Aréna telefonůKoupě HTC One M8

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)

Autor tohoto vlákna
DenyKr
Robot
Reputace: 0
Kontaktovat uživatele:

Koupě HTC One M8

Příspěvek od DenyKr » sob 20. zář 2014 13:03:51

Ahoj všem,

pravděpodobně už jsem tady opět za cizince, no kdysi jsem toto fórum četně navštěvoval, jakožto spokojený majitel HTC Desire. Jak šel čas, přešel jsem na první vlaštovky Windows Mobile a po mém zděšení, jak strašně tehdy fungoval, jsem skončil u Apple.
Možná zdejší (většinu) odpůrců Apple potěším, po 2 a půl roku relativně spokojeného užívání mi začíná iPhone opravdu nedůstojně blbnout a to je tím pověstným "posledním hřebíčkem do rakve", neboť jsem o přechodu zpět na Android již nejednou uvažoval. Tyto problémy způsobily také to, že původně plánovaný nákup mobilu nejdříve až za rok chci realizovat co nejdříve.

Dle mých požadavků jsem si prošel nabízené mobily a aktuálně mě asi nejvíce zaujal HTC One M8. Displej je sice větší, než bych mít musel, ale funkce a zpracování mi říkají, že je to telefon, jaký hledám. Jako takové oživení mé 3 leté zdejší neúčasti bych se tedy rád zeptal majitelů, zda považují právě tento model za dobrou volbu, nebo po užívání přicházejí na zásadní problémy..?

Toť asi vše, kdyby někdo chtěl číst dál, níže popisuji to, co od mobilu očekávám. Myslím, že HTC by tyto požadavky splnit mohlo. Díky za všechny postřehy :palec:

- Maximální HW vybavenost. Mobil, u kterého budu mít zase na pár let jistotu, že pojede bez zbytečného sekání. Dnes jsou už asi 4jádra běžná, 100% ale musí zvládat kontakty, telefon, SMS, internet, lepší grafika je výhodou, ne podmínkou. Jde mi opravdu o maximální plynulost a použitelnost

- Výdrž. Vím, že dnes je to horší, ideální by bylo mít telefon, který vydrží opravdu aspoň 2 dny. Minimálním a 100% požadavkem je telefon, který vydrží alespoň 1 den bez nabíjení. Jasně, že ho vyšťaví sledování filmů, či poslech hudby, ale chci, abych mohl pracovat. To znamená, aby mi vydržel celý den při běžných činnostech jako napsání pár SMS, asi 20 telefonátů, stále zapnuté datové služby, či wifi, zapnuté bluetooth (aktivní jen v autě), občasné brouzdání po internetu, či spíše účast na fórech    

- Zpracování. Opravdu jsem se musel zasmát, když se zrovna dnes u oběda mí dva kolegové, kteří mají shodně SGS5, bavili o tom, jak se jim shodně telefony začínají po obvodu loupat - a to je mají shodně 1 rok. Toto prosím ne. Chápu, že zpracování jako u iPhone asi nenajdu, ale to, co vypadá jako kov, musí být opravdu kov. Nechci žádnou rozvrzanou sračku, ale telefon, který opravdu vydrží pár let bez větších známek používání. I proto mě HTC One M8 zaujal, aspoň dle recenzí, videí a fotek vypadá bytelně.

- Reprezentativnost. Asi je to povrchní, ale tím, že chodím za zákazníky a obecně si potrpím na věci s nášivkou a dražší hodinky a další doplňky, telefon za 5 tisíc by se mi moc nelíbil. Apple má v tomto pořád lepší postavení, ale nebudu to lámat přes koleno jen kvůli tomu. Chci zkrátka telefon, který vypadá jako alternativa k iPhone, ne chudý příbuzný.

- Rozměry. Jak jsem psal již dříve, rozměry iPhone mi relativně vyhovují. Nebo přesněji větší displej bych zvládl, no obludy ve smyslu NOTE fakt ne. Takové to přípustné maximum je pro mě asi ten 5" displej. Jinak ale čím tenčí, tím lépe samozřejmě.

- Cena. Na té mi upřímně tolik nezáleží. Když si něco kupuji, chci to koupit pořádně. Pokud to nebude hovadina ve smyslu zcela neinovativního iPhone 6 za 34 tisíc a cena bude dávat smysl, klidně zaplatím i 20-cku.

