Aréna telefonůMijue M6

Pokud nevíte který mobil vybrat váháte mezi typ1 vs. typ2, tak zde je správné místo pro porovnání

Moderátoři: Mirda86, Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět
Adrien Angeldust
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 09. čer 2014 5:28:00
Typ mobilu / ROM: Nexus 5 Stock
Mobil 2 / ROM: Galaxy S3 CM11 Nightly
Tablet: Nexus 7 2012 Stock
Rom: CM

Mijue M6

Příspěvek od Adrien Angeldust »

Zdarec,

Premyslim nad timhle phonem http://www.mg-shop.cz/kategorie/telefon ... /mijue-m6/

Nemate s nim nahodou nekdo nejakou zkusenost, pripadne netusite jestli nebude mit problem s pripojenim k 3G/H?
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Mijue M6

Příspěvek od unavix »

Špatný foťák, slabá baterie a malá paměť. Sítě budou ok, ostatní bude problém. Čtyř jádro to nezachrání.

tap G two
Bůh odpouští, JÁ NE!
Uživatelský avatar
goodji
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 23. říj 2011 11:20:29
Typ mobilu / ROM: Mijue M800
Bydliště: Hořice

Re: Mijue M6

Příspěvek od goodji »

Mám podobný (Mijue M800) a jsem s ním naprosto spokojený. Od M6 se liší jen velikostí LCD a baterie (větší LCD = větší baterie). Foťák to má průměrný, ale pro občasné focení plně dostačuje. Výdrž se odvíjí od způsobu používání. Pokud jede jen wifi a občas nějaký telefonát a SMS tak vydrží i 3dny, ale při hraní náročných her se výdrž smrskne na několik hodin. 1GB paměti při tomhle rozlišení LCD naprosto dostačuje. Je hezké, jak v tom mají někteří jasno. Viděli ten foun jen na papíře, ale už vědí že stojí za h***o.
Uživatelský avatar
frydas
Androiďák!
Příspěvky: 346
Registrován: pát 23. srp 2013 8:54:54
Typ mobilu / ROM: LG V10
Mobil 2 / ROM: huaweii p9
Tablet: MIPAD 2
Tablet 2 / ROM: samsung galaxy tab 3 neo
Bydliště: BRNO

Re: Mijue M6

Příspěvek od frydas »

víme to, protoe, máme telefony s 2 a více GB ram, take víme, v čem je ta výhoda ... :)
Každý večer se modlím ke svému oltáři Mitu a MI je jediné náboženství, které vyznávám :D
Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“