Aréna telefonůNový telefon... pomoc při výběru

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
mulik
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4

Nový telefon... pomoc při výběru

Příspěvek od mulik » pát 01. led 2016 20:47:17

Ahoj androiďáci, už je tomu zase dva roky co jsem si pořizoval svojí současnou S4 a tak se poohlížim po jejím nástupci. Neříkám, že bych byl se Samsungem nespokojený ale změna je život. Akorát se nedokážu rozhodnout a proto sem píši.

Maximální rozpočet:+- 10 000,-Kč

Místo nákupu:koukal jsem na Alza.cz ale klidně O2 nebo jiný osvědčený prodejce

Předpokládané využití zařízení: Moje představa je kvalitní telefon, který poslouží pro volání, psaní zpráv (Whatsapp, FB Messenger, Skype), nějaká ta fotka, stálý příjem internetu (WiFi, 4G), výdrž postačí klidně jeden den středního zatížení. Potěší FM radio příjem (to mi u S4 chybí ale zvykl jsem si). Myslím, že to je ten základ vše ostatní se dá dohnat aplikacemi.

Požadavek na značku: těžko říct ale asi čína

Mnou navrhované modely: Co jsem se tak porozhlížel mým favoritem se stal Honor 7 ale zase mám strach z menší propagace (do dnes jsem ho viděl jen v jednom obchodě, u všech operátorů pouze e-shop).Ještě by se dalo uvažovat u Huawei P8.

Poradí někdo kdo se opravdu vyzná abych nešlápl vedle a mohl se na telefon spolehnout.
Naposledy upravil(a) mulik dne pát 01. led 2016 21:30:35, celkem upraveno 2 x.

Blooddrunk
Androiďák!
Reputace: 22
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia Z3 Copper - Stock Rooted Xposed
Tablet: Samsung GT-P3110
Rom: STOCK

Re: Nový telefon... pomoc při výběru

Příspěvek od Blooddrunk » pát 01. led 2016 21:01:18

Vypln si šablonu
Nokia Lumia 610 > Sony Xperia Play > iPhone 4 > iPhone 4S > Samsung Galaxy S3 > Nokia Lumia 925 > LG G2 > Sony Xperia Z1 > Sony Xperia Z2 > iPhone 5S > Samsung Galaxy Note 4 > Sony Xperia Z3 > LG G Flex 2 > Huawei GX8 > Sony Xperia Z3 Copper > LG Nexus 5X > Samsung Galaxy S6 > Sony Xperia Z5

Autor tohoto vlákna
mulik
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4

Příspěvek od mulik » ned 03. led 2016 19:40:35

Blooddrunk píše:Vypln si šablonu
děkuji za informaci a omlouvám se a zárověň prosím klidně o smazání tohoto vlákna už jsem si vybral a vlastně díky Tobě :D trošku jsem nakonec vše přehodnotil a pořídil si Samsung Galaxy Note 4 :D ;)

Blooddrunk
Androiďák!
Reputace: 22
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia Z3 Copper - Stock Rooted Xposed
Tablet: Samsung GT-P3110
Rom: STOCK

Příspěvek od Blooddrunk » ned 03. led 2016 19:43:29

Tak to jsem rád :D
Nokia Lumia 610 > Sony Xperia Play > iPhone 4 > iPhone 4S > Samsung Galaxy S3 > Nokia Lumia 925 > LG G2 > Sony Xperia Z1 > Sony Xperia Z2 > iPhone 5S > Samsung Galaxy Note 4 > Sony Xperia Z3 > LG G Flex 2 > Huawei GX8 > Sony Xperia Z3 Copper > LG Nexus 5X > Samsung Galaxy S6 > Sony Xperia Z5

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“