- Paměť. V práci si kolikrát zpříjemňuji život poslechem hudby, který realizuji většinou z mobilu. Na mobil stačí "empétrojky" v nízké kvalitě, proto mám jen lehce přes 30GB hudby. Z toho ale vyplývá, že spolu s ostatními daty by mi asi 32GB nestačilo. Spíše tak od 40 nahoru. Jestli to bude integrované, nebo volně rozšiřitelné přes SD karty, to je mi fuk.

- Fotoaparát. Zde nemám nároky nijak přemrštěné. Mobilem fotím jen to nejnutnější, když u sebe nemám velký foťák. Dobře fotící iPhone se mi léty změnil na hnus, vypadající jako výtvor z prvních Nokií s foťákem. Nepotřebuji 1 000 000 Mpx, stačí mi foťák, z něhož vylezou použitelné fotky s minimem přepalů a šumu.

- Operační systém. Vím to, že iOS ne. Jak jsem již uvedl, kdysi jsem měl Android, který mi docela vyhovoval, zvláště po rootu. Pak jsem přesedlal na jednu z prvních vlaštovek s WM a moc spokojen jsem nebyl. WM se ale poslední dobou docela vyšvihl a nemusí být špatný - nechci jej zavrhovat zbytečně, navíc si časem chci koupit tablet s Windowsy. Takže pokud je WM schopný, klidně nad ním mohu přemýšlet - ale to jsem asi na špatném fóru :)

- Obecná spolehlivost. Jedním z důvodů, proč jsem se kdysi rozhodl zakoupit iPhone, byla celková nespolehlivost tehdejších mobilů. Je to sice jen 2,5 roku, no doba zase dost pokročila a nezapomenu, jak mi Android (hlavně z počátku, kdy jsem měl Desire nový) a WM stávkovaly třeba při zapnutí GPS - absolutně nedokázaly najít, kde jsem, aplikace padaly, nic nefungovalo zrovna ve chvíli, kdy jsem to potřeboval. Toto iPhone vlastně až dosud nikdy nedělal - a když to začal dělat, chci přejít na něco, co to dělat nebude.

Kolem a dokola, nemám malé nároky, no přesto věřím, že existuje něco, co by je mohlo aspoň z části splnit. Budu rád za každou vaši radu. Zkrátka a jednoduše řečeno, hledám hezký, kvalitní a spolehlivý mobil pro každodenní práci i zábavu, který mi zase vydrží pár let spokojeného užívání. :palec:

Mirda86
Moderátor
Reputace: 281
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Re: Koupě HTC One M8

Příspěvek od Mirda86 » sob 20. zář 2014 13:11:52

Jen k tomu OS...co kouknout jeste na Blackberry OS?Imho je to lepsi alternativa k androidu nez WP.Horsi je ze novej model teprve prijde na trh...navic bude docela netypickej.BB Passport.

Z androidu doporucim Xperii Z2 ktera splnuje vsechny tve pozadavky vcetne reprezentativnosti.Pripadne Z3 ktera prinese jeste krapet mensi rozmery.
Naposledy upravil(a) Mirda86 dne sob 20. zář 2014 13:20:06, celkem upraveno 1 x.

Game
Moderátor
Reputace: 44
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MiMax
Mobil 2 / ROM: Samsung Note 3, Huawei Mate 7
Tablet: Nexus 7(2012) 16GB CyanogenMod 12
Rom: MIUI 8

Příspěvek od Game » sob 20. zář 2014 13:17:14

A zkouknul si treba na napr. Sony xperii Z2?

Datluju Phatabletem 8-)
Xiaomi MiMax MIUI 8
Na poděkování tu máme reputaci ;)
500MB FREE DropBox: http://db.tt/6MHR9sq3
5GB FREE Copy: https://copy.com?r=0IWBM1

LivArt
Terminátor
Reputace: 259
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Příspěvek od LivArt » sob 20. zář 2014 13:28:21

IMHO taky nehledáš úplně telefon s androidem, ale BB. Taková Z30 je sice na svůj HW dost drahá, nicméně dostaneš OS na míru tomu HW.
Ale pokud chceš android a M8 se ti líbí, tak si ji klidně kup, chybu určitě neuděláš. Případně levnější Huawei P7, kterej je docela hezká designová alternativa k iPhonu. LG G2/G3 a Xperia Z2/Z3 mají bohužel displej nad limit. Nebo počkej na Xperii Z3 compact.
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Autor tohoto vlákna
DenyKr
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DenyKr » sob 20. zář 2014 13:45:28

Díky za četné reakce, kluci :palec:
Xperia mě hodně zaujala, no poté, co jsem ji u kolegy viděl v reálu, nadšení nějak opadlo. Je kvalitně zpracovaná, ale prostě nějak na mě nepůsobí úplně top. Možná je to i tím, že je více než podobná iPhone a já bych celkem rád změnu. 5,2" je už opravdu nad limit, těch 5" je pro mě maximální přípustná velikost. Navíc bych si rád mobil koupil teď co nejdříve, pravděpodobně příští měsíc po výplatě, mezi tím mohu prodat iPhone.

