Aréna telefonůJaiyu GS5 nebo jiny telefon mensich rozmeru ?

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
jiridrak
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC ONE M7

Jaiyu GS5 nebo jiny telefon mensich rozmeru ?

Příspěvek od jiridrak » čtv 13. lis 2014 13:57:44

Zdravim borce z mistniho fora.
Nebyl jem si uplne jisty do ktereho sekce mam muj dotaz zaradit, nakonec jsem vybral sekci G5.
Vybiram ted novy mobil a GS5 je jeden z telefonu, ktery mi padl do oka, nejspis proto ze sem poslednich par let pouzival iP4 :)
Na mobil mam tyto zakladni pozadavky:
1) Velikost max. cca 130x65mm, coz odpovida displejum cca 4.0-4.5" (cca mesic jsem ted pouzival HTC ONE M7 Dual, ale na jeho o neco vetsi velikost uz sem si nebyl schopny zvyknout a pristi tyden jde z domu i kdyz jinak splnuje moje pozadavy temer dokonale).
2) DUAL SIM, idealne active, ale zkousnu i standby
3) HW minimalne 4 jadro, 1.5GB RAM, 16GB ROM, rozliseni 1280x720 nebo lepsi.
Nejsem nijak zvlast limitovany cenou, proste jen shanim slusnej mobil mensich rozmeru splnujici me pozadavky. Kdybych nepotreboval DUAL SIM asi bych skoncil u iP5.
Takze zpet k veci. GS5 by vicemene splnoval me pozadavky, akorat netusim jak to u nej bude napr. z aktualizaci na 4.4, bude vubec ?
Priznam se jako uzivateli iOS mi prijde divne, ze aktualne vyrabeny a prodavany model se prodava z rok ci dva starou verzi OS a soucasna verze mozna ani nebude oficialne podporovana.
Jsem smireny s pripadnymi problemy s GPS (neni to pro me klicova vec). Predpokladam ze vsechny Jaiyu GS5 telefony se asi prodavaji uz rootnute.

A konecne otazka na zaver doporucili byste mi Jaiyu GS5 nebo vite o nejakem jinem telefonu, ktery by splnoval me pozadavky ?
Par dni uz prolezam internet a prijde mi ze uz se dnes vyrabi jen same 5"+ cihly a cokoliv mensiho je uz hodne orazane.

Jumbo78
Administrátor
Reputace: 280
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2

Re: Jaiyu GS5 nebo jiny telefon mensich rozmeru ?

Příspěvek od Jumbo78 » čtv 13. lis 2014 14:07:24

Správná sekce je Aréna ;)
Přesunuto

@phablet ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy

bubakr
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Jiayu G2S

Příspěvek od bubakr » ned 16. lis 2014 22:08:39

Posunu nahoru jestli to tu tak funguje, protože mě zajímá v podstatě to samé co tebe. tímto se omlouvám zakladateli že tvé otázky nezodpovím ale o telefon mám stejný zájem jako ty. Dualsim, max 4,5 palce. Vlastním Postarší G2S a už mi tak nějak dosluhuje takže bych rád upgradoval a s Jiayu jsem byl doteď nadmíru spokojen.

LivArt
Terminátor
Reputace: 256
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Příspěvek od LivArt » pon 17. lis 2014 8:20:00

V Mironetu mají Xiaomi mi2a a mi2s skladem, kdyby to nemusel bejt dualSIM.
Kompaktní telefon a zároveň dualSIM je třeba Huawei G6, ale dualSIM verzi musíš kupovat v Číně. Prestigio 5545 koupíš i u nás a má 4.5" displej. Taky třeba Moto G 1. generace existuje ve verzi na dvě SIM. I třeba Jiayu G5, ale dvakrát bych si to rozmyslel, než bych si to koupil.
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“