Aréna telefonůNáhrada za 1+1

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
jozank
Nové Androidě
Reputace: 3
Typ mobilu / ROM: mi mix 2S

Náhrada za 1+1

Příspěvek od jozank » stř 17. úno 2016 20:51:05

Nadišiel čas aby som začal rozmýšľať nad náhradou za toto skvele železo. Netvrdím hned ale v priebehu roka určite. Majitelia opo... nad akým fonom rozmýšľate vy? Pre mňa to bude ťažký oriešok. S takou užívateľskou komunitou akú má 1+1 som sa stretol málokedy. Ked som na neho prechádzal z MI2s mal som trosku obavy. Ale vysoko predcil moje očakávania. Čakám s čím príde xiaomi a ich Mi5. Ale bez všetkých európskych pásiem LTE to tentokrát už nezoberiem.No a ostatná Čína ako elephone, meizu alebo Huawei. U Huawei sa mi pozdáva Mate 8.teda až na tú cenu :-D A celkom vážne rozmyslam aj nad LG G4 dual sim. V neposlednej rade určite nechcem dávať za mobil 500e a viac. Alebo nakoniec pockam na 1+3

Zdenpok
Androiďák!
Reputace: 10
Typ mobilu / ROM: Zopo C2 HTC Desire HD
Tablet: Yuandao N 101

Re: Náhrada za 1+1

Příspěvek od Zdenpok » čtv 18. úno 2016 17:32:08

Zatím mě nic netlačí ke změně. Maximálně by se mi líbila čtečka otisků, ale to je spíš taková fičura, nic zásadního mi nechybí

Synthi
Androiďák!
Reputace: 30
Typ mobilu / ROM: Pixel 2XL
Mobil 2 / ROM: ZTE Watch
Tablet: Lenovo Yoga 2

Příspěvek od Synthi » pát 19. úno 2016 6:29:15

ZTE Axon Elite.... dokonalý stroj

Autor tohoto vlákna
jozank
Nové Androidě
Reputace: 3
Typ mobilu / ROM: mi mix 2S

Příspěvek od jozank » pát 19. úno 2016 9:26:59

Tiež by som nemenil ale začína ma trosku doháňať absencia LTE mimo mesta..ten ZTE vyzerá celkom dobre. Dual sim s podporou všetkých LTE pásiem. Aspon co som čítal na nete. Mas s ním reálne skúsenosti? Zaujíma ma ten duálny foťák. Ci to nie je len reklamný ťah

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“