Aréna telefonůDual SIM do 7000,-

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Mila73
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC 3D

Dual SIM do 7000,-

Příspěvek od Mila73 » úte 28. čer 2016 20:04:12

Po měsíci marného hledání a čtení recenzí se na vás obracím s prosbou o doporučení.
Hledám náhradu za můj současný mobil Samsung S4 mini duos.
Nový mobil by měl mítuhlopříčku max 5", spíše méně, minimálně 2 GB RAM. Měl by být dual SIM s dvěma sloty na SIM plus jeden na paměťovou kartu. Pokud bude slot hybridní, tak minimální paměť 32 GB. Podpora českých LTE a kapacita baterie tak aspoň dva dny. Hry nehraji, ale používám často net. Můžete něco doporučit, např. dle zkušeností atd.? Když by to stálo za to, tak si můžu i připlatit.

Mirda86
Moderátor
Reputace: 280
Typ mobilu / ROM: imrvere neco jinyho
Rom: stock

Re: Dual SIM do 7000,-

Příspěvek od Mirda86 » úte 28. čer 2016 20:26:08

Co treba Huawei Y6 Pro?
Pripadne krapet vetsi Honor 7 Lite, Samsung J5 2016 nebo Lenovo Vibe K5 Plus ci S1.

Autor tohoto vlákna
Mila73
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: HTC 3D

Příspěvek od Mila73 » úte 28. čer 2016 20:36:13

Samsungy asi ne, chci zkusit nějakou jinou značku. Lenova se prý sekají (nevím). Napadlo mně i Lenovo Vibe Shot...? A ještě dodám, že navigace by mohla mít i Glonass.

Vojta_L
Robot
Reputace: 20
Typ mobilu / ROM: Lenovo

Příspěvek od Vojta_L » čtv 30. čer 2016 11:22:42

Zařízení z CZ distribuce se sekat nebudou. Bohužel Vibe Shot v ceně do 7 000 z CZ distribuce neseženeš, leda že by ti nevadila šedivka, ve které je na 100% prodejcem nahraná custom rom. Seznam ověřených prodejců, kteří prodávají Lenovo smartphony z CZ distribuce nalezneš zde - http://shop.lenovo.com/cz/cs/deals/wtb/" onclick="window.open(this.href);return false; . Ještě dodám, že Vibe Shot podporuje GLONASS.

vrbcik
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: LG G3 dual LTE ] S4 mini dual ] S2

Příspěvek od vrbcik » čtv 30. čer 2016 11:30:53

Mila73 píše:Po měsíci marného hledání a čtení recenzí se na vás obracím s prosbou o doporučení.
Hledám náhradu za můj současný mobil Samsung S4 mini duos.
Nový mobil by měl mítuhlopříčku max 5", spíše méně, minimálně 2 GB RAM. Měl by být dual SIM s dvěma sloty na SIM plus jeden na paměťovou kartu. Pokud bude slot hybridní, tak minimální paměť 32 GB. Podpora českých LTE a kapacita baterie tak aspoň dva dny. Hry nehraji, ale používám často net. Můžete něco doporučit, např. dle zkušeností atd.? Když by to stálo za to, tak si můžu i připlatit.
Misto S4 mini duos jsem si poridil LG G3 dual sim LTE (D858HK). Kupovane na nemeckem ebayi, za cca 300Eur. Sice je displej 5.5", ale je tenoucky ramecek, cili velikost srovnatelna s 5". Nema LTE pro Vodafone (800MHz), coz mne dost mrzi. Spatne jsem to precetl v gsmarena.com. Ma unikatni displej i fotak, samsung se muze strcit. Vydrz... je otazka, na zacatku se mi zdala hrozna, ted mi prijde, ze ten den da...

Oproti samsungu - vyhoda - neni tam tak debilne rozdelene partitions. LG ma proste jednu obrovskou 32GB partition, kam se daji instalovat vsechny aplikace. Na rozdil od samsungu, kde jsou ty 1.5GB a 6.5GB, ktere se hned zaplni, a aplikace se nedaji nikam presouvat.

Infrared ma rezim "uceni" - veme se ovladac, sviti se nim do infra portu, a telefon se nauci posilani sekvence. Na rozdil od samsungu, ktery pokud jste set top box nenasli v jeho seznamu, byl k nicemu.

No, a pak kolega si kupoval Lenovo Vibe P1 za 8tis, kde je 5000mAh baterka (vydrz skoro 3dny!), super displej, horsi fotak, a zase nepodporuje tu chorou vodafone LTE frekvenci (800MHz)...
Motorola Droid 2 Global Blue

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“