Aréna telefonůDo 6 500,- odemčený bootloader (podp. CM a Xposed) DualSIM

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
x125
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Lenovo A7000

Do 6 500,- odemčený bootloader (podp. CM a Xposed) DualSIM

Příspěvek od x125 » čtv 17. pro 2015 10:10:14

Úvod
Sháním nový telefon na všeobecné použití. Preferuji hodně paměti (více spuštěných služeb a aplikací + přepínání) před herním výkonem. Jsem paranoik a hračička, takže možnost ROOTu a podpora Xposed Frameworku podmínkou. Nejraději bych byl, kdyby telefon stabilně fungoval s CanogenModem (stabilní fungování =! existence stable releasu CM. Stable mám na současném telefonu a stabilní to rozhodně není - samovolný restart cca jednou týdně).

Maximální rozpočet: Nechce se mi za tel. dávat víc než 6 500 Kč. (Nejradši bych se vlezl do 5 000)

Místo nákupu: ČR (Ideálně pobočka v Brně a okolí)

Předpokládané využití zařízení: Mapové aplikace (Locus, Mapy.cz, WhatsApp (Disa), Viber, Skype, Telegram, Xabber, telefonování, SMS, prohlížení relativně velkých souborů PDF, DOC(x), XLS(x), DWG (2D), Firefox. A mezi těmito aplikacemi budu skákat tam a zpátky.

Požadavek na značku: Když už Čínu, tak aby servis nebyl úplně tragický - mám smůlu na vadné kusy.

Mnou navrhované modely: nemám přehled

Vlastnosti displeje: DPI 250 a více

Výkon: Viz využití (Min. 2 GB RAM)

Interní paměť: Nebojím se linkovat aplikace na SD, takže na ní ani tolik nezáleží

Slot pro paměťovou kartu: Velkou výhodou

Audio: Kvalitní reproduktor pro hovory

Komunikace: České LTE výhodou

Fotoaparát: Aby měl diodu použitelnou pro svícení

Odolnost telefonu: nerozhoduje

Senzory: Automatická regulace jasu

Ostatní požadavky: Notifikační dioda, DualSIM možnost Rootu/Custom Recovery, podpora Xposed Frameworku a CyanogenModu. Nerad bych šel výrazně nad 5"

PS: Je mi jasné, že požadavky jsou dost brutální. Proto se nebráním z některých slevit, nejlépe v tomto pořadí: DualSIM, LTE, Paměťová karta, DPI...

Lepší dumbphohe v kapse, než smartphone v servisu.
Pokud se mě na něco zeptáte, nečekejte odpověď ihned. Na fóru ani mailu, kam mi chodí upozornění, nebývám zas tak často.

czEdison
Androiďák!
Reputace: 9
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE

Re: Do 6 500,- odemčený bootloader (podp. CM a Xposed) DualSIM

Příspěvek od czEdison » pát 25. pro 2015 9:01:51

Mrkni na Elephone P8000.

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“