Aréna telefonůTelefon (foťák, web, lepší výdrž) do 6 - 7 tisíc Kč

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
ondrej01
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Google Nexus S i9023

Telefon (foťák, web, lepší výdrž) do 6 - 7 tisíc Kč

Příspěvek od ondrej01 » úte 04. lis 2014 17:06:21

Zdravím, sháním android telefonek.

Maximální rozpočet: nejlépe do 6.000,- Kč, ale může být i trochu přes, maximum 7.000,-

Místo nákupu: ČR/SR, preferuji nějaký obchod který máte ověřený, nakoupil bych i ze zahraničí, ale nevím jak se zárukou a tak

Předpokládané využití zařízení: INTERNET, FOCENÍ, HUDBA, nestrpím jakékoliv sekání a zadrhávání telefonu! :D ,aplikace facebook, youtube apod., videa, filmy, rád hraji hry, ale nepotřebuji extra grafický výkon (jestli rozumíte:D) stačí angry birds a nebo něco 3D jen tak na večer a na cestách, fotoaparát 5Mpx + (vzhledem k tomu že teď mám Nexus S s 5Mpx a žádná sláva, prosím i lepší výdrž telefonu, teď nabijím každou noc, chci aby vydrželo alespoň ty dvě noci nebo více hodin když jedu autobusem a poslouchám hudbu)

Požadavek na značku: nejlépe Samsung, LG, ale rozhodně i jiné! nemám zájem o Xiaomi a jiné neznámé čínské značky které se sem dostaly

Mnou navrhované modely: Nexus 5, který ale není v mé cenové kategorii, takže prosím něco podobného, jsem fanoušek Google Nexus Telefonů, vlastním Nexus S.. Galaxy Nexus nechci vzhledem k tomu že se podle mě již brzy přestane podporovat a ostatní novější jsou moc drahé... jak já bych byl rád za slevu na Nexus 5ku :(

Ostatní požadavky: uvítal bych telefon, který je zároveň pevný a neleskne se, ale není úplný požadavek.. také mám rád dobré ostré barvy, 5Mpx+ fotoaparát, lepší viditelnost na slunci, android 4+, nejlépe některý který dostane lollipop a bude průběžně aktualizovaný a neskončí na verzi kterou dostal při koupi, velikost displeje 4 palce až 6 palců

Díky !

gersa
Droid
Reputace: 20
Typ mobilu / ROM: 1+1
Tablet: HP Touchpad

Re: Telefon (foťák, web, lepší výdrž) do 6 - 7 tisíc Kč

Příspěvek od gersa » úte 04. lis 2014 18:00:12

Huawei Honor 3, v tvem cenovem limitu nema fotak konkurenci

Tap 1+1

Mirda86
Moderátor
Reputace: 280
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Re: Telefon (foťák, web, lepší výdrž) do 6 - 7 tisíc Kč

Příspěvek od Mirda86 » úte 04. lis 2014 18:12:52

Pokud cistej android tak nemusi byt spatna druha generace Moto G.Mohl by tam byt lepsi fotak a podporuje pametovky
http://www.handymobil.cz/motorola-moto-g-2nd-generation

Jinak lehce pres 7k jde sehnat Moto X...ale z pochybnych obchodu.

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“