Aréna telefonůMobilní telefon do 150 USD - Čína

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
levr63
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Doogee Valencia 2 Y100 Pro Android 5.1

Mobilní telefon do 150 USD - Čína

Příspěvek od levr63 » pát 22. dub 2016 7:47:20

Maximální rozpočet: 150 USD

Místo nákupu: Nerozhoduje (ČR, Asie, ..)

Předpokládané využití zařízení: Prohlížeč, Messenger, Whatsapp, foťák, kalendář, hovory .. běžné každodenní používání

Požadavek na značku: Klidně půjdu i do mírného "risku", ale musí to stát za to. (Riskem nemyslím zavedené čínské značky typu Doogee, Cubot, ale nové hráče na trhu.)

Mnou navrhované modely:

UMI TOUCH: http://www.(upraveno!) "GB má na AF ban" (důvod: spamování)/cell-phones/pp_348205.html
CUBOT Dinosaur (Presale): http://www.(upraveno!) "GB má na AF ban" (důvod: spamování)/cell-phones/pp_353145.html

Ostatní požadavky: Ideální velikost telefonu je 4 - 5 palce. Současný trend je ovšem o půl palce více, s čímž se dokážu smířit. Prioritou je pro mě delší výdrž baterie (min. 2 dny běžného provozu), na "Čínu" kvalitní fotoaparát, 3GB RAM (popř. 2GB) a min. úložný prostor 16GB. V neposlední řadě kvalitní a stabilní GPS, stejně tak LTE. OS ideálně s androidem 6.0.

Už jsem byl téměř rozhodnutý pro UMI, ovšem uživatelské recenze mě zatím moc nepřesvědčily. Umi sice chrlí jednu aktualizaci za druhou (což je chvályhodné), ovšem neřeší to zdaleka všechny problémy, na které si někteří (otázkou je, jak moc reprezentativní tyhle názory jsou) stěžují.

Budu rád za jakékoliv názory a návrhy.

mekky007
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Prestigio Grace X5
Mobil 2 / ROM: Huawei Ascend G300
Tablet: Yuandao N70S

Re: Mobilní telefon do 150 USD - Čína

Příspěvek od mekky007 » pát 22. dub 2016 8:30:21

V Číně se dnes v podstatě nevyplatí nakupovat, jsou problémy se zárukou, je kratší a v ČR jsou nyní telefony opravdu levné. A v neposlední řadě musíš přičíst k ceně DPH a poštovní služby. Viz Heureka: http://mobilni-telefony.heureka.cz/f:33 ... -4500/?o=4.

Autor tohoto vlákna
levr63
Nové Androidě

Příspěvek od levr63 » pát 22. dub 2016 8:36:45

Tak to už je asi věc názoru. Před měsícem jsem vrátil svůj Doogee zakoupený na DX. Měl jsem problém se signálem v uzavřených prostorech. Peníze byly na účtu už v den odeslání zpět (ani nečekali na doručení). Všech rizik jsem si samozřejmě vědem, ovšem nákup v zahraničí se dle mého názoru stále vyplatí. :palec:

PS: Možnost nákupu v ČR jsem samozřejmě také zvažoval a hledal. V tvé "doporučené konfiguraci" v odkazu hraje roli rozlišení displeje, které je pro mě zrovna vcelku nepodstatné (samozřejmě min. 1280 x 720).
Naposledy upravil(a) levr63 dne pát 22. dub 2016 8:39:26, celkem upraveno 1 x.

netineti
Robot
Reputace: 17

Příspěvek od netineti » pát 22. dub 2016 8:38:24

Umi Touch je na Everbuing este lacnejší
a veľmi je chválený, najmä fotoaparát.. že konečne lacný čínsky mobil, ktorý dobre foti a má dobrý hardwerovy zaklad

Autor tohoto vlákna
levr63
Nové Androidě

Příspěvek od levr63 » pát 22. dub 2016 8:41:51

netineti píše:Umi Touch je na Everbuing este lacnejší
a veľmi je chválený, najmä fotoaparát.. že konečne lacný čínsky mobil, ktorý dobre foti a má dobrý hardwerovy zaklad
Jojo, o akci na EB vím. Mám tam i 10% slevový kupon ještě. Hledám teď možné alternativy, případně zkušenosti lidí, co už mobil mají.

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“