Aréna telefonůNáhrada za HTC One M7

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
simplyClare
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 3S

Náhrada za HTC One M7

Příspěvek od simplyClare » sob 26. bře 2016 17:18:23

Zdravím,
po dvou letech mi dosluhuje HTC One M7 a uvažuji o koupi nového telefonu. Chtěla jsem automaticky sáhnout po HTC One M9, ale zdá se mi ta cena opravdu přemrštěná a tak jsem se rozhodla dát šanci ještě jiným telefonům. Podotýkám, že jsem s M7 byla naprosto spokojená, ano foťák asi nebyl nic moc (nemohu ale stejně moc srovnávat), selfíčka byla naopak proti jiným telefonům fakt povedená. Celkově jsem ale koupě nikdy nelitovala a vlastně mě dost mrzí, že se musím se sedmičkou rozloučit. Důvodem je hlavně teda baterka, telefon už vydrží opravdu jen pár hodin intenzivnějšího používání (messenger, foťák, jízdní řády, mapa). A hlavně, už mě několikrát zradil v zahraničí, kde mi to opravdu vadilo, když jsem zůstala bez mapy, foťáku a internetu :)
Takže:

Maximální rozpočet: (Kč / €) Vlastně nezáleží, pokud to nebudou zbytečně vyhozené peníze za něco, co mohu od jiné značky koupit za polovinu .... Což mi u HTC One M9 opravdu přijde... ale může to být pouze můj dojem, jsem opravdu jen řádový uživatel.

Místo nákupu: ČR/SR, EU

Předpokládané využití zařízení: Internet, Messenger, foťák, mapy, hudba, youtube, telefonování a sms jen okrajově :-) Hry nehraji.

Požadavek na značku: Nemám, nechci IPhone a asi bych nechtěla ani Samsung, pokud mě někdo nepřesvědčí o opaku

Mnou navrhované modely: HTC One M9, Huawei P8, LG G4 (ten jsem ale držela v ruce a zdá se mi na mou ruku opravdu až moc velký), ráda bych ale slyšela i jiné návrhy

Ostatní požadavky: Co jsem na M7 opravdu ocenila bylo že ač jsem ho používala opravdu intenzivně, nikdy jsem nepoužívala ani pouzdro, ani folii na displej, krom pár odřenin z pádů (ano, chovala jsem se k němu trošku jako prase) je telefon naprosto bez škrábanců. Rozhodně nechci telefon do pouzdra, ale nerada bych ho měla po půl roce používání samý škrábanec.

Díky všem za radu :oops:

Cleric
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4

Re: Náhrada za HTC One M7

Příspěvek od Cleric » sob 26. bře 2016 17:29:33

S P8 chybu neudělaš a pokud nehrajes hry bude ti výkonnostně stačit. Foťák má na vysoké úrovni.

Autor tohoto vlákna
simplyClare
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 3S

Příspěvek od simplyClare » sob 26. bře 2016 17:31:53

Cleric píše:S P8 chybu neudělaš a pokud nehrajes hry bude ti výkonnostně stačit. Foťák má na vysoké úrovni.
Díky! To jsem chtěla slyšet :-) A co se týče poškrábání displeje/ těla telefonu bez pouzdra?

Cleric
Kyborg
Reputace: 109
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Tablet: Huawei MediaPad M5 8.4

Příspěvek od Cleric » sob 26. bře 2016 17:35:13

Nějaký skrabance uz na mobilu mám. Hlavně na lestenych místech. Nejvíce dole u nabíjecího konektoru.

Na displayi mám tvrzene sklo.

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“