Aréna telefonůTelefon okolo 8000,- Kč

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Zelgo
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung i9250 Galaxy Nexus

Telefon okolo 8000,- Kč

Příspěvek od Zelgo » sob 16. kvě 2015 17:43:43

Zdravím, jelikož mi můj Samsung i9250 Galaxy Nexus začíná dosluhovat ( časté záseky, samovolné rebootování) a ani hard reset moc nepomáhá tak jsem se rozhodl, že si pořídím nový mobil a jelikož se v tomto tolik nevyznám tak hledám pomoc právě u vás :)
Maximální rozpočet: cirka 8000 Kč

Místo nákupu: ČR

Předpokládané využití zařízení: Telefon by byl využíván hlavně na pár SMS a hovorů denně, příležitostné hraní( blbůstky typu 2048 ale někdy i Hearthstone) a časté brouzdání po internetu( FB, Messenger, Reddit etc.) , poslouchání hudby či příležitostné přehrávání filmů.

Požadavek na značku: Zavedené značky, raději ne čínské(nemám s nimi zkušenosti) ale nebráním se tomu.

Mnou navrhované modely: Zaujaly mě LG G2, Sony Xperia Z1/ Compact, Galaxy S4 LTE a Honor 6.

Vlastnosti displeje: Něco podobného Nexusu (4,65")

Interní paměť: 32 GB je určitě minimem.

Slot pro paměťovou kartu: Nerozhoduje ale rozhodně potěší.

Audio: Něco hlasitého ( nevím jestli to byla chyba, ale můj Nexus mi přišel strašně tichý) a kvalitního.

Komunikace: LTE s podporou O2(opakuji moc se v tom nevyznám)

Fotoaparát: Nerozhoduje,ale samozřejmě aby to nebylo něco strašného.

Odolnost telefonu: Na rovinu aby to něco vydrželo. Takže něco jako Gorilla Glass by bylo super

Senzory: Také asi nazáleží.

Pro shrnutí, hledám mobil, který vydrží nějaký ten rok denní používání. Předem moc děkuji za pomoc :)

Mirda86
Moderátor
Reputace: 276
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Re: Telefon okolo 8000,- Kč

Příspěvek od Mirda86 » sob 16. kvě 2015 17:53:05

Vzal bych Honora kvuli vetsi RAM oproti konkurenci.
Jinak Z1c je skvele odladenej telefon a pokud chces neco mensiho tak neni problem....pripadne Z3c by byla jeste lepsi ale to uz je hodne pres rozpocet.

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“