Nad BB jsem upřímně vůbec nepřemýšlel, no ten chystaný model opravdu ne, vypadá opravdu zvláštně :) Jak schopný je OS netuším, BB jsem asi nikdy neměl v ruce, ale zase bojuji se zpracováním - nenápadný plasťák, třeba ten Z30 na tu cenu opravdu nevypadá..

Odpoledne budu v nákupním centru, zkusím se podívat do obchodů, zda na M8-čku nenarazím. Rád bych si ten mobil pořádně osahal, abych věděl, zda je to to pravé, nebo ne. Už těch 5" se trochu bojím, nerad bych "ručkoval", no naopak se snad budou lépe psát SMS.

Mirda86
Moderátor

Příspěvek od Mirda86 » sob 20. zář 2014 13:51:39

V rozmerech M8 a Z2 neni prakticky rozdil.Snad 2 mm na sirku.U Z3 by to mel byt 1mm na sirku ale skoro 2mm min co se tloustky tyce :) Takze pokud se ti Z2 zdala velka tak urco nejdriv radai M8 nekde vyzkousej...

Z30 ma hlinikovej ramecek (nebo neco podobneho) a zpracovani je na nejvyssi urovni.Blbe je ze ten uz si tezko nekde osobne vyzkousis.

Autor tohoto vlákna
DenyKr
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DenyKr » sob 20. zář 2014 13:54:34

No velká mi přišla naopak docela akorát, možná lehce větší, než bych potřeboval, ale s tím počítám. Pokud není rozměrový rozdíl, ještě se na ni podívám. Ideální by bylo, kdyby ji měli v elektru spolu s tím HTC, ale to pochybuji.

BB: Nechci jej hanit, fakt ten mobil neznám :) Na fotkách ale působí hodně lacině :)

Mirda86
Moderátor

Příspěvek od Mirda86 » sob 20. zář 2014 14:00:19

Ja mel Z10 a ta i kdyz byla cela plastova tak ten subjektivni pocit z ni byl o tridu lepsi nez sem mel treba u S4.
Netreba resit pokud nevyzkousis...coz bude orisek.

Z2 ti pusti treba ve vodafonu.
Vystavena byva v EW.

http://www.cnetfrance.fr/i/edit/2014/03 ... s_2014.jpg

Autor tohoto vlákna
DenyKr
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DenyKr » sob 20. zář 2014 14:05:16

No, koukal jsem se na mobilmaii na porovnání a obecně vzhledem k tomu, že, jak sám píšeš, bude vyzkoušení BB asi nemožné, asi jej do výběru nezahrnu. Na fotkách mě nezaujal a parametry také nejsou kdoví jaké.
Zato ta Xperia Z2 mě docela zaujala tím, že by měla mít nad M8 snad i trošku navrch. Navíc je voděodolná, co je taková ptákovinka, která potěší - než ten mobil leštit, raději ho umyju :D V Černé je to iPhone klon, ale změna je život a třeba v bílé by mohla být zajímavá. :)

Mirda86
Moderátor

Příspěvek od Mirda86 » sob 20. zář 2014 14:08:32

No hlavne ta RAM je imho hlavni duvod.Jooo ted staci v poho 2GB...ale za 2 nebo 3 roky....
Navic sem mel XZ a Z1 a podle me ma Sony nejrychlejsi prostredi co se telefonu s nadstavbou tyce.Pravdou je ze zas neni nejak graficky preplacane ...spis se podoba cistemu androidu.A to take kazdemu nemusi vyhovovat.

Edit: Myslis klon IP4?Pac IP5 sem mel a moc podobny mi neprijdou :D
Naposledy upravil(a) Mirda86 dne sob 20. zář 2014 14:11:58, celkem upraveno 1 x.

