Aréna telefonůExistuje este vykonny kompakt dualsim?

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
paulik
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: 9070p

Existuje este vykonny kompakt dualsim?

Příspěvek od paulik » pon 25. led 2016 23:31:37

Zdar,
momentalne mam Z1C a vyhovuje mi po vsetkych strankach, avsak potrebujem dualsim. Na telefone nesledujem filmy ani nehram hry, iba obcas net, a fotky od ktorych chcem aby boli schopne a rychlo sa vyprodukovali. Nejak si neviem zvyknut na 5" resp 5.5" a preto skusim hladat nieco mensie, ale mam pocit ze sa mi to nepodari.
- cpu dostatocne aby zvladlo tethering, html5, a spracovanie obrazu (autofocus,atd...)
- 2GB ram, aspon 8GB uivatelskej pamate (16GB ROM - 8 system, 8 free)
- displej - rozlisenie staci hociake, najlepsie menej ako 5"
- nadpriemerne fotky vo svojej triede, video FullHD
- LTE (1800MHz)
- Dualsim
- rychle gps
- bateria z tych vacsich, od 3000, idealne 4Ah
- cena do 200e
- nezalagovane a nezabugovane prostredie, aktualizacie vyhodou
- android 5.x a vyssie

Existuje nieco hoc aj cinske take v kompaktnom vyadni ? Viem ze novinka Redmi 3 je pre mna zaujimava, alebo P70 (tam ma odrazduje fotak a udajny zvuk sluchatka aj repracika) no su to 5".
Kludne poradte aj 5" ak vas nenapada nic mensie. Vdaka

rbarat
Moderátor
Reputace: 234
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Existuje este vykonny kompakt dualsim?

Příspěvek od rbarat » úte 26. led 2016 8:45:45

To všetko čo chceš v rozmere 4.5" neexistuje -> 2GB RAM, baterka 4000mAh, LTE, cena do 200€ ... A o nadpriemerných fotkách na fóne do 200€ si nechaj len zdať...

5" a batéria 3100mAh:
Honor 6 - http://mobilne-telefony.heureka.sk/honor-6/
Monentálne ho majú v Alze za 249€. Je to výborný, časom preverený model, má výkon a dobrú výdrž, pekne fotí a celkovo je bezproblémový.

Modely s 5" displejom a baterkou 4000mAh / 5000mAh:
Lenovo Vibe P1M - http://androidforum.cz/lenovo-vibe-p1m-f1348.html
Asus ZenFone Max (ZC500KL) - http://androidforum.cz/asus-zenfone-max-t71741.html - nový model práve ide na Slovensku do predaja

P70ka je viac ako rok starý model, oficiálna ROM je len Android 4.4. To by som už dnes nekupoval a navyše ten foťák je podpriemerný.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“