Aréna telefonůHuawei Y6 Pro vs Zenfone 2 Laser

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Zombiak
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: S4 mini

Huawei Y6 Pro vs Zenfone 2 Laser

Příspěvek od Zombiak » pát 05. srp 2016 18:07:41

Ahoj, vybírám mobil pro ženu, nepotřebuje nic extra, ale zase chci aby jí nějakej čas vydržel a aby ho mohla půjčit dětem na nějakou tu nenáročnou hru a aby měl LTE, hlavně do budoucna. Z různých možností mi vychází asi nejlíp Huawei Y6 pro a Asus Zenfone 2 laser, prosím doporučení, který z těchto telefonů je podle vás lepší podle požadavků níže. Já se momentálně přikláním k Huawei.

Maximální rozpočet: 4600,- kč

Místo nákupu: ČR

Předpokládané využití zařízení: hlavně volání, smsky, internet, sem tam hra pro děcka, hodně focení - v rámci cenové relace co nejlepší foťák

Požadavek na značku: Nemám preference, snad jen ne neznámou čínu

Mnou navrhované modely: Momentálně se rozhoduju mezi Huawei Y6 pro a Asus Zenfone 2 laser, Zenfone má laserové ostření, to se mi líbí, ale někde jsem viděl ukázkové fotky a přišlo mi, že Y6 pro možná fotí líp. Jinak bych rád aby měl telefon 2 GB RAM a pamět 16 GB, sice to manžela asi nevyužije, ale já aktuálně bojuju s místem v S4 mini, tak se tomu tady chci do budoucna vyhnout. Taky jde o spolehlivost, abych ho nemusel za chvíli reklamovat, nebo řešit nějaký problémy s displejem, vybíjením apod. Ještě pokud možno aby neměl moc složité nastavení, případně abych jí to jednou nastavil a pak to vůbec nemusela řešit, nevím jak je to s nadstavbami Huawei a Asusu po týhle stránce.

Zenfone 2 laser https://www.mp.cz/mobilni-telefon-asus- ... 00kl-black" onclick="window.open(this.href);return false;
Huawei Y6 pro https://www.mp.cz/mobilni-telefon-huawe ... -sim-black" onclick="window.open(this.href);return false;

Díky

Ceon
Robot
Reputace: 16
Typ mobilu / ROM: Honor 20 View

Re: Huawei Y6 Pro vs Zenfone 2 Laser

Příspěvek od Ceon » sob 06. srp 2016 5:37:12

U Asusu počítej se záplavou bloatware.

­   

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“