Aréna telefonůNový telefon pro kamaráda

Pokud nevíte který mobil vybrat váháte mezi typ1 vs. typ2, tak zde je správné místo pro porovnání

Moderátoři: Mirda86, Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět
Honza97
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 11. zář 2015 11:45:11
Typ mobilu / ROM: Xperia Z3 compact

Nový telefon pro kamaráda

Příspěvek od Honza97 »

Úvod: Zdravím... S kamarádem se ohlížíme po novém telefonu pro něj... A pár adeptů máme, ale přesto se radši chceme zeptat... :)

Maximální rozpočet: 6-8 tisíc

Místo nákupu: ČR

Předpokládané využití zařízení: Sem tam nějaké hry.. Sociální sítě (Fb, instagram, messenger, snapchat,..)

Požadavek na značku: Asi radši něco ověřenějšího, nebo známější čínu

Mnou navrhované modely:
Sony Xperia Z1 compact (jelikož já sám mám Z3c, který se mu líbí, tak se dost k tomuto příkláním, popřípadě velká Z1)
LG G2 (Má spolužák a přijde mi dobrej, HW nemá špatný a slyším jen chválu)
HTC One (m7)
Huawei ascent P7 (Sám jsem nad ním přemýšlel, při kupování mobilu a líbí se mi nadstavba, ale nebude zřejmě tak rychlý jako první dva telefony)
Sony Xperia M4 aqua (Zdá se mi HW dost slušný, otázka je jestli bude lepší než Z1c
Honor 6 (Slyšel jsem, že má bezkonkurenční cena/výkon)

Ostatní požadavky: Max 5,5 palcový display, aspoň trošku ucházející foťák a hlavně plynulej systém :)
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Nový telefon pro kamaráda

Příspěvek od Mirda86 »

Vesmes s nicim chybu neudela.
Jen ta M7 se uz neprodava.Respektive za ty penize za ktere se da sehnat se nevyplati.
Imho nejlip vychazi Honor 6.Vyborne vybavenej a jde sehnat v CZ distribuci.
Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“