Aréna telefonůLenovo A850 vs LG G Pro Lite

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
LeoshMX
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Lenovo A880
Rom: CyanogenMod

Lenovo A850 vs LG G Pro Lite

Příspěvek od LeoshMX » ned 08. čer 2014 17:26:39

Zdravím, dříve jsem byl rozhodnutý koupit si do prázdnin Lenovo A850 za 4000 Kč kvůli velkému displayi (5,5"), ale dnes jsem narazil na LG G Pro Lite, které je u CZC ve slevě ze 7000 Kč na 4000 Kč.
Oba telefony jsou skoro stejné, jen LG má o 4GB více paměti, lepší baterku, stylus, ale Lenovo má zase 1,3Ghz 4 jádrový procesor a LG 1Ghz 2 jádro.
Telefon chci na HD filmy a novější hry (když jedu někam dál nebo jen někam autobusem) a pro ten stylus bych taky našel nějaké využití.
Na telefonu chci českou ROM, takže to Lenovo bych musel přeinstalovávat a do toho se mi taky moc nechce.

Proto potřebuji poradit, který je tedy lepší? Já osobně bych si vzal to LG, ale potřeboval bych slyšet názor, jak na tom jedou novější hry (GTA San Andreas, Asphalt 7/8 atd.)

Ať máte jakékoliv připomínky nebo vaše názory, nebojte se napsat :) Snad ta sleva nekončí zítra :D

Mirda86
Moderátor
Reputace: 281
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Re: Lenovo A850 vs LG G Pro Lite

Příspěvek od Mirda86 » ned 08. čer 2014 17:39:00

Ja mam k tomu Pro Lite poznatek ten ze ma vazne dobrej display i pres nizke rozliseni.Uplne do oci bijici ostrost nez treba u G2 mini se stejnym rozlisenim ale mensim displayem.Divne ale je to tak.Jinak ten Hw u Pro Lite ma svz nejlepsi leta za sebou.Verim ze na vsechno bude optimalni(je celkem solidne odladenej a vydrz bude dobra) ale na ty hry to bude slabota.To MTK ctyrjadro bude vhodnejsi

Autor tohoto vlákna
LeoshMX
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Lenovo A880
Rom: CyanogenMod

Příspěvek od LeoshMX » ned 08. čer 2014 18:06:37

Díky za odpověď, půjdu do toho Lenova :)

Teď jsem našel lepší gaming review a vidím, že třeba i ten Asphalt 7 se tam seká, takže tak :)

Bone_Cz
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Alcatel one touch idol Mediatech imperius nx3
Tablet: Samsung galaxy note 10.1
Rom: B888,

Příspěvek od Bone_Cz » pon 09. čer 2014 16:37:18

Zdravím ,
taky sem dva dny dumal nad tehle dvouma founama ale nakonec prevladlo u me LG , ale nechci to na hry tak mi o quad-core nejde spis ocenuji jak je viz . display je ksuper a jeste mi záleží na fotoaparatu tak jen tak trocha do mlýna ;) + baterka
_Bone_

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“