v33
Twitter: https://twitter.com/Zizkicevic
Tablet: 2x nVidia Shield Tablet / Lenovo Tab 2 A7
Tablet 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 10.1 White (N8000)
Rom: Gnabo Rom V8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yang15 » ned 25. kvě 2014 10:12:13

Cardi, ve vši ucte, vazim si toho, ze se zapojujes do debaty, ale trochu tu vyvolavas konflikt.
To že nemás s S4 problem, tak to trochu závist :D ale abych to popsal detailne, do prechodu na 4.4.2 jsem byl taky max spokojen, protoze prave po prechodu na 4.4.2 se vse zaclo objevovat a to casto. V ROMkach asi problem je, jenze zase proc to ostatni neresi? mam prave ROM, ktere jsou nejctenejsi a nejstahovanejsi na XDA..takže to je 1. zvlastnost.. 2. je takova, že jsem nedavno byl 1 tyden na hodne mene popularni ROM, ale za ten tyden jsem se stabilitou, padanim a zamrzanim nemel JEDINY problem! Ba naopak, byla to nejrychlejsi ROM co jsem mel. Tak to je zase divny, proc tahle neznámá jela proste nadherne. Ale zase mela chyby v nedodeladitelnosti (fungovali pouze stare verze GoogleSluzeb, coz byl hacek, a ve škole mi nesla wifi sit, vsude jinde sla, a dalsi)... Ted jsem prave nahodil nove vyladenou Echoe a do 24h prvni zasek (z naprosty hovadiny, jen ze jsem vypnul bluetooth)..tak to mi hlava nebere..

Doorn píše:Ale proč je tedy S4 zasekaná oproti Xiaomi Mi2S nebo HTC One? Taky mají stejný HW. Tvrdíš, že nemůžou být telefony se stejným HW zasekány různě s jiným OS, ale na tom příkladu vidíš, že můžou. Proč nemůže být teda ten rozdíl v menší míře mezi ostatníma Top Androidama a WP nebo iOS?
Zde bych chtel taky něco říct a rovnou reagovat i na poznamky Cardiho:
Shodou okolností Xiaomi Mi2S máme doma taky (od Vánoc) :D A abych Vás rozsek, dnes od Vánoc uběhlo 5,5 měsíce a Mi2S je momentálně podruhé na reklamaci! Abych dal jeste jasno, telefon není muj (ale bratra) a ten je z nej taky nestastnej. Ja s Xiaomi chvili hral a muzu taky rict svoje. Nechci tu to moc rozebirat, protoze se tu máme zabyvat necim jinym, ale to ze Xiaomi je kombinace iOS a androida je asi jasne. To na co tu narazel Cardi, je jen vkus, ale reseni je proste, nainstalujes si launcher a mas plnohodnotny Android (widgety, plocha a plocha s app), takže tvá poznámka velmi zbytečná.
Systém je podle me lehce lepsi nez na S4 (optimalizace tam proste videt je), ale duvod reklamace je jinde.
To ze se obcas taky zasekne apod, jsme si uz rekli, android je tim proste znamej, ale nejvetsi problem, ktery mame je Wifi. Wifi na tomto telefonu je opravdu spatna.. Neni stabilni, neustale se nepravidelne odpojuje a pripojuje (proste pada), problem s pripojeni na datovou sit, apod.. nevim zda je to HW nebo SW chyba, ale rozhodne vim, ze to momentalne "neni mechanicky" rozbite, tzn ze bud je tam vadny modul, nebo maji blbe udelany SW.
Nutno dodat, že:
- telefeon neni ROOTly
- a nainstalovany byly zase jen zakladni osvedcene app (gmail, fb, chat, chrome, naka hra)

a co jsem cetl, ta wifi u Xioami je pry znama, v recenzich s ni ma problem plno lidi

Doorn píše: Ale zasekaný telefon za 19 000 to je prostě smutné.
Přesně tak, S4 za 16tis a po roce jsou problemy, to je proste smutne a proto tu vedu tuto debatu, protoze jsem zjistil, ze s postupem casu vse to vycnivajici je jen machrovina a k zivotu staci neco mene draheho, ale je dulezite! aby to jelo s prehledem.
Pokud něco potřebujete, buď napište PM , ICQ a nebo v nejlepším případě zkuste Gtalk/G+/Hangout ...je větší šance, že se vám budu dříve věnovat.