Autor tohoto vlákna
DenyKr
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DenyKr » sob 20. zář 2014 14:11:18

Poněvadž jsem se o to už 3 roky nezajímal, možná budu mít blbý dotaz, ale v čem se třeba graficky prostředím liší HTC od Sony? Pokud jsem se koukal správně, mají shodný OS, vč. verze - to tam jsou nějaké další rozdíly?
Pro mě je opravdu prvořadá SPOLEHLIVOST; RYCHLOST a to ideálně na několik dalších let a VÝDRŽ. Hledám prestiž, zpracování, různé hračky, kterými si zkrátím chvíli, apod., ale tyto 3 body jsou pro každodenní používání klíčové.

Mirda86
Moderátor

Příspěvek od Mirda86 » sob 20. zář 2014 14:18:13

Proste v grafice te nadstavby .Timescape vs Sense.
Koukni na recenze(treba mobilenet) na YT.
Oba to sou rychle a spolehlive telefony.

Autor tohoto vlákna
DenyKr
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DenyKr » sob 20. zář 2014 14:28:50

Zrovna jsem shlédl jedno čtvrthodinové video, týkající se Z2-ky :)
Je to zajímavý telefon. Už teď, podle toho, co jsem viděl a co říkají, vidím problém s horším ovládáním kvůli rozměrům a hranám. Bude se asi špatně držet. Lepší svižnost systému přikládali M8-čce, Xperia má ale lepší parametry a i když to pro mě není priorita, foťák vypadá schopně. Bude to těžká volba :)

Mirda86
Moderátor

Příspěvek od Mirda86 » sob 20. zář 2014 14:34:44

Ve sviznosti to bude momentalne to same.Oni tam maji vzdycky nejaky ty jejich predprodejni kousky a Z2 uz bude urco vyladena k dokonalosti ...takze bych to bral s rezervou :)
Jj kvuli tem hranam se drzi Sonace hur...jak ti padne do ruk uz musis zkusit sam.

pRo_lama
Moderátor
Reputace: 326
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pRo_lama » sob 20. zář 2014 14:49:49

Za mňa by som ti odporučil HTC M8. Mal som ho v ruke a prostredie bolo fakt veľmi rýchle a určite pôsobí viac reprezentatívnejšie než Z2.
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2

Autor tohoto vlákna
DenyKr
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DenyKr » sob 20. zář 2014 14:55:29

Zkusím dnes tedy vyzkoušet obě varianty :)
U Xperie se mi třeba na fotkách hrozně líbí ta purpurová varianta, ale protože jsem chlap a nechci vypadat 4%, musel bych se jí dobrovolně vzdát :D

Gaston99
Droid
Reputace: 227
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S8+
Tablet: SAMSUNG Galaxy Tab S7+

Příspěvek od Gaston99 » sob 20. zář 2014 15:31:31

A co Xperia Z3? Měla by se začít prodávat koncem měsíce ve třech barevných variantách (černá, bílá a měděná) a některé obchody k ní jako dárek nabízejí hodinky SmartWatch 2. Hrany má zaoblené a je tenčí, takže by se měla držet mnohem líp, než Z2. Pokud je na tebe velikost 5.2"moc, pak by tě mohla zajímat její menší verze Z3 Compact, která má 4.6". Kdyžtak se mrkni na minirecenzi od Mobilenet. Sony Xperia Z3 (první dojmy z používání): http://youtu.be/Bfoiv3JDzA8

Mirda86
Moderátor

Příspěvek od Mirda86 » sob 20. zář 2014 15:55:40

Z3 Compact bude hodne zajimavej telefon.
Pac jak sem koukal tak Z3c s 4.6" displayem ma stejne rozmery jako Z1c s 4.3" displayem a jeste je krapet tenci a lehci.A navic jeste vetsi 2600mAh baterku.Teda pokud sem koukal na spravne rozmery.

temnota
Nové Androidě

Příspěvek od temnota » sob 20. zář 2014 21:40:48

Ahoj měl bych prosbu, do teď jsem používal vše možné, ale HTC nikdy, nějak tomu nevěřím a možná je čas na změnu aby mi telefon vydržel dýl než 3 měsíc.. Otázka: je možnost nastavit u každého kontaktu zvlášť upozornění na sms? Jde psát zprávy s háčky a čárky a telefon si to sám převede na zkrácené tvary? Jak je silná oznamovací led dioda a je její možnost nastavení?? Rozhodují se mezi Z3 a Z3C a teď i mezi M8, Sony už jsem několikrát měl, ale vždy jsem je po několika měsících dal ,

