Aréna telefonůHtc one vs xperia z1 vs lg g2

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Tak který?

Htc one m7
0
Žádná hlasování
Xperia z1
2
22%
Lg g2
7
78%
Jiný
0
Žádná hlasování

Celkem hlasů: 9

Autor tohoto vlákna
Haklik
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Nokia lumia 1320

Htc one vs xperia z1 vs lg g2

Příspěvek od Haklik » ned 14. pro 2014 21:21:22

Zdravím, mam v planu kupovat novy telefon a nemohu se rozhodnout mezi htc one m7, xperia z1 a lg g2,
Můžete mi prosim poradit, připadne sepsat výhody a nevýhody? U lg i kdyz ma mit nejlepsi hardware mi nesedí prave výrobce, dále je to oproti konkurenci "pouze" plast, preferuji prave raději sklo/hliník.

Převážně využití bude na internet, čili by se mi hodila slušná vydrz baterie, častá GPS navigace a poslouchaní hudby pres sluchátka. A případné, ne časté foceni. To jsou primární hlediska.

Dekuji za rady a názory.

Mirda86
Moderátor
Reputace: 276
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Re: Htc one vs xperia z1 vs lg g2

Příspěvek od Mirda86 » ned 14. pro 2014 21:42:26

G2 ma nejlepsi vydrz baterie,display,fotak
Z1 ma oproti M7 lepsi vydrz baterie,vykon a vetsi display.
M7 uz neni krom zpracovani nicim zajimava.

V tohle pripade bude asi nejlepsi volba Z1

Adam-Androiďák
Robot
Reputace: 10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 4
Mobil 2 / ROM: Prestigio Multiphone 5508 Duo

Příspěvek od Adam-Androiďák » ned 14. pro 2014 22:07:16

Tiež by som vyberal len medzi Sony A LG, HTC je hneď mimo... (okrem kvalitnejších reproduktorov a hliníkového spracovania nie je dôvod uvažovať o ňom).
Ja by som šiel do LG. Oproti Xperii jednoznačne vedie výdržou batérie, lepším fotoaparátom, menšími rozmermi a imho mierne aj displejom. Odladenosťou sú na tom obidva mobily veľmi podobne, jediná väčšia výhoda Xperie je vodeodolnosť.
Kvalitou spracovania je na tom LG aj napriek plastu veľmi slušne, obidva nakoniec pravdepodobne skončia v ochrannom obale.
Dvakrát meraj raz rež. Na poďakovanie môžete použiť tlačidlo dole. :palec:

Gaston99
Droid
Reputace: 223
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S8+
Tablet: SAMSUNG Galaxy Tab S7+

Příspěvek od Gaston99 » ned 14. pro 2014 23:24:42

Pokud Ti nesedí LG pak zbývá jedině Z1, protože M7 na ně kromě designu a zpracování ztrácí. Já bych vzal G2, ale jenom kvůli výdrži a displeji, který je lepší než na Z1. Naproti tomu Z1 je dle mého názoru hezčí a navíc je odolná vůči vodě a prachu. Jinak to jsou srovnatelné telefony a ať koupíš kterýkoliv, chybu neuděláš. Píšu z vlastní zkušenosti, jelikož jsem G2ku měl a Z1ku má syn. Jinak na parametry se můžeš mrknout tady : http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu ... 65%2c51999

michalfurik
Nové Androidě
Reputace: 0

Příspěvek od michalfurik » ned 21. pro 2014 13:30:44

Jsem uživatelem G2 a rozhodně si nemůžu stěžovat. A cena G2 32 GB je podle mě teď bezkonkurenční takže bych viděl jasného vítěze. Jinak G2 nádherný displej, výborná výdrž baterie a kompaktní rozměry proti Z1. Kdybych měl jít do Sony tak řadu Z1 bych tedy nebral, to už radši Z2 nebo Z3c.

Cleric
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4

Příspěvek od Cleric » ned 21. pro 2014 13:56:58

HTC One M7 rovnou vyřaď, nemá co nabídnout a pro Z1čku a G2jku není konkurencí co se týče HW výbavy.

G2 má perfektní výdrž na baterii, ale podle mě jedno mínus a to tlačítka na zadní straně. Né pro všechny to může být pohodlné.
Z1 určitě vyniká designem. Přidanou hodnotou je Stamina a voděodolnost.

Rozhodně bych volil jeden z těchto dvou a nejlépe uděláš, když si je někde osaháš na živo.

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“