Doorn
Stálý androiďák

Příspěvek od Doorn » ned 25. kvě 2014 10:19:26

Určitě máš nějaký vadný kus, já mám Mi2S přesně rok a neměl jsem jedinný problém, ani s wifi. Zároveň je divné, že telefon nemáš rootnutý, mí už přišel s rootem.

Jumbo78
Administrátor
Reputace: 280
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2

Příspěvek od Jumbo78 » ned 25. kvě 2014 10:20:13

Nechtěl jsem se zapojovat do této debaty ale přece jen pár slov ;)

Problémy mohou souviset právě s androidem 4.4 a to v tom smyslu, že spousta aplikací nemusí být ještě pro něj optimalizovaná.
A samozřejmě také custom ROM na tom mohou mít svůj podíl.
Nechci hájit samsung, to vůbec, ale mám NOTE 2 a jsem maximálně spokojen. Donedávna jsem jel na STOCK 4.1.2...

Dále bych chtěl poprosit, abyste se zdrželi flame a diskutovali na úrovni.
Děkuji

@phablet ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy

cardi
Androiďák!

Příspěvek od cardi » ned 25. kvě 2014 10:22:50

Ok chlapci sory ze jsem neco pasla :D nic tuto debatu koncim a moderator by to mel promazat protoze klucina co tadyk mel debatu na co prejit se zvrtla a proto se omlouvam za nemistne poznamky k jinemu tematu.
Naposledy upravil(a) cardi dne ned 25. kvě 2014 11:01:08, celkem upraveno 1 x.

Autor tohoto vlákna
Yang15
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yang15 » ned 25. kvě 2014 10:24:44

Doorn píše:Určitě máš nějaký vadný kus, já mám Mi2S přesně rok a neměl jsem jedinný problém, ani s wifi. Zároveň je divné, že telefon nemáš rootnutý, mí už přišel s rootem.
aha, tak to teda netusim, tim ze to neni moje, tak jsem se v tom vubec nevrtal, ale pokud je to s rootem uz vyroby, tak to se tedy opravuji. Kazdopadne jsou proste problemy s tou wifi no :( blbe od zacatku, ale az ted po par mesicich se to dost stupnuje a uz je to netolerantni, protoze predtim to bylo strasne zridka a to se proste stane, ze se to odpoji, jenze ted se to odpoji, i kdyz jsem v mistnosti vedle routeru. A prave jina zarizeni problem nemaj, navic mam ted novej router a to hned jeden z tech nejlepsi, konkretne nejvykonejsi model TPlinku Archer C7 (pro domaci pouziti), takze v tom problem proste byt nemuze. Navic ostatni (tablet, mobil, NB) vse jede bezchybne s wifi
Naposledy upravil(a) Yang15 dne ned 25. kvě 2014 10:26:16, celkem upraveno 1 x.
Pokud něco potřebujete, buď napište PM , ICQ a nebo v nejlepším případě zkuste Gtalk/G+/Hangout ...je větší šance, že se vám budu dříve věnovat.

Jumbo78
Administrátor
Reputace: 280
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2

Příspěvek od Jumbo78 » ned 25. kvě 2014 10:25:01

Ono, každý příspěvek je svým způsobem přínos do diskuze...

@phablet ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy

Autor tohoto vlákna
Yang15
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yang15 » ned 25. kvě 2014 10:28:02

presne tak, tady je tema celkem otevrene, protoze je to rozhodovani na co prejit, takze hajit tu jine telefony je celkem na miste, ale jak jsem uz psal a pise i Jumbo, nebylo mym cilem rozpoustat valku, urazet se, napadat apod.

spise by me jeste zajimalo,zda by toho vlakno nemohlo byt nekde jinde, protoze nevim, jak je tato cast fora (Telefony/Arena telefonu) sledovana, zda by se nekde na frekventovanejsim miste nenaslo vice lidi (ktery presli z WP (ale 8/8.1) na android a naopak)

Mirda86
Moderátor
Reputace: 277
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Příspěvek od Mirda86 » ned 25. kvě 2014 10:40:03

Vetsina lidi co presla na WP mela predtim nejakou starou vykopavku s androidem nebo lowend.Pak se jim logicky zda ze widle sou mnohem plynulejsi i za cenu omezenosti toho systemu.
Nikdo snad nepresel na widle z S4,HO,XZ a nebo i trochu starsich telefonu ale ne uplnych vykopavek.Pac by si celkove spis pohorsili ---Tohle neni jen muj nazor ale spis pohled na lidi kteri se kolem me pohybuji

