Aréna telefonůVernee apollo lite nebo jiný? (6k, foto)

Moderátor: Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět

Autor tohoto vlákna
kazihorka
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: THL W100
Tablet: konečně je pryč!

Vernee apollo lite nebo jiný? (6k, foto)

Příspěvek od kazihorka » ned 04. zář 2016 19:02:48

Maximální rozpočet: (6000 Kč)#

Místo nákupu: Kdekoliv, pokud čína, tak jen zavedené eshopy + s garancí "no tax"
Předpokládané využití zařízení: Běžné využívání (internet + fcb, hovory, apod.). Očekávám náhradu fotoaparátu *.
Požadavek na značku: Nerozhoduje
Mnou navrhované modely: Ulefone Vienna/Oukitel K6000 Pro (ČR, záruka) vs Vernee Apollo lite (oppomart, "bez záruky") vs Xiaomi Redmi Note 3 Pro (cz, 6,5k)
Vlastnosti displeje: >5" (lépe >5,2-5,5")
Výkon: určitě 8 jader, a min 3GB RAM
Interní paměť: Pokud hybridní šuplík, tak 32GB, pokud samostatný, tak stačí 16GB.
Komunikace: LTE - české (mimo 900 MHz), ostatní (NFC) výhodou
Fotoaparát: Hlavní požadavek, dobrá kvalita výstupu *

*Foťák v rodině nemáme už dlouho. V současnosti mám THL W100, se který jsem si už zvyknul a radši všechno fotím na 10krát z čehož se minimálně jedna dobrá vybere. Od nového telefonu si slibuju zlepšení téhle situace alespoň do určité míry. (pro rejpaly, co znamená "dobrá" kvalita fotek ;) )
# Pokud by se kupovalo něco zavedenějšího v ČR, tak asi o trošinku zvednu, ale muselo by to být podloženo klady.

Na telefon jsou pak běžné nároky (viz co mám teď mi stačí, až na to, že už je strašně pomalý na dnešní nároky). O vernee jsem četl chválu i nadávky - stejně tak na ulefone. Pokud ne tyto, doufám, že doporučíte něco jiného.

Lyon
Droid
Reputace: 19
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 5 Global
Rom: crDroid

Re: Vernee apollo lite nebo jiný? (6k, foto)

Příspěvek od Lyon » pon 05. zář 2016 7:31:10

Od Ulefone, Elephone, Vernee, Oukitel a podobných kravin se drž daleko, jsou s tím jenom problémy. Jestli chceš Číňana, Xiaomi nebo Huawei.

Autor tohoto vlákna
kazihorka
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: THL W100
Tablet: konečně je pryč!

Re: Vernee apollo lite nebo jiný? (6k, foto)

Příspěvek od kazihorka » pon 05. zář 2016 9:56:21

Doteď mám přes 3 roky THL a maximální spokojenost. O některých problémech se ví, ale poslední news o samsungu mi dokládá, že ani velké firmy nevychytají vždycky všechno.

Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“