Aréna telefonůSony XperiaZ3 compact vs konkurence

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
radimt
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: htc desire x

Sony XperiaZ3 compact vs konkurence

Příspěvek od radimt » pon 23. kvě 2016 13:39:04

Úvod nerozhoduje

Maximální rozpočet: cca 7000

Místo nákupu: čr, nejspíš nějakej solidní server jako alza, v kamenkách nevím jak s cenou..

Předpokládané využití zařízení: obyč využití, sms dost klasika jako fb a messenger aby frčei bez načítání dlouhýho apod., brouzdání po webu a email - prostě hobbík, musí trošku vydržet bordel v práci(prach), občas nějaký hry

Požadavek na značku: nebráním se tradiční značce ani číně

Mnou navrhované modely: X peria Z3 compack

Ostatní požadavky: velikost úhlopříčky těch 4,5(max4,7 když bych si to ošahal někde v obchodě), lte

mám htc desire X a už mu silně dochází dech, pamět malá, z přelejzání mezi aplikacema už musí dlouho načítat atd...potřeboval bych doporučit nějakej telefon s úhlopříčkou pod 5, potřebuju ho nosit lehce jen v kapse takže skladnost se hodí. Mnou navrhovaná Z3c je sice lehce cenově nad mnou cenovku ale z různých recenzí vychází jako fakt dobrá koupě. Navíc v těch menších rozměrech nevím nevím co vybrat - druhej velkej favorit bylo xiaomi redmi 2 enhadced což by cenově bylo super výkonem by myslím taky nějakej rok vystačil, ale padlo to na frekvencích LTE(mimo prahu ho nevyužiju a potřebuju jihlavu) myslím že v dnešní době už by byl asi hřích to LTE opomenout a vzít něco bez podpory??(na webu sem poměrně často). Ještě by bylo fajn kdybych nemusel za rok nebo dva kupovat novej telefon kvůli výkonu..ještě mě pak napadlo třeba Samsung Galaxy A3 2016 A310F-ale zase tam je jen litr rozdílu v ceně a oproti tomu sony ve výkony a vybavení myslím pokulhává...díky za rady

Gaston99
Droid
Reputace: 223
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S8+
Tablet: SAMSUNG Galaxy Tab S7+

Re: Sony XperiaZ3 compact vs konkurence

Příspěvek od Gaston99 » pon 23. kvě 2016 13:55:54

Z3c je výborný telefon a vzhledem k požadavkům je asi to nejlepší, co můžeš koupit. Měl jsem ji půl roku a byl jsem s ní spokojený. Mezi kompakty nemáš moc na výběr a Z3c můžu jen doporučit...

Autor tohoto vlákna
radimt
Nové Androidě

Příspěvek od radimt » pon 23. kvě 2016 14:37:25

Právě ten výběr je takovej docela omezenej no..

k tomu Z3c, máš, nebo má někdo jinej nějaký zkušenosti s koupí někde z netu..koukal jsem na ebey a tak, nějaký český pofiderní obchody kde je cena nějak 6500 ale nějak mě to odrazuje - hlavně třeba kvůli reklamaci se kloním ke klasice jako je alza kde to je za nějakých 8 vočí plusk tomu davají nějakou power banku a ještě něco. V recenzích se často píše o prasklých zádech telefonu a v práci možná trochu dostane "ránu nechtěně" - ale to by snad mělo vyřešit nějakej polep fólií, plus ještě dost lidí zmiňuje že to mizerně fotí ale jako když to má mít fo´ták 20mpix tak mi to přijde divný..?

Mirda86
Moderátor
Reputace: 277
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Příspěvek od Mirda86 » pon 23. kvě 2016 15:08:53

Urcite ne mizerne.Ale ten potencional je tam urcite vetsi.
Kolega Gaston ti muze rict jak foti.Ja mel nedavno doma asi mesic klasickou Z3 a ty fotky nebyly tak spatne jak se o ni rika.Asi zalezi s cim porovnavas.

Gaston99
Droid
Reputace: 223
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S8+
Tablet: SAMSUNG Galaxy Tab S7+

Příspěvek od Gaston99 » pon 23. kvě 2016 16:21:12

Jj je pravda, že foťák by mohl být lepší, ale určitě to není žádná hrůza.
Já nejsem fotograf, ale fotky za denního světla mi přišly slušné, večer už je to horší. Určitě se dají koupit lepší "fotomobily", ale ne mezi kompakty a s tímhle rozpočtem. Z3c má zase jiné přednosti...

Autor tohoto vlákna
radimt
Nové Androidě

Příspěvek od radimt » pon 23. kvě 2016 16:57:16

tak kvůli fotáku ho nekupuju, to je pravda..každopádně díky za rady, zejtra si ho ještě skočím ošahat do prodejny a as do něj půjdu, díky :palec:

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“