Aréna telefonůNový telefón do 350€

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
MrSlitheen
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: LG L9II
Rom: STOCK ROM

Nový telefón do 350€

Příspěvek od MrSlitheen » pon 16. kvě 2016 18:33:39

Ahojte, tak po dvoch rokoch strávených na LG L9II som sa rozhodol, že je konečne čas odložiť ho niekam preč (najlepšie na smetisko, nakoľko ma v poslednom čase vážne štve, hlavne baterka, ktorá začala vyvádzať - rozumej nenabíja sa, prípadne ukazuje, že sa nevybíja a následne sa samozrejme vybije a telefón sa vypne). Nie som žiadny extrémne náročný používateľ, no sem tam si nejakú hru zahrám a na škodu určite nie je ani lepší fotoaparát. Momentálne pozerám hlavne po starších vlajkových lodiach, konkrétne teda LG G3/LG G4, prípadne Nexus 5x alebo Huawei P8 - no to nie je konečný zoznam a určite si rád nechám poradiť.

Maximální rozpočet: nad 400 € nejdem, najlepšie niečo pod 350€

Místo nákupu: SR

Předpokládané využití zařízení: pár hovorov/sms, nejaké nenáročnejšie hry, dobrý fotoaparát, internet

Požadavek na značku: nerozhoduje

Mnou navrhované modely: LG G3, LG G4, Nexus 5x, Huawei P8, Huawei P9 Lite

Ostatné požiadavky: ako som spomínal, baterka ma v poslednom čase zrádza, takže najlepšie by bolo niečo, čo vydrží aspoň ten jeden deň pri väčšom používaní, v najlepšom prípade aj viac

Ďakujem za každú radu... :)

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“