Autor tohoto vlákna
DenyKr
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DenyKr » sob 20. zář 2014 21:55:20

Tak kluci, díky za reakce :palec:
Po různých diskuzích, shlédnutí videí, parametrů, apod., jsem dnes odpoledne šel do nákupáku s cílem vidět 2 kandidáty:

1) HTC One M8
2) Sony Xperia Z2

Začnu Sony. Zpracování super. Ale tak nějak.. Nevýrazné, nudné, hrozně, opravdu hodně velké, což o to více umocňují hranaté tvary, docela špatně se drží. Prostředí OS docela dost účelové a nudné, ten mobil mě prostě nebavil a ničím nezaujal. Podíval jsem se i na video, týkající se Z3-ky a mám stejné dojmy. Bude to dobrý telefon, ale... Jsem konzerva a stejně mi přijde Xperia tak nudná, že ji asi z výběru vyřadím. Mini verze by byla fajn uhlopříčkou a nevím, co se chystá, ale většinou "mini" verze bojují s osekanými možnostmi, či horším zpracováním, toho bych se bál.

Naopak HTC byl příjemným překvapením. Zpracování si s ničím nezadá s iPhone, jen je to něco jiného. Na fotografiích mě oblé tvary spíše odrazovaly, no v reálu vypadá velmi hodnotně a hezky. Měl jsem možnost přímého porovnání Xperie Z2 vs. HTC One M8 a HTC vypadal mnohem lépe a pár mm úspory na rozměrech mě jen těšilo.
Navzdory dost přehnané velikosti se překvapivě dobře držel, neměl jsem problém vše ovládat jen jednou rukou bez větších potíží. Neklouže a díky tvaru si ho mohu v jedné ruce lehce "přehodit" tak, že dosáhnu kamkoli. U psaní SMS jsem čekal větší rozdíl v porovnání s iPhone, nepsalo se mi ale o moc lépe. Je to asi věcí zvyku. Ačkoli jsou rozměry fakt těžce na hraně a tak o půl až o palec menší displej by mi vyhovoval více, mobil mi přišel docela použitelný pro každodenní činnosti, váha tak akorát (je sice těžký, ale aspoň o něm vím a přišel mi v ruce příjemný) a dokud jsem ho rozměrově neporovnal s iPhone, který svým celým tělem zaplnil jen displej HTC, rozměry mi přišly obecně docela přijatelné. Displej netřeba komentovat, v porovnání s iPhone nebe a dudy. Jasný, živý, krásně čitelný, super. Plynulost systému na jedničku, naprosto okamžitě udělal vše, co jsem chtěl - takový pocit jsme už dlouho neměl. Na rozdíl od stroze "suché" Xperie mě prostředí Sense bavilo, je přehledné, ale tak trošku hravé, živé, přívětivé, Xperia mi proti tomu přišla jako polomrtvý zombie. Pokud bych to rootnul tak, jako kdysi Desire, otevřela by se mi neomezená brána možností a věřím, že bych si mobil zase vyladil přesně podle sebe.
V recenzích docela kritizovaný fotoaparát mi přišel naprosto v pohodě, na mobil zcela dostačující. Foťák v Xperii Z2 jsem neměl možnost vyzkoušet, asi by byl lepší, ale není to má priorita a v případě HTC mi fotky přišly docela kvalitní, velmi jemný displej je zobrazil hezky detailně a v porovnání s mým iPhone je obecně kvalita opravdu někde jinde, fotky prostě vypadají věrně. Shodně jsem zkoušel i SGS5 a jeho automatické nastavení expozice mě dost zklamalo, nevím ani, jakou má světelnost, ale asi žádná sláva. HTC fakt bez problémů.

Zkoušel jsem i Nexus 5-ku, no opět. Prostě "telefon" bez většího nápadu, některé efekty měl hezké a určitě mě zaujal více, jak Xperia, ale nic oslnivého v něm nevidím.