Doorn
Stálý androiďák

Příspěvek od Doorn » ned 25. kvě 2014 11:00:59

Yang15 píše:
Doorn píše:Určitě máš nějaký vadný kus, já mám Mi2S přesně rok a neměl jsem jedinný problém, ani s wifi. Zároveň je divné, že telefon nemáš rootnutý, mí už přišel s rootem.
aha, tak to teda netusim, tim ze to neni moje, tak jsem se v tom vubec nevrtal, ale pokud je to s rootem uz vyroby, tak to se tedy opravuji. Kazdopadne jsou proste problemy s tou wifi no :( blbe od zacatku, ale az ted po par mesicich se to dost stupnuje a uz je to netolerantni, protoze predtim to bylo strasne zridka a to se proste stane, ze se to odpoji, jenze ted se to odpoji, i kdyz jsem v mistnosti vedle routeru. A prave jina zarizeni problem nemaj, navic mam ted novej router a to hned jeden z tech nejlepsi, konkretne nejvykonejsi model TPlinku Archer C7 (pro domaci pouziti), takze v tom problem proste byt nemuze. Navic ostatni (tablet, mobil, NB) vse jede bezchybne s wifi
A je ten problém jen na tehle wifi nebo na všech? Často se stává, že někomu se na nějaké wifi nepřipojí různé telefony, ale jinde už jo. (mám na mysli jiné telefony) tohle se stávalo kamarádovi s Evo 3D, že se nepřipojil u sebe, ale o patro výš u rodičů jo. Jestli to blbne i na jiných wifi, tak je to na reklamaci, ale pokud jen na jedné, tak bych to nesváděl na telefon.

Autor tohoto vlákna
Yang15
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yang15 » ned 25. kvě 2014 11:12:38

prave ze to blbne i jinde.. hlavne neni problem se pripojit, ale udrzet. (s tim pripojenim jsem mel problem s S4 ve skole s tou jinou ROM, to neso vubec pripojit),ale tady pripojit jde, ale pada to, takze to slo na reklamaci, a uz podruhy..jenze to neni opravitelny, protoze uz pretim prehrali FW a stejne to nepomohlo, takze bude je ten modul vadnej (ale to snad ani neni vymenitelny) nebo chyba FW, ale tu servis taky neopravi.. takže mam zadost o odstoupeni od smlouvy a modlim se aby to vyslo a koupim za to jiny telefon

Doorn
Stálý androiďák

Příspěvek od Doorn » ned 25. kvě 2014 11:17:04

To je asi kupováno v ČR, že je takový problém s reklamací, co?

Autor tohoto vlákna
Yang15
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yang15 » ned 25. kvě 2014 11:22:50

u Alzy.
Problem reklamovat ani ne, spis ten servis/nebo posouzeni dodavatele je spis horsi. uvidime jak to dopadne.

Doorn
Stálý androiďák

Příspěvek od Doorn » ned 25. kvě 2014 11:39:38

No právě, to je ono, většina lidí tady na foru nadává, že čínani mají jen rok záruku. Jenže ušetříš minimálně 2 000 a reklamace se většinou řeší výměnou za nový telefon.

ludekbrno
Terminátor
Reputace: 204
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Příspěvek od ludekbrno » ned 25. kvě 2014 11:46:28

Akorát že předem nevíš, jestli daný číňan vůbec bude ochoten reklamaci řešit. Nemáš na to vůbec žádnou páku. A jak ukazují zkušenosti tady ve fóru, hodně lifí na tom pohořelo.

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Doorn
Stálý androiďák

Příspěvek od Doorn » ned 25. kvě 2014 11:52:39

Záleží kde to koupíš. Na Ibuygou jsem zatím nečetl žádnou stížnost narozdíl od etotalk.

ludekbrno
Terminátor

Příspěvek od ludekbrno » ned 25. kvě 2014 12:25:53

No právě, ale nikdo ti to nezaručí. Dokonce ani vyčtené zkušenosti neznamenají, že když někomu reklamace prošla a jinému ne nebo naopak. Je to prostě sázka do loterie. Obecně při nákupu v číně je lepší počítat s tím, že žádná záruka není, pro evropana je naprosto nevymahatelná. Neumím si ani představit, jak třeba řešit reklamací v číně občasné vypínání a podobné nahodilé problémy. To se jim nemusí vůbec napoprvé projevit a posílej to tam třeba třikrát po sobě...

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.

