Aréna telefonůChci najít nový foun +/- 4K

Pokud nevíte který mobil vybrat váháte mezi typ1 vs. typ2, tak zde je správné místo pro porovnání

Moderátoři: Mirda86, Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět
dredatec
Nové Androidě
Příspěvky: 16
Registrován: čtv 14. črc 2016 6:31:16
Typ mobilu / ROM: Vernee Thor
Mobil 2 / ROM: Honor 3c

Chci najít nový foun +/- 4K

Příspěvek od dredatec »

Maximální rozpočet: 4 200 Kč
Místo nákupu: ČR
Předpokládané využití zařízení: Fotky/videa, FB, Hry, Hudba, internet
Požadavek na značku: Nerozhoduje
Mnou navrhované modely: Zopo ZP550 Speed 7C / Zopo Flash S ZP920+ / Zopo ZP951 Speed 7
Vlastnosti displeje: určitě NE 5,5 a +
Senzory: Gyroskop
Komunikace: LTE (T-mobile)

Můj pohled:
Co jsem se tak díval poměr cena/výkon sou ty Zopo fakt super. Nejvíc se přikláním k Zopo flash S, ale rád si nechám poradit i jinou značku. Mají docela low baterii, ale tak nabíjet jsem si už zvykl. Hry hraju spíš míň náročné na HW, např pokémony. Telefon používám především na Fotky, videa, internet a hudba.

Díky za rady :)
Uživatelský avatar
Adam-Androiďák
Robot
Příspěvky: 987
Registrován: čtv 12. dub 2012 13:19:07
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 4
Mobil 2 / ROM: Prestigio Multiphone 5508 Duo
Bydliště: Slovensko

Re: Chci najít nový foun +/- 4K

Příspěvek od Adam-Androiďák »

Z tejto trojice ZP951. Najnovší model, hw na úrovni ZP920, avšak s lepším spracovaním, GPS a pravdepodobne aj fotoaparátom. Napriek tomu, Zopo bude kvalitou fotoaparátu patriť medzi priemer tak ako väčšina "tradičných" Číňanov. V tejto kategórii nájdeš niekoľko slušných modelov od Huawei (P8mini, Y6 Pro), nemajú Full HD ani 8 jadro od Mediateku ale sú to osvedčené telefóny s LTE, odladeným systémom, podporou a na svoju triedu kvalitným fotoaparátom. Y6 Pro k tomu pridáva aj skvelú výdrž. Požiadavky bez problémov splnia oba modely.
Btw zhruba okolo tvojho limitu sa dá zohnať aj Xiaomi Mi4, bývalá vlajková loď, kvalitou fotiek a v podstate stále aj hw je o triedu vyššie. Aktuálne nízku cenu ale kompenzuje absenciou našich LTE frekvencií a nerozšíriteľnou 16GB pamäťou.
Dvakrát meraj raz rež. Na poďakovanie môžete použiť tlačidlo dole. :palec:
Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“