Měl-li bych subjektivně porovnat Xperii a One M8 body "plus" a "mínus", zatím bych to po ohmatání viděl takto:

HTC:

+ Atraktivní design
+ Perfektní zpracování
+ Slušné stereo reproduktory (zkoušeno, ale v tom hluku jsem toho moc neslyšel, takže se budu spoléhat na recenze)
+ Slušný fotoaparát
+ Zábavný a rychlý OS
+ Navzdory rozměrům se dobře drží
+ Udávaná výdrž den až 2 podle použití

- Není příliš na výběr z barev - jiné, než "škrábané" provedení působí laciněji a "škrábané" zase trošku nevýrazně
- Uhlopříčka by mohla být menší
- Tlačítko pro odemykání a zamykání telefonu je trošku hůře dostupné

Sony:

+ Voděodolné
+ Rovněž kvalitní zpracování
+ Zřejmě lepší fotoaparát, než v případě HTC (nevyzkoušeno, zde se musím spoléhat na recenze)
+ Lze pořídit například v bílé
+ Tlačítko odemykání a zamykání telefonu je dobře dostupné
+ Udávaná výdrž je stejně dobrá, ne-li lepší, než u HTC

- Trošku nudný design
- Pro mě už přehnané rozměry
- Špatně se drží, za což mohou i hranaté rohy
- Snáz se uťape (vlastní zkušenost se sklem z iPhone)
- Opravdu výsostně nudný OS

Pokud se tedy ještě neobjeví něco, co by mě zaujalo více, právě HTC One M8 se mi aktuálně jeví jako ta správná volba. Potíž vidím jen v tom, že si budu muset zvykat na ty rozměry, na druhou stranu možné to snad bude a například při brouzdání po internetu, či při použití navigace v autě je to jednoznačné +. :)

LivArt
Terminátor

Příspěvek od LivArt » sob 20. zář 2014 23:31:34

Taková M7 byla ve světlejší barvě, navíc ne tak agresivně broušená. Nicméně se jedná už o starší kousek. Co ten Huawei P7? Nebo nový Xiaomi MI4?
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Hope
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Vernee Apollo lite

Příspěvek od Hope » ned 21. zář 2014 6:44:29

Vlastním m8 a vo sa týka farebného prevedenia odporúčam striebornú farbu, mne najviac vyhovuje ...

@telefon    
Samsung Spica - Froyo 2.2 CyanogenMod 6.1.1 Spica alpha8.1, Gingerbread theme ...Huawei Sonic.... HTC Evo 3D.....HTC One X...HTC One M8...Vernee Apollo lite

temnota
Nové Androidě

Příspěvek od temnota » ned 21. zář 2014 7:01:17

MI4 jsem měl, bohužel je jenom v bílé barvě a ta mi moc nesedla a bohužel Černá barva bude asi o hodně dýl.. Jinak je to hezký telefon, ale chce to doladit miui rom V6 co vypustili do světa..
Hope: myslíš, že by jsi mi mohl odpovědět na otázky v dřívějším příspěvku?? Děkuji

LivArt
Terminátor

Příspěvek od LivArt » ned 21. zář 2014 7:13:17

Nebyla to náhodou mi3?

temnota
Nové Androidě

Příspěvek od temnota » ned 21. zář 2014 7:15:25

Vážně to nebyla MI3, ale MI4 ;-)

Autor tohoto vlákna
DenyKr
Robot
Kontaktovat uživatele:

Koupě HTC One M8

Příspěvek od DenyKr » ned 21. zář 2014 7:39:44

Značky jako Xiaomi, nebo Huawei prosím ne :)
Dle všeho jsou kvalitní a lidé jsou spolojení, ale jak jsem psal, chci i nějaké jméno značky a toto zní jako chudý příbuzný :)

Jinak i M8 se dělá ve stejném odstínu, jako M7 a dělá se i v matné zlaté. Viděno včera v té stříbrné v reálu a to broušené provedení se mi líbí více.

­    
Naposledy upravil(a) DenyKr dne ned 21. zář 2014 7:41:55, celkem upraveno 1 x.

pRo_lama
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pRo_lama » ned 21. zář 2014 7:41:26

Náhodou po LG G3 si sa nepozeral? ;)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2

Autor tohoto vlákna
DenyKr
Robot
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DenyKr » ned 21. zář 2014 7:42:20

Koukal jsem se, ale už je to hrozně velké :)

­    

pRo_lama
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pRo_lama » ned 21. zář 2014 7:46:11

Hmm, to je zaujímavé, lebo má skoro rovnaké rozmery ako M8 a Z2. A je ľahšia ako ostatné dva :)

146 × 75 × 8,9 mm - G3
146 × 71 × 9,4 mm - M8
147 × 73 × 8,2 mm - Z2

Jumbo78
Administrátor
Reputace: 280
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2

Příspěvek od Jumbo78 » ned 21. zář 2014 7:47:56

Přesunuto do správné sekce

@phablet ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“