Doorn
Stálý androiďák

Příspěvek od Doorn » ned 25. kvě 2014 16:15:00

Ale tohle jsou jen tvé dojmy, nic o tom nevíš (to nemyslím nijak špatně nebo útočně) jen si to myslíš, že to je sázka do loterie. Četl jsem dost diskuzí na miui.cz ohledně reklamací. Já sám reklamoval na ibuygou Lenovo za kamaráda, prostě jsem popsal mailem svůj problém, českou poštou za 200 jsem poslal telefon do Číny za dva týdny byl tam a za další dva týdny doma nový telefon. Proto radši nakoupím v Číně u ověřeného prodejce, než v ČR za příplatek 25% za záruku, která jak vidíš není vůbec spolehlivá, navíc ti nechávají telefon opravit bůh ví kde a neposílají nový.

ludekbrno
Terminátor

Příspěvek od ludekbrno » ned 25. kvě 2014 16:24:52

Abych to uvedl na pravou míru :-) Nemám nic proti nákupům v číně, sám jsem tam nakoupil mraky věcí (ne mobily). Ale pro jistotu nespoléhám na to, že bude možnost reklamace, protože z mnoha zkušeností vím, že to často problém je. Ne vždycky se ti podaří najít prodejce, u kterého předem najdeš zkušenosti s tím, jak řeší reklamace. Nakupuji tam tedy jen věci, u kterých mě případná závada nebude až tak mrzet, protože spolehnout se na reklamaci nemůžeš. Viz. můj příklad s nahodilými závadami, které by se s číňanem řešily těžko.

píšu z mobilu

Mirda86
Moderátor
Reputace: 277
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Příspěvek od Mirda86 » ned 25. kvě 2014 16:30:51

Kazdopadne vetsina lidi ten telefon ani neposle reklamovat do ciny.Viz x prispevku od uzivatelu na tomto foru.
Mimochodem do ciny posilal znamej telefon pres CP a platil pres 400kc.Za dve stovky to mas tak po cesku.
Nicmene si myslim ze tahle diskuze je zbytecna kdyz se tu bavime o co nejmene problemovych telefonech...

Doorn
Stálý androiďák

Příspěvek od Doorn » ned 25. kvě 2014 16:44:17

To je fakt, je to zbytecne resit. Takze za me, neprechazel bych kvuli Samsungu od androidu a koupil bych LG G2 nebo Nexus 5.

Autor tohoto vlákna
Yang15
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yang15 » pon 26. kvě 2014 9:09:14

Takze mam dalsi story z meho pribehu s android.
Momentalne mam tyden Echoe rom v 21 a za tu dobu byl jeden problem se zamrznutim...o tom jsem tu ale uz psal. Dnes rano se stala opet fatalni vec.

Vcera pres noc (sobota-nedele) jsem nabil telefon, rano odpojil (100%) a cely den lezel na stole. Navečer jsem si ho na chvili vzal (bylo tam 98%! - parada) nastavil budik (na 6 rano), odepsal zde na forum, precetl emaily a udelal par fotek. Kdyz jsem skoncil, mel jsem 81% dobry a sel spat. Rano jsem se vzbudil v 6:22 a uplne jsem vylitl z postele.."sakra proc to nezvonilo", chci zapnout display..a nic... "co to?" Na nic nereagoval.tak jsem ho zapl pomoci power, telefon nabehl a ukazal 2% baterie!!!" Coze?" V baterii zadny neoblikle zraci app nejsou ukazane, "takze co to sakra je za kolaps??"
Nic nejelo na pozadi, vse bylo jako kazdy den, takze proc zrovna dneska se stalo tohle?

píšu z mobilu

pRo_lama
Moderátor
Reputace: 326
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pRo_lama » pon 26. kvě 2014 10:06:26

Checkni si to cez BetterBatteryStats.

Inak nad LG G3 neuvažuješ. Vyzerá to na poriadne nadupaný mobil. :palec:
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2

Autor tohoto vlákna
Yang15
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yang15 » pon 26. kvě 2014 10:13:34

Me ten betterbatteryStats na 4.4.2 nejak nebezi..vůbec nevím proc, navíc ted uz je to zbytecne, protoze to normalne chodi, to byla proste zas nejaka vypadovka.
No lgG3 je prave zase ten top jako treba ted S5, takze to bude palba, a hlavne ja uz prave nechci ten top, navíc oproti S4 co se tyce vykonu apod to rozdil tak velkej nebude. Takze se chci tomule uz vyhnout a koupit neco vyssi stred a dobre vyladeny. Ale tim nechci G3 pomlouvat, spis ze vysledek by byl top vymenen za rok novejsi top.

píšu z mobilu

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“