Aréna telefonůnej do 4000,- Kč / 200 usd

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)

Yang15
Robot
Reputace: 16
Typ mobilu / ROM: iPhone 5S
Mobil 2 / ROM: Samsung I9505 Galaxy S4 / Echoe ROM v33
Twitter: https://twitter.com/Zizkicevic
Tablet: 2x nVidia Shield Tablet / Lenovo Tab 2 A7
Tablet 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 10.1 White (N8000)
Rom: Gnabo Rom V8
Kontaktovat uživatele:

Re: nej do 4000,- Kč / 200 usd

Příspěvek od Yang15 » čtv 01. led 2015 20:30:59

no jasny.. to ja vim, ze to ma jinou architekturu apod... snapdragon je uplne jinde atd.. ale z tech cinskej to proste neni spatny.. cena je jasna... jediny +- je ta RAM, fotak, system ... baterii bych bral zanedbatelnou.

RAM je priorita č.1

fotak, i kdyz Mpix nejsou vsechno, v tomhle pripade urcite bude 13Mpix o neco lepsi, nez 8Mpix.. (ve vysledku si myslim, ze stejne naprd.. a 13Mpix fotaku napr. z S4 to bude mit daleko.) ale pri jasnem pocasi ten iget bude mit foto hezci nez Honor.

system.. ze by mel dostat..no tot otazka, ovsem otazka, zda to nejak pomuze.

Rozhodne tu nechci nejak iGet hajit, jen jsem videl vlakno a vzpomnel jsem si, ze jsem prave videl tenhle a bratranek je s nim spokojen (ma ho vsak par dni), tak jsem prispel do diskuze..Osobne bych si nevybral ani jeden, jelikoz me stvou i mnohem drazsi a vykonejsi telefony, takze s timhle bych nevydrzel ani chvili.

Zalezi tedy na dotycnem, zda mu toto staci, nebo nebude lepsi pockat a pridat jeste nakou korunu na lepsi model.

nepochopil jsem presne jeho "pracovni ucely"..ovsem ja říkám, pokud levny telefon a není moc narocny na kdejake aplikace.. radsi at si poridi Lumii. Napr. 630 neni zrovna hrozna..
Jde o to, ze za takovouhle nizkou cenu ma alespon stabilni system! vse funguje kdyz je potreba a zaklady to umi. Prusvih je to, ze aplikace, ktere jsou i na ostatnich platformach jsou zde na WP nejhorsi (odflaknute)..
Levny android je zlo, protoze papirove to je nadupane, ale v realu je to chyba na chybe.
Ale jak rikam, kazdy jsme jinak narocny a ocekavame neco jineho.
Znam to z vlastni zkuenosti, jelikoz ja zkusil vsechny 3 platformy (iOS, Android i WP) na top modelech v te dobe, a ve vysledku nejsem/jsem nebyl spokojen ani s jednim. idealni telefon by byl, kdyby se ty dobre vlastnosti ze vsech 3. systemu zkombinovali. Jelikož jsem mel prioritu stabilitu systemu a tedy dobre aplikace, skoncil jsem u iOS, ale s plno kompromisy.. Ovsem tablet zase preferuji Android.

Pokud něco potřebujete, buď napište PM , ICQ a nebo v nejlepším případě zkuste Gtalk/G+/Hangout ...je větší šance, že se vám budu dříve věnovat.

Mirda86
Moderátor
Reputace: 276
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Příspěvek od Mirda86 » čtv 01. led 2015 20:45:13

630 sem mel nedavno doma a byl to hroznej telefon teda :D Jako system byl teda pseudostabilni...to ano.Ale jinak hrozne ocesanej(ledka,not.ledka,prox.senzor!!!,predni kamerka a regulace jasu.Tohle vsechno tam neni!) telefon navic se vsema nevyhodama WP(to rikam jako clovek ktery mel vic telefonu s WP.Vcetne jinych systemu jako iOS a BB)..

Nevim co presne myslis "ze aktualizace pomuze" ale vlastne mas mozna pravdu.On uz ted je systemove hodne povedenej,plynulej a rychlej.Jen ten vykon je nic moc na narocnejsi hry(stejne jako u iGetu).Ale zas na vse ostatni je vhodny(aplikace,slusny fotak,vybornej display,atd).
Nechci tu rozjizdet flame ale ten iGet je jen dalsi noname cinskej telefon ktery neni nicim zajimavej .

Levny android v dnesni dobe nemusi byt automaticky zlo.Doba uz se zmenila a pokud si clovek nekupuje lowend na 3 roky tak muze i s levnym androidem fungovat dobre.Zrovna Honor je toho dukazem.

A reagoval sem na ten iGet jen z toho duvodu ze Honor je na tom parametrove lip a za stejnou cenu.Z meho pohledu i po sw strance protoze mas jistotu ze si u Honora dal s timhle i nekdo praci...

Yang15
Robot
Reputace: 16
Typ mobilu / ROM: iPhone 5S
Mobil 2 / ROM: Samsung I9505 Galaxy S4 / Echoe ROM v33
Twitter: https://twitter.com/Zizkicevic
Tablet: 2x nVidia Shield Tablet / Lenovo Tab 2 A7
Tablet 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 10.1 White (N8000)
Rom: Gnabo Rom V8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yang15 » čtv 01. led 2015 20:48:47

Jj, s tou 630 mas pravdu. Je stabilni, ale osekana, oproti treba 1020.

Jen rikam, ze za ty penize stabilita na 1. Místě.

Ale presne jak jsi rekl, asi ten honor bude lepsi, kdyz je za stejnou cenu (i kdyz CZC tam ma puvodni 4800)... A urcite známější nez iGet.
Pokud něco potřebujete, buď napište PM , ICQ a nebo v nejlepším případě zkuste Gtalk/G+/Hangout ...je větší šance, že se vám budu dříve věnovat.

ka-spel
Androiďák!
Reputace: 1
Typ mobilu / ROM: ZTE Blade-V970-V967s-V5S-Jiayu G4S-M2-P8000-Le2Max
Tablet: Easy Pix EasyPad Junior 7 (spíš děcka)

Příspěvek od ka-spel » pát 02. led 2015 10:21:48

Pokud tady řešit levný iGET, tak za pár kaček efektní telefon http://www.etotalk.com/elephone-p10c_p5908.html
Beru, že rozlišení a baterka nic moc.
Dancal 2711-Nokia 5110-Siemens ME75-Siemens C60-Nokia N95-Nokia 6234-Nokia 3220-ZTE Blade-ZTE V970-ZTE V967s-ZTE V5S-Jiayu G4S-Elephone M2-Elephone P8000-LeTV Le2Max

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“