Aréna telefonůJe Lenovo P780 dobrý telefón? príp. nejaká alternatíva?

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
ddusann
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: chcem kupit

Je Lenovo P780 dobrý telefón? príp. nejaká alternatíva?

Příspěvek od ddusann » sob 08. lis 2014 22:44:25

Zdravím,
telefóny moc často nemením a aj to je dôvod, že som ešte vlastný android nemal (emulácia na pc sa neráta). Prečítal som si síce niekoľko recenzií, ale radšej by som dal ešte aj na pár rád skúsenejších užívateľov.

Maximálny rozpočet: 150 €

Miesto nákupu: Ázia (banggood.com)

Predpokladané využitie zariadenia: internet, gps, filmy, hudba; -- hry asi nie

Požiadavka na značku: zatiaľ mám zálusk na Lenovo, môže byť aj iná, ale aspoň trošku overená

Moje navrhované modely: P780, ale dám aj na inú radu

Čítal som, že bude potrebné prehodiť ROMku na GravityMod2. Po takmer 5tich rokoch štúdia informatiky to snáď zvládnem. Dosť sa píše o tom, že P780 nemá príliš kvalitnú GPS. Pri mojej Nokii 5800 trvá chytanie GPS signálu niekedy aj 10 minút, tak by som nerád skončil pri podobnej štatistike. GPS (preto) často nevyužívam, ale rád by som bol, keby bola v prípade potreby rýchlo dostupná. Ďalej sa ešte bojím tej 1GB RAM. Je veľkosť takejto pamäte limitujúca, alebo je dostačujúca? Netuším, ako veľmi zaťažujú RAM android aplikácie, tak by som si rád nechal poradiť.

Ďakujem

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“